bugün

entry'ler (269)

seks olmasa olacaklar

Beraberinde libido da olmayacaksa en güzel yanı taciz tecavüz mevzusu biter. Çoluğu çocuğu kediyi köpeği eşeği rahat bırakırdı bazı oçları

ateistlerin korkak olması

eğer saklamadan sosyal medya hariç kanlı canlı her ortamda aile dahil söylüyorsa bizim ülkemizde. çok da korkak diyemeyiz.
Not: ateist değilim. Sadece aykırı düşünceleri söylemek cesaret işidir diyerekten şey ettim.

tayyibizm vs kılıçdarizm

Sllah ikisine de düşürmesin. Tek yol kemalizm. (Doğru olan kemalizm saptıranları kovalayınız)

hayatın acımasız olduğunun anlaşıldığı anlar

Gazetelerde 3.sayfa haberlerini okuduğun an.

doğru söze ne denir

10.köy tarif edilir. Evet. Öyle oluyor.

ben bu nicki niye aldim ya

Yaş 15’ken aldığım nick. Ne alaka diye hala soruyorum. Doğum gününün 1 nisan zannedilmesi de cabası. Ergenlik diyelim..

geceye bir replik bırak

görsel

zeytinyağı ile patates kızartmak

Niye kızartıyorsun kardeşim salatasını yap dök üzerine mis gibi zeytintağını.

bu da geçer

Neler neler geçmedi kiii.. Geçiyor arkadaşlar insanoğlu herşeye alışan bir canlı.

4 mayıs 2020 okulların açılması

Bayramdan sonraya kadar sokağa çıkma yasaklarının süreceği söylenilmişken. Neyin kafasını yaşıyorsunuz dedirtir.

survivor 2020 nisa

görsel
Bu ifadeyle her an trip atmaya aşırı müsait insan.

ayça 22 nin oturum açtığı dönem

Oturumu kapadığından beri gülmedi yüzümüz.

survivor aycan ın aldatıldığını öğrenmesi

Kadınlar hisseder.. Kız ıssız bir adada bile böyle güçlüyse dönünce isminin baş harfi bile unutulacak aslanım.

survivor daki yasin

iticilikte dünya markası.

kim kardashian maketini arabayla ezen tiktokçu

Biliyorum Türklüğümüz, iftiraya karşı öfkemiz bizi yönlendiriyor fakat bu tarz işler ne ülke kurtarıyor ne bizi haklı çıkartıyor. Üstüne haklı olduğumuz şeyi “soylkırım yapmaya yatkın” algısı çıkartıcak şiddet içerince tuz biber oluyor. Açın arşivleri belgeyle bilgiyle gerçeklerle anlatın kardeşim derdimizi.

izmir marşını duyunca gelen mide bulantısı

Midesinin bulanması zerre umrumuzda olmaz vardır bir kuyruk acısı ama keşke kusmuğunu görmesek. Bizim daha bir midemiz bulanıyor çünkü.

yazarların tahammül edemediği insanlar

Atatürkü sevmeyen en önemlisi saygı duymayan insan.

laiklerin müslüman düşmanı olmaları

Laikliği yanlış yorumlayanlarla ilintili olabilir. Dini yanlış yorumlayıp kafa kesenler de var sonuçta. Bir kesimden bakıp tümden çıkarım yaparsak yada temel ideolojiyi kötülersek işin içinden çıkamayız. Laikliği deli gibi savunan az önce de iftarını yapmış bir kardeşiniz olaraktan...

atatürk ün 15 sene iktidarda kalması

Çok partili sisteme geçiş döneminde yaşanılanları bunu en çok Atatürk’ün destekleyip yaşanılan engelleri tarih okumadan sallayanlara okutmak gerek. Adama sorarlar zaten adam askeri başrı elde etmiş, padişahın gitmiş koltuklar ona kalmış kuvayı milliye ile halk tarafından desteklenmişken diktatör olmak tek adam olmak monarşik sistemi devam ettirmek istese o padişah koltuğuna oturmayı bilmiyormuydu. Ne uğraşıcak meclisle, cumhuriyetle. Asırlardır o düzene alışmış bir halk alkış kıyamet kabul ederlerdi merak etmeyin.

kafir mısıroğlu

Ölünce şeytan bile yakasını bırakıyor ne uğraşıyorsunuz kadir hocayla demek seneler önce ölmüş ülkenin kurucusu M.Kemal Atatürk’ten hatta ondan da evvel ölmüş annesinden ailesinden hayatı boyunca bir an pis dilini çekmemiş birini savunurken oldukça tezat olmuş.