bugün

yeni gelmiş 8. nesil yazar. hoş gelmiştir.
illuminatinin başında ne işi var anlamadım.
nickini begenmesemde hoşgelmiş yazardır.
not:sapkın tarikatın başında adam yoktur 13 tane para babası aile vardır.
bi' şubesinin bağcılar'da olduğu düşünüldüğünde istanbul'da yaşadığını tahmin ettiğim yazar.

hoşgelmiş.

var var, bu masonların bağcılar'da da şubeleri var.
(bkz: kara murat)
asil adi adam weishaupt olan sekizinci nesil yazar.
illuminatinin başında bir insan olmadığı kesindir.

allah muhafaza oğlum, beri gel.
sözlüğün başına geç.
bana yazacaklarından sonra buraya az bir şey yazmanın anlamsız olduğunu düşündüğüm yazar *
kendisi yazar olduktan yalnızca 3 saat sonra çaylak olmayı başararak tarihe geçmiştir.

(bkz: müthiş bir yetenek)

edit : o eksileyen çıkışta çakıllıkta beni beklesin
arkadaşları ona einstein diyor.
söyledikleri fazla ciddiye alınan yazar. entry girecek başlık bulamayınca entry ve nick uyumuna dadanıyor sonra yiyor eksiyi.
hoşgelmiş nesildaş yazardır. entrylerinde sevdiği kız tarafından arkadaş olarak görüldüğünü tespit ettiğim yazardır.
tek gözünü kapattığı fotoğrafını çok yakında sözlükte paylaşması beklenilen yazar. hoşgelmiş.
gözüne güvenen yazar.
tek gözlü resmi (temsili):
http://galeri.uludagsozlu...in-basindaki-adam-173484/
ilgi çekmekten başka bir derdi olduğuna inanmadığım, yediği önünde yemediği arkasında gereksiz bir yazar arkadaşımız.

ayrıca illuminaticilerin sağ gözlerini kapattıklarını bilmemesi de muhteşem bir ayrıntı.
bir adet 8. nesil yazar.

(#12882484) iyi demişsin, hoş demişsin, en beğenilen entry'lerine sokmuşsun; ama o ''-de'' zaten bitişik yazılır hacı.

neyse...
telafuzu zor nike sahip nesildaşım hoş gediiin gafayımı yediiiin naptın. öhhhhööö hocam hoşgeldin.
derin insan! dış güçlerle bağlantısı var. illuminati nin başında işte adı üstünde.

hani son günlerde vardı ya lady gaga yı illuminati ünlü etmiş diye.

işte onu gagalayan da bu arkadaştır. "Gel seni mebus karısı yapacam,şöhret olacaksın" diyerek, şöhret yapmıştır.
memleketi büyük ihtimalle israil olan 8. nesil yazarımızdır.
kardeş sigortan var mı?emeklilik primi ne kadar,haftada kaç saat çalışıyon yıllık izin kaç gün aydınlat lan artık bizi.
sigorta var allah'a şükür,emeklilik diye bir olay yok zaten ölene kadar bunun başındayım. günde 16 saat,haftada 6 gün çalışıyorum,pazarları tatil. yıllık 1 ay iznim var. bana gelen paranın ( aylık 25 milyon €'ın üstünde) 100.000 €'sunu alıyorum o bana yetiyor. yol+yemek+sigorta örgüt tarafından zaten,orada sıkıntı yok. illuminati'ye üye olmak isteyenlere duyrulur: yol+yemek+sigorta bizden,aylık en az 10.000 $ maaş,rütbeye göre 75.000 $'a kadar çıkıyor. ama bir şart var: "evlilik yok"
müzik sektörüne atılmamda yardımcı olacağını vaat ederek msnde kamera açtırdı ve soyunmamı istedi. bırak müzik sektörünü 30 kontör bile yollamadı amk! kendisini kınayasım var.

ayrıca illuminatide falan değil beyler, kandırmasına izin vermeyin. beyoğlu tapu kadastroda müdür yardımcısı.
acıdığım için nıck6na yazdığım yazar.

(bkz: irem2696)
tarzını sevdim gibi. belli de değil henüz ama. değişiksli bi durumdayım.
hoşgeldin cınıms.
sözlüğü sikmeye and içmiş yazar.
tez zamanda canına ot tıkanmasını canı gönülden dilemekteyim.
gayet başarılı bir nicki olan nesildaş hoşgelmiş.