bugün

geçmişinden kaçan yazardır.
aslını inkar eden yazardır.
sen değil miydin o entry leri çaylak çaylak girerken "yaa ne de güzel yazıyorum niye yazar yapmıyolar değerim bilnmiyor" diyen.. hani güzeldi?
(bkz: geçmişe sünger çekmek)
(bkz: hiç aklıma gelmemişti)
(bkz: iyi fikir)
(bkz: bunlara gerenk yok)*
dünyada en az "keşke" diyen insan en çok mutlu olandır sözünün sözlüğe va yazarlara pratikteki yansımış hali. "geçmişte çok hatalar yaptım, sileyim" fikrinin gerçeğe dönüşmesi, keşke hayat da böyle olsa.**
gizemli yazardır. ilk entrylerini sildiği gibi, bütün entrylerini de silebilir ve herşeye yeniden başlayabilir.
keşkelerin silindikçe azalacağını sanan yazardır.
geçmişinden utanan yazardır.parayı bulunca sapıtacak yazardır.
yemek yediği kaba sıçan yazar.*
(bkz: lan ne boktan entryler yazmisim vaktizamaninda) *
seoviden nasibini almış ilk entrylerini silerek seoviyi durdurabileceğini sanan yazardır.
(bkz: bildigin mal)
bi zahmet kendinide sil demek istediğim yazardır. Yazar mıdır orası ayrı konu.
ay boktun şimdi koktun demek istirem kendilerine. yanlış bir davranıştır.
yazar mı siler mi ayrı bir konudur efendim.
sözlükle birlikte büyük aşama kaydeden yazardır. ilk entryleri ile son entrylerinin arasındaki makası daraltmak için manuel bir yöntem seçmiştir. aslında bu davranışı ile kaydettiği aşamanın gereğinden ışık hızıyla uzaklaşmıştır. çünkü nereden nereye ile gururlanmak varken utanç duyma gafletine düşmek olgunluğun şiarı değildir.
(bkz: lan bu benim neden aklıma gelmedi)
(bkz: ilk entrylerimden utanıyorum)
a) ergen olma ihtimali vardır, en sevdiği rengin değişmesi de büyük ihtimaldir.

b) bilmediği konu hakkında yazmış, doğrusunu öğrendiğinde ise değiştirmek yerine tarihin gizli sayfalarına gömmeyi tercih etmiştir.

c) görücüye çıkacağını bilmenin verdiği baskıyla " 2 kelime insan ol daha sonra dağıtırsın" mantığı kurmuştur.
d) hepsi
e) hiçbiri