bugün

bagimlilik yapan, isi sidik yaristirmaya donusturen, birazcik stres atmak icin yapilmis oyun. ama oynadikca daha cok stres yapiyor bu zikkimin koku. harald mi harold mu bir velet "dutturulu dittiriliii" diye buzdan bir kuleyi tirmaniyor, biz de puar topluyoruz. ne kadar cok kombo o kadar cok puan, ohhh. bir ara oyle bir esir, oyle bir kole etmisti ki beni bu eroin oyunu, uluslararasi siralamada yukselmek icin gecemi gunduzume katmistim. sonra rehabilite olup kurtuldum ama halen ara sira krize giriyorum.
bir kere denemekten bir sey olmaz diyenler icin iste link, ama genclik bir kere geliyor unutmayin.
http://www.freelunchdesign.com/games.php
Bağımlılık yapan manyak bir oyun google da icy tower diye aratıp bedava indirebilirsiniz. 2,5 MB falan.
tam bir zaman öldürgeci. başından kalkamıyor insan, oynadıkça oynanası bir oyun yani. her zaman bir öncekinden daha hırslı bir şekilde başlıyor insan oyuna. youtubeda gördüm ki millet 2000lere ulaşmış, 1100lük combolar yapıyor. o seviyeye gelmek için daha çoook oynamak lazım çook... *
bağımlılık yapma olaslığı yüksek, bitecek gibi durmayan bir oyundur. şahsen 300-350 civarlarında bıraktım. tekrar başlamayı düşünmüyorum. allah korusun.
belli bi yüksekliğe ulaştıktan sonra özellikle kendi rekorunu kırdığı zaman insana sanki aşığıya düşecek olan kendisiymiş gibi stres yaptıran bağımlılık yaratan çok zevkli platformdan platforma atlama oyunu.
oynarken insanın kaşınmasına neden olan oyun. psikolojik olsa gerek her oynadığımda oram buram kaşınıyor. oynamayınız, oynattırmayınız efendim. bağımlılık yapar, saç baş yoldurur. o derece yani.
3 tane zıbır tipli cüceler ile hoplanılan efenim zıplanılan bir oyun.
1985ten fazla yapamadığım salak oyun..
insanı lise günlerine döndüren ah be ne günlerdi yirmi binlerde dolaşırdım artık yaşlandım dediren oyundur.
mukemmel ses efektlerine sahip bir oyundur ayrica.
oynadınız mı bırakamayacağınız bir oyun. bunu oynayacağıma ders çalışsaydım şimdi odtü de dekandım. o derece yani.
space tuşunun bozulma sebebidir.
facebook application'ı hakkında cık, olmamıştan başka bir şey diyemeyeceğim mükemmel
tamamiyle şans oyunudur. çok iyi giden bir oyunda, bütün taşlar aynı tarafta çıkarsa daha fazla ilerleme şansınız yoktur. ister refleks manyağı olun ister klavye üstadı.
24000 küsur puan yaptığım, zaman öldürmek için bire bir, çok şükela bir oyun.*
300. katı geçmiş bulunduğum, şirin oyun.
adamı tuğlaların en kenarına götürüp işkence etmeyi sevdiğim oyundur. 'hu-hu' demeye başlayınca küfür ettiğim oyundur. sürekli düşünce kimin patron olduğunu göstermek için oyunu kapattığım oyundur.
okul yaşantımda kader arkadaşım. genelde hileyle oynayabildiğim oyundur ama severim.
kendimi kaptırdıktan sonra arkadan yorum yapan adama cevap verdiğim oyun. yaptığım combonun büyüklüğüne göre atarlı olma kat sayım da artıyor misal

dupduruduruu dupdurili siviit
sivit tabi eheh

dupdururu dupdurili dets greyt
greyt tabi olm mihmih

dupdururu dupdurilil vooaav
voav tabi lan ne sandın

dutdururu dutdulili emeeyziiing
emeyzing tabi yarraaam.. noluyo lan bana
sürekli kendi rekorumu kırıp sanki dünya rekoruymuş gibi sevinmeme neden olan oyun.
combo yaptıkça dıtdırırı dıtdırırı diye ses çıkan oyun. en fazla 50 combo yaptım.
hala oynamaktan sıkılmadığım şahane oyun.
3 tane klavye değiştirmenize neden olabilecek psikopat işidir.
çok zevkli ve ayrıca buzlu bölümden sonra zorlaşan bir oyun tek bir kötü şeysi var, oda yanınca en baştan başlamak.
canınız sıkıldığı zaman sıkıntınızı giderebilen güzel oyun.