bugün

saf kızdır,yararlanılır ve görüşülmez.
anneannem kokan kız. bascan nikaa.

sözlük kastı mı?
konyalıdır . kendi halinde bırakın hemşerimi, fantaya sarı kola dememeyi de öğrenecek ..
(bkz: selpak)
Aliskanliktir. Turkiye' nin cogunlugu fantaya sari kola dedigi icin yadirganmamasi gerekir.
çok şeker ve saf bir kız çağrışımı yapmıştır. lakin, kolanın sağlığa zararlı olduğu ve içmemesi gerektiği hatırlatılmalı ve işaret parmağıyla uyarılmalı sonra yanağından makas alınmalıdır.
eğer erkekde benim gibi sarı kola diyorsa yada susaması ile çişi aynı anda geldiğinde ilk suyu içeyim diyorsa biz birbirimizin ruh öküzüyüzdür... ciddi düşünürüm yani...
fanta zaten bir markadır burda fanta demesi gerekirdi cahill yeaaa diyen insanlara istinaden söyledim.
ayrıca gayet doğal işte (bkz: ciddi düşnüyorum)
ilk olarak ismimizi ve kim olduğumuzu bilmiyorsa tamamen sahte ve uyduruk bir kişiyi kendimizmiş gibi kıza tanıtacağız. ikinci hamle durumun gidişhatına göre tuvalete gidiyorum diyerek hesabı ödeyip kaçmak olabilir. Lakin dişi ikinci bir hata yapmamışsa saflığından yararlanılıp güzel bir geceye yelken açılabilir. Yine de hesabı ödeyip kaçmak en mantıklısıdır.
Sız sıyah kola ıcerken az bardagıma doksene deyıp ıkısını karıstırıp ıcen kızsa cocukluk askım olabılecek kızdır.
televizyondadır reklam yapmak istmeyendir.
yozgatlı ise "siyah fanta var mı?" bile diyebilir.

bu kulaklar bunu da duydu. hiç şaka yapıyorum sanmayın.
biri şuna fantanın ne olduğunu öğretsin amk.
en az 65 yaşında olan kızdır. babaannemden bildiğim kadarıyla eskiler fantanın adını hep sarı kola olarak anar.
ileri yaşların bir araya gelmesi ve ikinci baharlarını başlatma durumunda sergilenecek olan davranıştır. Mesut olsunlar.
sağlık meslek lisesi mezunu hemşiredir. pendik'te oturmaktadır.

biliyorum çünkü tanıyorum.
Hemen mekandan çıkarıp en yakın bakkaldan çekirdek ve sarı kolasını alıp bir bankta oturmaya götüreceğim kızdır.
Ilk defa duydum. Fantaya sari kola mi deniyormus?
Tersi de kara fanta olsun madem.
Haklı kızdır.
Normal koladan renk hariç ne farkı var allasen.
2.kez görüşülmesi düşündürecek olan kızdır.