bugün

entry'ler (768)

sözlüğe 25 yaş kuralının gelmesi

olum sözlükde adam konuşuyo lan. aloooo sözlüğe adam grimiş hööööö.

sözlüğe 25 yaş kuralının gelmesi

25 yaş üstü mü giremiycek altı mı ben anlamadım şimdi.

bir kulunu takip ettim o beni hiç etmiyor

komik olduğu düşünülerek açılan fakat yıllar sonra bu başlığı ben mi açmışım amınakoyim piiii rezilliğe bak dedirtecek türden girişimler bunlar. etmeyin.

sözlük merkez karıştı

'' merkez 143 zaferi '' akla getirir.

sözlük neden öldü

çünkü siktim.

çıkmaz oldun pencereye

mekana geldik aldık birini siktir ettik şeklinde sözleri olan muhtekulade şarkıdır.

sözlük yazarlarının itirafları

Hayatımı boşa geçirdim, fırsatları değerlendiremedim, öküz gibi yaşadım. ya da yaş otuza merdiven dayadı diye depresyona giriyorum bilmiyorum amk öyle işte.

serviste patlayamamak

1.
müthiş hareketli bir parçanın duyulmasıyla başlayan, bir anda kalkıp efsane bir kareografi ile dans edemeyeceğini bildiği için içine içine dans eden insanların yaşadığı sıkıntılar bütünü. doğru el - göt koordinasyonuyla bir nebze de olsa sıkıntı giderilebilir

hısımını sikmiş ermeni

büyük bir ihtimalle gurbette olan ermenidir. zira '' akraba akrabayı gurbette siker '' diye bir atasözümüz mevcuttur.

instagramda en az 50 selfisi olmayan insan

o benimdir. asosyal miyimdir ? tartışılırdır.

hayran olunan kişiler

fatih sultan mehmed. başarılı bir komutan olduğundan ya da istanbulu feth ettiğinden ötürü değil. zamanının en büyük fikir adamlarından biri olduğu, ileri görüşlülüğü ve kültürüyle hayran olunası kişiliktir.

aşka inanmıyorum kokoreçe inanıyorum

sonunda ikisi de boka sarıyor.

bir topun üzerinde yaşadığına inanmak

müstehcen başlıklar açmayın arkadaşlar şeklinde karşılık verilesi başlık. zira bu devirde dünyanın yuvarlak olmadığına inanacak kadar kafayı yemedik, ancak bu şekilde yorumlanabilir.

kızgın tavaya dökülen terayağı

kokusu burnuma gelen hede. saat iki iki, saat iki !

üniversiteye yeni başlayacaklara tavsiyeler

1. ilk dersinizde inanılmaz hayal kırıklığına uğrayacaksınız. Lise modundan çıkamamış ergenler sınıfınızda uzun eşek oynamazlarsa kendinizi şanslı hissedebilirsiniz.

2. Çoğu üniversitede 2.00 genel ortalama barajı bulunmaktadır. Bu baraja takılmadan geçemezseniz okulunuzun uzama ihtimali %99.99'dur. Bu sebeple ne yaparsanız yapın ama bu barajı geçin.

3. Her gün her saat ders çalışmanıza gerek yok, dersinizi çok iyi dinlediğinizde finallerden bir gece önce çalışınca geçiliyor.

4. Arkadaş ortamınızı iyi seçin. Öyle her ortama balıklama dalıp millete kendinizi güldürmeyin. Gözlemleyin, kafa yapınıza en yakın insanlarla seviyeli bir muhabbette girin, gerisi kendiliğinden gelir.

5. Kızlar teklif etmiyor.

6. Kızlar teklif etmiyor diye, sadece belden yukarısı görünen facebook profil fotoğraflı abaza dayılar gibi kızları rahatsız etmeyin. Ders notları vesaire muhabbet açmak için oldukça geçerli bir bahanedir. Eğer o da ilgileniyorsa zaten hissedersiniz.

7. Cool gözükeceğim diye ilk senelerinizde hocalarla takışmayın, sonraki senelerde çok afedersiniz ağzınıza sıçarlar.

8. Yurda hiç çıkmamış, direk eve çıkmıştım. Bu sebeple yurt konusunda daha deneyimli arkadaşlar bilgi verebilecektir. Zira yurtlar bambaşka bir diyardır, yazıya dökülmemiş kanunları, uymanız gereken raconları vardır.

9. Eve çıktığınızda sudan çıkmış balığa döneceğiniz için panik yapmayın. Çünkü öyle dayalı döşeli full + full bir eve çıkmıyor bütün eşyalarınızı kendiniz ayarlak zorunda kalıyorsunuz.

10. Kendi evinizde temiz olun, bu sizde alışkanlık yapar sonrasında çok rahat edersiniz. Ayrıca o eve ileride kızlar da girip çıkacak ayıptır canım.

11. Kendinizi alkol ve sigara içmek veya madde kullanmak zorunda hissetmeyin (böyleleri var). Bunları yapmazsanız kimse sizi yadırgamayacak ya da alay etmeyecek, edenlerden zaten uzak durun üç sene sonra torbacı oluyor onlar.

12. Hayatınızın en güzel günleri başlamak üzere, artık özgür fakat bir o kadar da sorumluluk sahibisiniz. Özgürlük gözünüzü kör etmesin, makul olun para yönetiminizi iyi yapın, sorumluluklarınızı bilin ve önceliklerinizi iyi ayarlayın.

13. En son ve en önemlisi üniversite bir meslek yüksek okulu değil bir bilim yuvasıdır. Bu yüzden size verilen herşeyi kapmaya çalışın. Dersler sizin için katlanmak zorunda olduğunuz sıkıcı saatler değil o üniversiteye girmekteki amacınızdır. Ne yaparsanız yapın derslerinizi hiçbir zaman kaçırmayın. hiçbir zaman !

jackie chan stunt master

Playstation 1 platformunda oynayabileceğiniz, emulatörler sayesinde bilgisayarda da çalıştırılabilecek efsanevi retro oyun.

profiterolün tarihçesi

profiterol ilk kez, 1800'lü yılların ortalarında büyük britanya'da ortaya çıkmıştır. o zamanların ünlü türk pastacısı hikmet sami erol bey'in birmingham şehrinde ufak bir pastanede üretimine başladığı bu tatlı kısa zaman içerisinde büyük üne ulaşmış, hikmet sami erol bey'i çok zengin etmiştir. fakat üretildiği ilk günlerde bu tatlının ismi henüz koyulmamıştı. bu tatlıyla büyük vurgun yaparak çok kâr etmiş olan hikmet sami erol bey'i artık çok yakından tanıyan birmingham halkı, kendi aralarında bu tatlıya profit ve erol'un bir karşımı olarak profiterol demiş ve yıllar sonra bile bu isim kullanılmıştır. tatlının orjinal adı olarak hikmet sami erol bey'in ne düşündüğü hala bilinmemektedir

pontiac trans am

translı amlı konuşmayalım beyler ayıboluyor.

abrakadabra

Oldukça iyi bir Sagopa Kajmer parçası. Rap müzik fanı olmanıza gerek yok olm korkmayın lan açın bi dinleyin iki dakika...

mr robot

1. sezon 10. bölümün, 15. dakika 21. saniyesinde Ali Babacan'ın oynadığı dizi.