bugün

karşısındakini para aşığı olarak görmektir.
şu an mutlaka bu şekil giden vardır. ya telefonu göstermektir amaç ya da gitmesi gerektiği içindir ama kesin telefon göstermektir diye düşünüyorum.
ilk buluşma için en az 5 ay daha beklenmesi gerektiğinden sevgilinin o kadar bekleyip beklemeyeceği sorun olabilecektir.
(bkz: apple da çalışıyorum demenin farklı yolları)
iphone yüklenen anlamlardan sonra normal karşılanan durum. zira turşu kurduranından, askere yollayanı bile var.
Kıroluktan başka birşey değil.
Telefonun oysa gidersinde,napıcan yani iphone varken görgüsüz olmayayım diye 3310'u alıp mı gidecen kullandığın telefon sonuçta.Fakat zırt pırt görsün diye ota boka çıkartmamak en önemlisi bunu muhabbet konusu yapmamak lazım.Eğer çok arayanınız filan varsa baştan bi tembihleyin milleti sessize alın filan abartmayın.Belki bir kere kızın telefonunun numarası yoksa onu kaydetmek için çıkarırsın o kadar yani.
günümüzdeki koşullardan dolayı ne yazık ki birçok kişi tarafından karşıdaki kişinin puanını arttıracak durumdur.kimi insanlar vardır ki iphone5 leri var ve içi boş, kimi insanlar vardır cep telefonu yok ve içi dolu, muhabbet etmeye değer.
bir boka yaramaz. karşıdaki kişi zaten bu yüzden size ilgi ve alaka duyuyorsa siktir edin gitsin zaten.

ayrıca daha bir ayrıcalık yarattığını da görmedim.*
karaktersiz bir kişinin telefonla kız tavlayabileceğini sanmasından dolayı meydana gelen durumdur. kız zaten telefonu görünce yavşıyorsa kız erkekden daha karaktersizdir. ikisindende uzak durmak gerekir.
Gozume gozume sokacak sekilde gostermeye calisiyosa cogu dusuncenin aksine hosuma gitmeyecek hatta karsi taraftan sogumama neden olacak durumdur.