bugün

entry'ler (261)

türkiyede bilime önem verilmemesi

Bilim hayat kurtarır. Ama gerizekalılar bunu anlayamaz.

mersin kız yurdundan mültecilerin çıkarılması

Allah belalarını versin . Önce kendi vatandaşına öncelik vermen gerekirken ne işi var suriyelilerin yurtta. Organize diye bir şey yok. Adamlar kafalarına göre giriyolar her yere. Nefret ediyorum hepsinden.

suriyelileri savunmadığımız için deprem oldu

defolup gitsinler. deprem bölgelerinde tırları yağmalıyorlar, insanların arabalarının lastiklerini çalıyorlar, hırsızlık peşindeler. adi , nankör millet. defolsunlar artık ülkelerine. biz kendi vatandaşımıza doğru dürüst yetemiyoruz birde hırsızlarla uğraşamayız. sadece tüketiyorlar. hiç bir faydaları yok .

haluk levent

Keşke cumhurbaşkanı olsa. Böyle güvenilir insanlara hasret kaldı bu ülke.

akp seçmeni kardeşimdir

Cehalet benim kardeşim olamaz.

imamoğlu na ingiliz uşağı diyen akp milletvekili

Ciğeri 5 para etmez, ruh hastası bir insan. Bunların milletvekili olması ne büyük şansızlık .

deprem oldu diye hükümeti suçlayan tip

17 ağustos depreminin üzerinden o kadar sene geçti. hiç bir şey yapılmadı. hiç bir önlem alınmadı. hiç bir denetim yapılmadı. sonra çıkıp kader deniliyo. yıkılan evlerin çoğu yeni yapı. deniz kumuyla bina yapmışlar. bu kadar ihmalkarlık olmaz. devlet ne işe yarıyor peki. bu meteahitlerin, inşaatçıların başında kim var? kim sorumlu bunlardan.

kadınlar bir erkekte neye bakar

Boya posa tipe bakarım. En az benim kadar gideri olmalı.

can sıkıntısı anında yapılması gerekenler

Behzat ç izleyip çekirdek yemek.

zayır zayır hızar sesi dinletiyi

Adfghjfhjkjghjjfhhjjghjjjvjjjkhjjjvjjjkj.

sözlük kızlarının bakire olmadığı gerçeği

Açıp tek tek kontrol etmiş.

neden sorusuna verilen cevaplar

nedenini sorma, kendini yorma diyerek cevapladığım sorudur.

seven insan kiskanir

Dengeli bir şekilde karşı tarafı rahatsız etmiycek ölçüde kıskanmak normaldir. Hiç kıskanmamanın anormal olduğunu düşünüyorum. Sadece fuckbuddy olanlar birbirini zerre kıskanmaz. Çünkü taktik maktik yok onlar için. Bam bam bam. Özetle seviyorsa bir insan kıskanır.

en yakın arkadaşının kocasıyla sevgili olmak

Aşık oldum diyerek orospuluğunu hafifletmeye çalışan insan.

v yerine w kullanan insan modeli

Ciddi anlamda gerizekalı olabiliyorlar. Bikaç kişide tespit ettim bu durumu.

her kadının becerilecek olması

Mal mal başlıklar açan yazar.

atatürkün sarhoşken kurduğu ülke

Bütün atatürk düşmanlarının……..

ilişki yaşamanın zor olduğu burç akrep erkeği

Beladır. Kaçarak uzaklaşılması gerekendir. Ben akrep burcuyum diyen erkeğe iyi günler dileyerek yola devam edilmelidir.

günaydın saksosu

Sabah kahvesi gibidir.

sözlükte herkesin birbirine ruh hastası demesi

çünkü ruh hastası olan her insan , diğer insanları da kendi gibi gördüğü için herkesi kendi gibi ruh hastası sanar.