bugün

keko tayfa. yaşları da ufak. açtıkları başlıklar, girdikleri entry'ler her şeyi gözler önüne seriyor. s.kip atıyorlar afedersiniz ortamı.
(bkz: liseli ergen)
bi yere kadar sahip çıkılması destek verilmesi gereken yazarlar.onlar bizim geleceğimiz. * *
kötü yola düştükten sonra doğru yolu bulan, geçmişinden pişman sözlük yazarlarıdır. *
görsel
sözlüğü babasının tabu malı sanan gerzeklere fena koyan durumdur. Keşke bu tür ucuz bok atmalarla değilde yaratıcı düşünceler açsa da bizde utancımızdan entry bile giremesek. olay tamamen öyle göte böyle y..rak durumudur.
Elde viski üstünde röpteşambır olan kişilerin entry girdiği yer olarak gören kişinin merağına yenik düşmesidir. Hoş böyle birşeyi yapması biraz kötüdür çünkü attan inip eşşeğe binmeye benzer. geldiği yer de daha güzel daha sıcak daha içten sohbet vardır. Geldiği yeri çekemeyip bok atan milyon insan vardır. Geldiği yere hep orada küfür ediyorlar amına koyayım demeyi ihmal etmezler.. Çekemeyenleri sanki sezen cumhur önal sikmiştir sanki o derece doğru konuşurlar.

Nede olsa yeni adım attığı sözlükte konu hakkında bilgisi olmasa da sırf entel gözükmek için google sorup cevabı burada kendi betimlemesiyle yazan yazar müsfetteleri vardır.
klasik yalan olan 'sol frame vajina kokar'a inanıp gelen kadrodur.

yok gardaş yok cep delik cepken delik.
(bkz: inci sözlük ü samimi diyerek savunan keko)
(bkz: lys de kuzenden 300 puan düşük almak)
(bkz: sınav kötü geçti diye ağlayan kuzenin 495 alması)
(bkz: öğretmenlerin baban ne iş yapıyor diye sorması)

daha bir sürü örnek var da şimdilik yeter bu kadar. e sikmişsiniz işte ortamı. 3-4 yıl önce böyle değildi mesela uludağ sözlük. öyle ahım şahım entry'lerin yer aldığı, bütün yazarların süper kalitede olduğu bir yer değildi ama yine de ortalama bir sözlüktü. siktir edilmeniz lazım sizin inci tayfası. bu ve diğer sözlüklerin kurtuluşu bu yoldan geçiyor. siktir edilmeniz gerekiyor.
(bkz: inci sözlük ü samimi diyerek savunan keko)
bugunlerde meme,popo,çük,vajina başlıklarının artması bununla ilgili olabilir.
etraf abaza kaynıyor ben diyorum neden. meğer inci sözlük yazarları buradalarmış.
memesi poposu çükü vajinası olmayanları rahatsız etmiştir.