Genclerimiz arasinda yaygin bir sekilde meydana gelen eylem. Starbucks ve gloria jeans den baskasi beni kesmes abi diyen delikanlinin ugradigi hazin son. Ustelik selfservice olmasi da cabasidir. Masada bir onceki musterinin bardaklarininin toplanmamasida cabasi ancak avrupalilar boyle yapiyor demek ki bir bildikleri vardir deyip gittigimiz ve astronomik ucretler talep edilen mekanlardir.
Tanesi 11tl olan kahveyi icmektir.
arap yağı bol buldumu...

fazla para insanı azdırır efendim az paranın arattığı kadar. bu yüzden starbuck'ta ekmek kuyruğu gibi sıra yapmak çok kuul geliyor bu ergenlere. o parayı saçmak eğlence oluyor yani. amman neyse onlar okumaz burayı zaten.
22 liraya kahvaltıyı, öğle yemeğini, akşam yemeğini çıkartabileceğim yerler biliyorum amk siz ne diyorsunuz durumudur. Bunu yapan öğrenci görüldüğü yerde vurulmalı bunu yapan ve 4000 lira altı maaş alan insan evladı toplumdan dışlanmalıdır.
cicim aylarında olmaktır.
bildiğin salaklıktır yahu...
tuvalletteki airwick i sökmenin başlıca sebeplerindendir.
yedi buçuk liraya dandik bir dondurma yemekten daha az koyacak durumdur.
ayranımız yok içmeye, atlan gidiyoruz sıçmaya diyeceğimdir.
tek kahveye 11 tl, yarım kahveye 5.5 tl, çeyrek kahveye 1,37 tl ödemektir.
tek kahveye 11 tl, yarım kahveye 5.5 tl, çeyrek kahveye 2.75 tl ödemektir.
enayiliktir 20 liraya am sikilir lan am . * 10 liraya yarım am 5 lirayada oyuncak tavşan sikilir amk.
Eneyiliktir 20liraya su yapilir 10 liraya bu yapilir diyip ancak islem hatasi yapan ergen yazarlarin gercek hayatta yerine getirdigi eylemdir. Lakin sacmaliktir. 10 liraya 2 simit alinabilir ve icine surmek icin 5 liraya peynir alinabilir sonra da martilara atilip boyle matematik hatasi yapan yazarlara haydi yavrum nash i want to see your ense tran$ denebilir.

(Bkz: manik depresif hareketler)
22 liraya 1 kilo kahve alırım 1 ay boyunca höpürdete höpürdete içerim, içerkende starbucks a 3'ün 1'i hareketini çekerim. *
muhakkak istanbulda bogaza sifir nezih mekanda ödetilen paradir. Verdigin paraya deger.
hos bir duygudur. ozellikle boyle mekanlarda mini etekli hos ve medeni insanlarla kahve icmek guzeldir. 22 tl yi hak ediyordur. evet.
kahve için değil mekan için o parayı ödemektir.
çok fazladır fikrimce.
22 tlnin üstüne biraz daha para ekler bir yemek ısmarlarım sevdiğim kıza.
lahmacunun 50 lira satıldığı bir ülkede garipsenmemesi gereken durumdur.
iki kahveye 2 lira ödeyip, 20 tl bahşiş bırakandır.
iki kahveye 22 lira odeyip ustune bahsis olarak domalandir.
havalı gözükeceğim diye cepte ki paradan olmaktır.
o değil de bu boş pizza hamurunun üstüne bir avuç ot koyup 32 liraya yemece nedir arkadaşlar? acaba sevgili plaza kadını yazarlarımız bu konuda beni aydınlatabilirler mi? şimdiden teşekkürler. şimdiden çok şıksınız. çok topuklusunuz.
abi o tip yerlerde su bile icmiyeceksin.
aptallıktır ve zaman zaman yapılandır.