bugün

kız arkadaşınızın sizden ayrıldığını facebooktan öğrenme olayıdır.

ulen yataktan kalkarsın ve dur sevdiceğimin resimlerine bir bakayım dersin ve ne göresin kız arkadaşın ilişki durumunu ilişkisi yok olarak değiştirmiş hemde senin haberin olmadan. hemen kıza mesaj atılır veya aranır, kız artık yapamıyorum der ve kestirip atar. ulen allahsız bari ilk ben öğrenseydim ilişkimizin bittiğini yüzlerce arkadaşından önce.
muhtemelen olgunlaşmamış biriyle çıktığını gösterir.
(bkz: ham meyvayı kopardılar dalından)
ilişkininde facebookta yaşanmış olması muhtemel olduğundan gayet normal bir durum.
bir de 25 kişi de beğenmişse hepsi de hemcinsinse vay o sevgilinin haline.
ergenlerin ilişkilerini sürdürme şeklidir. facebookta sevgili olurlar, kavga ederler ve ayrılırlar. görüşmelerine gerek yoktur.
gün itibariyle başıma gelmiştir. fake kız hesabımın erkek arkadaşı onu terketmiş. sims oynar gibi şerefsizim çok zevkli.
çocukça bir harekettir. *
"ben ne malım da bu kadar mal bir insanla birlikte olmuşum?" sorusunun üzerine uzun uzun düşündürtür.
bir insan; teknoloji ve interneti çok sevdiği halde kin ve küfür kusturacak durumdur, karşıdakininde çocuksu ve aptalca girişimidir.
cam çocuk adlı kitapta marin adlı avukatın yaşadığı şey. ilişkisinin bittiğini facebook dan öğrenir.
olu taklidi yapilmasi iyi gelebilir
ilişkisinin başladığını ilk facebooktan duyuran ve sanal alem üzerinde yaşanan lişkiler için biçilmiş kaftan.
sevindiricidir.
Yanlış ilişkiden dönülmüştür.
Ergen ayrılığı lan. Çok acıklı.
muhtemelen sevdiceğin başka birini bulduğunun kanıtıdır. muhtemelen kafasında başka biri vardır, yeni de tanışmışlardır, o da sevgilisi olduğunu gizlemek için yapmıştır. önemli olan sevgilisinin ayrıldıklarını öğrenmesi değil, müstakbel sevgiliye boşta olduğunu göstermektir. facebook la biten bir ilişki bitse ne olur, hiç başlamasa ne değişirdi zaten.

not: ulan yazdıktan sonra okudum da ağır tribe girip, paranoya yapmışım ama tabi bu da ihtimal sonuçta.
10 yaşındaki sevgili eylemi. sevinmek gerekir, meğer bi çocukla çıkılıyormuş.
bitiren kişinin ilişkiyi yalnız kalmamak için bir can simidi olarak kullandığını belli edendir. bırakıp gittiği kişi için hayırlı olandır.
facebook ta olan facebook ta kalır

derleme kaynağı:
(bkz: vegas ta olan vegas ta kalır)
korkaklıktır. öyle işi sevgilisiyle konuşma cesaretini kendinde bulamayanlar yaparlar. ve böyleleri hiç de azınlık falan değildirler. sms le ilişki bitirenler, hatta hiçbir şey yazmayıp boşanma davası açanlar da mevcuttur.

hatta almanya´da duyduğumuz korkaklığın daniskası sekilde ; adam çalışmaya gider, o gider gitmez kadının yedi sülalesi gelir, dakikalar içerisinde evi taşınmaya hazır hale getirir, bir büyük transporter´le kadın kocasıyla yaşadığı evden sırra kadem basar. akşam gayet normal bi şekilde eve gelirsin, tamtakır olmuştur ev. salonun orta yerinde sadece telefon duruyordur. bunlar olmuştur. aynen gerçektir.

henüz ergenliğe yavaş yavaş adım atmakta olan sözlük yazarı kendisini bu gibi şeylere hazırlamalıdır. yani facebook ´ta gene bi aksiyon bi reaksiyon var- ondan çok daha korkakları var bu dünyada...sözlük yazarı bilsin de sonra fazlaca bozulmasın.
kurtulduğuna sevinmesi hatta kurban kesmesi gereken şahısın başına gelen olay.Cidden kurbanm kesmeli o şahıs. Evlenseniz de bu allah bilir facebook üzerinden boşayacaktı seni.
Karşındakinin ne kadar boş olduğunu gösteren davranıştır.
not:ciddiye alınmayacak insan davranışıdır. Faceboota başlayan facebookta biter.
tamamen ergen bir kızla beraber olunduğunun kanıtıdır.
ilişkinin saçmalıktan ibaret bir hal aldığının göstergesidir.
beyin gelişimini tamamlamamış bireyle ilişki yaşadınızın kanıdır.
başladığı yerden bitmiştir muhtemelen. bizim zamanımızda mendil atarlardı. hey gidi.