bugün

entry'ler (2223)

cıbıl dolaşıyorlar kıyamet kopsun artık diyen tip

bu kadar şerefsizlik, hayvana, masuma eziyet edilirken, kul hakkı yenirken, çocuklar, bebekler, masum canlılar katledilirken, tecavüze uğrarlarken, kadın, doğa, hayvan, çocuk düşmanlığı varken, hırsızlık, yalan, dolan, iftira, fitne fesat, masumu ezme, insana kıyma, bombalama varken kıyamet kopmayıp, sırf cıbıl geziyorlar diye kopacaksa kıyamet, o kıyamete de yazıklar olsun...
bu düşük iq'lu sapık çöl zibidilerine göre ülkenin ve dünyanın tek derdi çıplak dolaşanlardır.
bu iq'su 3-5 arası olan yaratıkların tek dertleri çıplaklardır.
çünkü akılları fikirleri bel altındadır, çıplaklıktadır, çünkü cinsel açlardır.
neden ahlaksız (!) batıda şu an bombalar kıyametler kopmuyor da, hiç çıplak dolaşılmayan ortadoğuda kopuyor kıyamet acaba...
sizin gibi beyinsizlerin olduğu her coğrafya kıyamete, cehenneme, bataklığa dönmeye mahkumdur.
(çırılçıplak, donsuz, külotsuz dolaşanlar hariç, dünyanın hiçbir yerinde, en laik ülkesinde bile böyle dolaşamazsın.)

gozlerinmeyhanesiisback

kim bilir gerçek hayatta 10 yaşında velet te olabilir bu.

memur bir erkeğe kız verirler mi sorunsalı

masklavi ile aynı fikirde olduğum nadir durumlardan.
bakalım beğenecek mi o memur.
ama maalesef memurluk bile geçimsiz hale geldi bu ekonomik şartlarda.
her şeye zam var, vergiye zam var, ama gelire zam yok.

üstteki yazar hakkındaki fikrini söyle

reklamcı galiba.

tan taşçı nın kendisinden beklenmeyecek klibi

dinsiz kafir kamalistlerin, muhaliflerin, kuvayi milliyecilerin, aktivistlerin melanete sebep olanların şarkısı demişler.
bu sözlükteki cehalet, çomarlık, cumhuriyet düşmanlığı gerçekten korkunç seviyede.
nerede bunlardan varsa sözlüğe doldurmuşlar.

keşke yunan galip gelseydi sözünün izahı

işgalci, işkenceci, katliamcı, masum insan katili, çocuk ve kadın tecavüzcüsü olan dönemin yunanistan hükümetinin kazanmasını bile mustafa kemal'in kazanmasına tercih ederim. çünkü ben alçak şerefsiz or*spu çocuğu bir vatan hainiyim demektir.

klibi seyrettikten sonra dönün bir dünyaya bakın sözlük yazarları. kaç ülke bu kadar bela bu kadar musibet ile uğraşıyor koca dünyada araştırın. inanın çok az. diktatörlükle yönetilen venezuela, myanmar, sri lanka vb gibi birkaç geri kalmış ülke.

toplum olarak neden böyle bir hayatı hak ediyoruz diye sorgulayın, toplumlar hak etmeden başlarına toplu bela gelmez.
o klipte yaşanan tüm felaketleri hak ettiniz. çünkü hak hukuk tanımayan çıkarcı ve ahlaksızsınız.
sözlükte bile bir sürü gerizekalı çomar var. zihniyetleri korkunç derecede çomar ve cahil. görüyoruz.
anadolu nasıl olmasın.

tiyatroya para veren keriz

gereksiz ve boş yorum yapan, tiyatroyu gereksiz gören, emekçiler para kazansın istemeyen sanattan, emekten, kültürden anlamayan dallamalar kadar keriz ve mal değildir merak etmeyin.

bu tweet'te pitbullara, başıboş köpeklere övgü göremedim.
ayırca burada tepki göstermesinin sebebi yanlış ta olsa, sokak hayvanlarını öldürmek, işkence etmek için fırsat olarak görecekler diye düşünmesi.
vicdanlı olan insan bu hayvan düşmanlığına tepki gösterir zaten.
kedilere, diğer köpeklere, küçük çocuklara itini saldırtan pitbulltaparlara koz verecektir bu hayvan, köpek, kedi düşmanlığı.
ayrıca bu klipte bunca önemli, dikkat çekmesi gereken şey varken aklınıza gele gele sadece köpeklerve bunların başıboş olması mı geldi? ülkenin başka sanki hiç sorunu yok, bu klip boşuna çekilmiş sanki.
bu klipte sadece sokak köpeklerinden bahsedilmiyor.
bu klipte sokak köpeklerinden daha önemli bir sürü şey var.
ülkenin ve toplumun ne hale geldiği.
klipte bu yüzden bunca önemli şey varken "başıboş köpek sorunundan neden bahsetmediniz" demek yersiz ve saçma.
bu klibin ana konusu ve tek derdi köpekler değil.

orospu çocuğu internet servis sağlayıcısı

sürekli 2 dakikada bir kesilen interneti ile adamı sinir hastası eder.
or*spu çocukları ben bu internete para ödüyorum hakkını verin.
or*spu çocuğunun biri kasıtlı olarak fişliyor olmasın yoksa bizi.
or*spu çocuğunun teki kasıtlı olarak interneti kesiyor da olabilir.
o kablolar g*tünüze girsin bakır telleri ayrı ayrı girsin.
süreki 2-5 dakikada bir kesilen internet ancak ifade, iletişim, bilgiye ulaşım, basın özgürlüğünün ayaklar altına alındığı, geri kalmış 5.dünya muz cumhuriyetlerinde görülecek bir rezalettir.
bu gece erken yatacaktım artık, kendime söz vermiştim.
ama bu aşırı yavaş boktan internet 2-5 dakikada bir kesildiğinden bununla uğraşıp durdum.
ne entry girebildim, ne sayfa açabildim, ne müzik dinleyebildim.
ve saat 4 oldu.
or*spu çocukları vakit nakittir çalınan vakitlerimi geri verin bana.
ödediğim paraları da geri iade edin, yoksa g*tünüze sokun or*spu çocukları.
zehir zıkkım olsun.
kasıtlı mı yapıyorsunuz or*spu çocukları.
adamı kasten ruh ve sinir hastası mı yapmaya çalışıyorsunuz anası s*kilmişler.

akp'lileri kudurtacak bir klip daha.
tan taşçı'nın fetö-pkk-dhkp-c bağlantısını araştırırlar artık.
15 temmuzdan niye bahsetmediniz diyerek yandaş medyada fetö bağlantısı tartışılır artık.
bu klibi, şarkıyı hazmedemeyenler potansiyel akp'li, sağ popülist olabilir.
uludağ sözlük gibi akp'li yuvasında dikkat çekmez, hatta beğenilmez, tepki çekebilir.
böyle kliplerde insanlığı, vicdanı sorgulamak yerine popülizm mopülizm diye konuşanlar genelde potansiyel akp'li olurlar. onlar gibi konuşurlar.

edit: ben sana akp'li demedim zaten taco üzerine alınma.
bu yazdıklarımı sana yazmadım zaten.
profil resminde köpek resmi olan adamsın zaten.
senin öyle bir vicdansızlık yapacağını zannetmem.
nickneymi bile sihirli annem taciye özenmişsin.

adolf hitler in türk olma olasılığı

aynen aslen adı adem hititliler miş.
ve hala yaşıyormuş. yozgat'taki bir köye yerleşmiş ahahahah.
kürt olma olasılığı da olabilir.
belki de tipiyle oynayıp, daha sonra ismini abdullah öcalan yaptılar.

adolf hitler vs abdullah öcalan

ortak özellikleri bebek katili olmak, masum sivilleri, masum insanları katletmek, masum insanları yakmak, canice, vahşice katletmektir.
ikisi de kendine sosyalist demektedir.
ikisi de nasyonel sosyalisttir.
ikisi de faşisttir.
ikisi de ırkçıdır.
ikisi de militaristtir.
ikisi de katildir.
ikisi de savaş sever ve kandan, korkudan, yıkımdan, ölümden, acıdan beslenir, lakin birisi bunu barış güvercinliği, özgürlük silahşörlüğü, sevgi pıtırcıklığı, hümanizm maskesiyle yapar.
ikisinin de derin ajanlar, derin devlet tarafından beslendiği ve desteklendiği, derin ajanların, devletlerin, derin devletlerin, şirketlerin, mafyaların, holdinglerin bunlardan çıkar beslediği iddia edilmektedir.

bülent arınc ın dönmesi

börek değil, bülent börek.
lezzeti ala bülent börek.
bu arada dönen bülent ersoy değil miydi?
ahahahahahaha.

ikinci dünya savaşı nın başlamasında fetö şüphesi

2. dünya savaşı başlangıcı: 1939.
fethullah gülen'in doğum yılı: 1941.
ahahahaahh.

heijan

geçen bunu havalimanında muti ile canlı canlı görmüştüm. hayranları falan değilim, çok sevmiyorum bunları, müzikleri, tarzları falan benim tarzımla zerre alakası yok. ama yine de bunları gördüm, kaçmasın bari diye absürt, komik te olsa anı olsun diye fotoğraf çektirdim onlarla. hiç kırmamışlardı, fotoğraf çekme isteğimi geri çevirmemişlerdi, fotoğrafta gülümsemişlerdi ve el sallamışlardı.
her ne kadar bağcılar tirreği, kekosu tarzları ve şarkıları olsa da, şarkı sözlerinde saçma sapan uy*şturucu, t*rbacı, b*nzai, sokaklar, adamlar vb. geçse de (uy*şturucu, b*nzai gerçekten kullanmadılar, satmadılar sanırım, şarkılarında başkalarından bahsediyorlardı sanırım, dalga geçiyor da olabilirler) karakterleri egosuz, mütevazı, espirili ve eğlenceli gibi sanki ne bileyim.
zaten kendileri ile ilgili komedi, mizah ve parodi içeren skeçlerde kendileri de oynamışlardı kimseyi kırmadan.
niyetleri keko, tirrek taklidi yapıp kekolarla, tirreklerle dalga geçmek te olabilir bilemedim şimdi.
asıl ilginç olan ise milyonlarca dinlenen şarkısı olan herifleri havalimanında kimsenin tanımaması.

türk kızlarının beğendiği erkek tipi

çoğunluğu için konuşuyorum. bazısı tas tıraşlı, bazısı ışid sakallı, ümitcan uygun tipli, "50 kuruş ver lan tirrek" tipli, "köz getir lan hadi" tipli, değer vermeyen, kaba saba davranan, aşağılayıcı, her an kavga çıkaracak gibi bakışları olan, egoist, cüzdanı şişkin (babası yandaş müteahhit olması muhtemel) bmw'si, tofaşı, parası, gücü, kasları, çevresi olan keko, kıro, züppe, piç, şiddete eğilimli, sevgilisine baktı diye, kendi fotoğrafını çekerken yanlış anladığından sevgilimi taciz ediyor vb. etten püften sebeplerden kavga çıkartan, trafikte hem kendi canına hem başkasının canına saygısızlık yaparak sanki yol değil lunaparkmış gibi şov ve drift atan, düğünlerde havaya silah sıkan, kendinden güçsüz, yaşça küçük olanlara sataşan, zorbalık yapan, potansiyel katil erkeklerden hoşlanırlar.
yakışıklı, badboy, havalı ve maço bulurlar.
çok ta tipsiz, fakir, kassız olmasan da, iyi arabalı, yakışıklı, karizmatik, bakımlı, iyi giyinen, temiz giyinen, kaslı, entellektüel, güzel kokan, güzel konuşan, güzel sesli, espirili, eğlenceli birisi olsan da, beyefendi, ağırbaşlı, alçakgönüllü, egosuz, sevimli, zararsız erkek olduğundan dolayı eziklerler ve sünepe bulurlar.
burada hep düzgün yüzlü erkekleri paylaşmışlar, onlara lafım yok ama bilemiyorum yine de.

sevgilinin akp li olması

aldatabilir ve yalan söyleyebilir dikkat edin.

avseq01 dat

ben küçükken hep ayşe01 diye okuyordum. kıraç'ın ayşe şarkısı var ya, o zannetmiştim ilk gördüğümde.

yazın bitiyor olması

ne ara başladı da bitiyor lan yaz.