entry'ler (280)

dünyanın en güzel kadınları

iskandinav hatunlar. rakipsiz. sümük gibi olsun, iskandinav olsun.

uzaya çıkan ilk türk ün yapacağı ilk şey

bacaklarına yapışan doşşahlarını ayırmak.

beşiktaş ın maçlarını avcılar stadı nda oynaması

yok allahın sittir ettiği bir yerdeki halısahada oynayacakmış. (bkz: kurt kocayınca)

fethullah gülen vs mustafa kemal atatürk

bir sümüklü ile beyefendi asla kıyas dahi edilemez.

anneden duyulabilecek en kötü cümle

kalbinde stent olduğu halde bir sigara isteyip vermeyince, hakkımı helal etmem, diye tehdit eden annenin can sıkıcı söylemidir. cennetle cehennem arasında gidip geliyorum şerefsizim.

sözlük yazarlarının en son dinlediği şarkı

bob marley - red red wine.

feto o

Çalınan her düdük sonrası ağlama eğilimindedir.

yazarların sağ cebindeki para miktarı

Sadece sağ cepte değil, paranın tıkıştırılabileceği bilumum noktalarda (dübür dahil) 0 tl.

soyunuluyorsa üstümüzü değişirken sanatçımıyız

sanat iÇin üstünü değiştiriyorsan, cevabı evettir. başlık yumurtlamak iÇin kasıyorsan, yaşıyorsun demektir. 85 yaşıma da gelsem, bir sözlükte böyle bir konuyu aratmam. dışarıdan bakan ve sadece okur olan insanlar, eeehhhh bu ne aküüü biraz rakip sözlüklerde küfür okuyayım da güleyim bari, burada kalitesiz espiriler ve boş konuşan yazarlar var, der. kötü reklam sonuÇta. kalite önemli.

gecenin tek şarkılık özeti

şaka gibi bir günün ardından, tombul tombul - ibrahim tatlıses.

facebook taki doğum günü mesajları

iyi ki doğdun ayu, s.k.ni tut da uyu dur.

moderasyonun özel mesajları okuması

özel hayatın gizliliğine darbedir. Belki sanal sevişiyorum mr. moderator wtf? yoksa tayyip? burada da mı? olamaz!

bir kadının çantasından çıkacak en son şey

kadının aradığıdır. telefon, ayna, ruj, acme 1000 ton.. neyi arıyorsa o en son Çıkar.

yurt dışında türklüğü belli eden davranışlar

yol ortasında, afedersiniz, doşşahlarını kaşımaktır.

bir erkeğe en çok yakışan şey

bir erkeğin kendine en çok yakıştırdığı şeydir. misalen ben kendime uzun ve kıvırcık saçlarımı çok yakıştırırdım.

seks hayatım mükemmel diyen liseli

"liselidir, ne yapsa yeridir" dir.

türbanlıların yarattığı görüntü kirliliği

ben bu kadar osuruktan tartışma görmedim. bir de yazdıklarıma eksi oy basan olmuş (#12526687).
(bkz: yürü git ya)

hiçbir tarikat islam örgütü fb içinde barınamaz

1) futbolla laiklik arasında bağlantı kuramadım. futbol şeri kurallara göre oynansın mı diyorlar.

2) adamların niyeti olmasa bile, zorla sokturtacaksınız oraya. hırslanıp girecekler.

fas silahlı kuvvetleri

"fsk" şeklinde kısaltılabilir.
(bkz: banane la fastan)

hiçbir tarikat fenerbahçe ye giremez

fener de ülkerin reklamını kullanıyor. fenerbahçe basketbol takımı ülkerle birleşti ve adı fenerbahçe ülker oldu. bunlar öyle bir girer ki anlamazsınız bile. büyük konuşmamak lazım, çıkar maazallah.