bugün

mavişim diye bir şarkı çıktı dayanamadım yarısında değiştirdim sonra kim söylüyormuş bunu lan diye bi baktım bakmaz olaydım birde ne göreyim bizim tekkaş.

allah babasına ses vermiş karakter vermemiş buna ikisini birden vermemiş.
o degilde, bu ayi babasinin soyadi olmasaydi o kiza en fazla kac metre yaklasabilirdi acaba?
yeni cep telefonu numarasını; gün, ay, yıl olarak eşinin doğum tarihinden oluşması için numaranın sahibine 200 bin lira ödemiş.

https://www.mynet.com/ibr...-ne-aldi-422801-mymagazin
Babasinin ekmegini yiyen bebe.
Ajdar'dan daha kötü sesi olan ve ondan daha kötü spastik danslar yapan, Hırt ibo'nun oğludur.
ido feribotu kaptanı değildir.
kendisi şu an ibo show da ve kendisi ile ilgili daha önce yaptığım olumlu tespitlerin ne kadar doğru olduğunu gösteriyor.
oradaki sanatçılar da yakında talk şov yapar dediler.
yapmalı bence de.
kaya çilingiroğlu gibi zerre sgk girişi görmeden gidecek bu çocuk da.
Ne iş yaptığı anlaşılmayan ve neden hayatımızda olduğunu bilmediğim ünlümsü...
Darisi başına kardesim.
evlenmiş

https://www.haberturk.com...haberleri-3214703-magazin
tarzını beğeniyorum. freş, rahat ,umursamaz bir hali var. televolelerde babasının yanında kebap partilerinde kısa pantollu tıfıl haleri aklıma geliyor da babasına hiç çekmemiş. iyikde çekmemiş aq.
Şarkıları ciddi anlamda güzel olan ve sempatik bulduğum insan . Seside şarkı söyleyen bir çok insana nazaran gayet güzel.
bedelliden terhis olan arkadaşımı almaya gittiğimde tesadüfen gördüğüm kişi.

kısa sürede gördüğüm kadarıyla samimi bir insan. saygılı, güleryüzlü ve mütevazi.

babası içeride kendisini beklediği halde fotoğraf çektirmek isteyen, selam veren herkese yetişmeye çalıştı. öyle ki en sonunda bir uzman çavuş kendisini kaçırmak zorunda kaldı.

iyi yetiştirilmiş bir insan gibi..
"Buluşacaktık" şarkısı bağımlılık yaptı resmen çok iyi olmuş.
ibrahim tatlısesin oğlu babasını sevmem ama bu özlü çocuğa benziyor.
ibrahim tatlıses'in oğlu.
Kendisini izlemeye giden kitleye saygısı olmayan bir sanatçı(!) Spora gider gibi konsere gideni hiç görmemiştim. (Bu kesinlikle tarz meselesi değil)
(bkz: )
görsel Abi bu nedir ya? Sanatçı buysa, hayranlarını düşünmek bile istemiyorum.
bir insan en fazla ne kadar itici olabilir sorularının cevabını barındıran kişi.
Oldukça itici birisi diyebiliriz.
daha evvel de yazdım gayet ağırbaşlı bir insan.
yarın öbürgün babasının yetenekleri de kendisinde oratay çıkacak ve o zaman türkiye daha çok tanıyacak bu efendi insanı.
babasının müzik tarzına yönelmesini tavsiye ediyorum. armut dibine düşer. illaki benzer yetenekleri vardır, babasıyla.
Başıma bir iş gelmeyecekse başarılı bulduğum kişi.

Adam eğitim aldığı işi severek yapıyor.
Gayet iyi ve başarılı bulduğum genç.
dans etmese aslında iyi de.