bugün

Zaman geçtikçe , teknoloji geliştikçe telefonlarda hızlı bir şekilde değişiyor böyle olunca insan çelişiyor sizce en hesaplı en uygun en iyi özelliklere sahip telefon hangisidir?(Telefon alacağım son kez buraya sorayım dedim).
Samsung ve serisi güzeldir.
xperia z2 ile cok mutluyum.
Kaç paralık düşün düğüne bağlı.
Kanaatimce dokunmatik olmayan telefon türüdür.
Para önemli değil ama cidden verdiğim paraya değecek bişeyler anlatabildimmi. Sizcede iyi olmazmı?
Benim açımdan telefon alınırken önce ihtiyaçlar belirlenmeli. Fiyat özellik tamam önemli bir konu ama herkesin unuttuğu ama herşeyden önemli olan bir şey var.

Sar değeri.

Akıllı telefon alacaksınız Note 2 güzel bir tercih olabilir. Ben samsung Note 2 kullanmaktayım. Piyasadaki en iyi telefonlardan bir tanesi ve Sar değeri en düşük olan telefon. 0.17. Herkesin övüp durduğu iphonelar bile o değerin yanına yaklaşamıyor.
htc one m8. nokta.
(bkz: sözlük formatı)
samsun galaxy mini 2dir.
Samsung galaxy s5 alabilirsin istersen en son ürün veya ben paradan kaçman diyorsan iphone 6 alabilirsin bana fiyat belirt ona görede konuşulabilir.
Samsung telefon ideal telefondur.
Note 3 kullanıyorum gayet memnunum.
33 10'dur.
Note 3 kullaniyorum, gayet memnunum.
note 3 kullanıyorum, aşığım.

edit: verdiğiniz her kuruşa değer asla kasmaz, akmaz, kokmaz tek sıkıntısı şarja takarken nazik, kibar olun. şarj soketinde genel bi oynaklık var.
hem parası uygun hem performansı güzel. general Mobile discovery serisi ideal telefondur.
(bkz: note 3)
nokia e6'dır.
Qwerty klavyesı sayesınde kolay ıletısım saglar yanı sıra şarj bakımından 3 gun rahat goturur.
Kamerayı ele alırsak nokıa hıc bır modelıne boyle bır kamera koymamıstır,net.
alo desin yeter cinsinden olan telefonlardır.
şu an en iyi telefon lg g3dür. kıy paraya 32GBlık al.
şuan en iyi z2 yakın gelecektede z3 olacak gibi.
(bkz: nokia lumia 820)
yav hiç sıkıntıya girme al bi tane lg optimus g rahat et dostum şu anda piyasası 1100-1200 felan.
bütün güzel özellikleri içinde barındıran telefondur. tabi zevkler ve renkler tartışılmaz, kişiden kişiye değişebilir.
g2 fiyat performas olarak 1 numaradir.