bugün

zararlıdır.

(bkz: yeşilaycı hareket engellenemez)
deneme şansı bulmadığım ancak kafa yaptığı söylenen.
yılların tiryakisi olsanız bile tir tir titretir. hele ki öncesinde iyi bir yemek yiyip, bolca su içtiyseniz.
iftarın alt sınır olmadığı zamanları hatırlatan sigaradır.
piç sigaradır. bi bok anlaşılmaz içmekten. bi kere o dolu mide akciğerlerin ırzına geçerken, bu sigara ancak bakarak orgazm olur. bir vakit beklenip, midenin çay ile sevişmesi beklenmelidir ki arkasından yakılan sigara tüm solunum sistemini zikip, sigarayı tutan ele versin.

(bkz: sigara içiyormuşsunuz içtirtmem)
mutluluk verir.
candır, canandır. içtikçe içilesidir. kereta nasıl da tatlı geliyor öyle insana.
aileden gizlenen tayfa olduğunu unutmayalım.. kaçak göçek içilenin tadı bambaşkadır...
tadına doyulmaz bir zevktir. bünyede yol açtığı baş dönmesi, insana ilk içtiği sigarayı hatırlatır.
orucu sigara ile açmak gibidir. kafa yapar, ayaklar ve beden uyuşur akabinde baş döner, anlatılması güç bir haz alır tiryakiler.
(bkz: orgazmdan daha zevkli anlar)
sigaranın bünyeye en faydalı olduğu andır.
kalp krizi riskini tetikleyen sigaradır.
yemekten sonra yakılan sigaranın bir üst düzeyi ve orgazm sonrası yakılan sigaradan bile zevkli olabilecek sigara.
zevklerin, hazların dibidir. sigaranın en güzel olduğu andır. bünyeye tatlı bir dokunuştur belki de!
harikadır o ilk nefes çok şey ifade eder.
on numara kafası vardır. hele bir de tuvalet gibi dar ve kapalı bir alanda içtikten sonra, dışarı sürünerek çıkma ihtimali yüksektir.

Oruç tutmayan sigara içicilerine, sırf bu kafayı yaşaması için bile oruç tutmasını tavsiye edebilirim.
ıftardan sonra yak bı sıgara dertler yansın ucunda.
kafa yapan sigaradır.
oruç tutan sigara tiryakilerinin belki en büyük hayali olan sigaradır.
neredeyse günün ilk sigarası denilebilir, bu yüzden ciddi bir kafa yapar, yaşatır.

ayrıca birkaç saat sonra iftar itibarıyla yakılacak sigaradır. *
''lan aslında ben bu mereti bırakırım, bütün günden beri içmiyorum gram canım istemedi''
sözünü sarfedenlerin çok olduğu, fakat o anda içilen sigaradır.
Nirvanaya ulaşmış olursunuz.
ölüme doğru bir adım daha atmak.
askerden geldikten sonra yapılan ilk seks gibidir. hiç bitmesi istenmez.
Üstüne bide yağmur varsa .....