bugün

Canavar gibi bir pc için gereken donanımlar. Belki ssd ile daha da güçlendirilebilir.
Satın alınası cihazdir. Alındıktan sonra 1 toz taneciginden muhtemelen sakinilir.
şükredilesidir.

bilgisayarım:
intel pentium 2.60 ghz işlemci
2 gb ram
256 mb ekran kartı (yerleşik)
250 gb hdd
64 mb geforce fx5200 kadar şekli olmayan ekran kartına sahip bilgisayar türü.

Hala googleda driver'ı aranan en eski ekran kartı bu meret yahu, bulursam antika diye odama kapalı cam fanus a koyarak geçmişi yad edeceğim.
gayet iyidir. benimki aynı özellikler sadece i5 i. (bkz: packard bell)
4 sene önce aldığım laptopumda bulunan sistem.

(bkz: nesil farkı)
Ramler ddr3 ten dusuk ise i7 olmasiyla i5 olmasi arasinda fark olmayan bilgisayardir.

Edit: bilgisayardan bir bok anlamayan birisi bunu niye eksilemis? Bilmem.
oyun da oyun diye ölünmediği takdirde çok da gerekli olmayan donanım toplamı. ben de i5'i var aynı özelliklerin, assassin's de hiç bir sorun yaşamadım ama tabi marka da önemli. asus'u tek geçerim.
Özellikleri tam belli olmayan sistemdir. Şimdi i7 işlemci dediğin zaman bir işlemciden bahsetmiyorsun birbirinden öküz gibi farkı olan en az 150 küsür işlemci çeşidinden bahsediyorsun. Şimdi o i7 dandik bir i7 mi yoksa 2000 liraya satılan Extreme Editionlardan mı? Ayrıca 2GB ekran kartı ne la? 2GB diye kaliteli olmuyor sen bir modelini oku öyle gel. 75 liraya 2GB ekran kartı gördü bu gözler.
öpüp başa konulmalıdır.
monster notebook tan 2500 liraya alınabilecek bilgisayar. hem de nvidia gtx 860m ekran kartına sahip.
aynısına sahip olduğum bilgisayardır. bi ara kafayı yemiş şekilde oyun oynamaya falan başlamıştım o yüzden almıştım. şimdilerde sadece dizi izliyorum.
hdd hariç benim hp pavilion dv6 ım ile aynıdır. benimkinin hdd 750 bro.
ram lerin ddr3 1600 mhz, hdd lerin 7200 rpm, ekran kartının 2 gb ddr5 128 bit (bütçe varsa 256 bit ) ve işlemcinin intel i7 1150 soket 3.6 ghz ve en az 6 mb önbellekli olmasına dikkat edin.
bir bucuk yildir kullandigim samsung laptopun ozellikleridir. de ki aldin ne yapiyorsun bununla sadrce manager oynuyip word kullaniyorum.
i7 nedir la yuzlerce i7 modeli var. 2 gb nedir la yuzlerce 2 gb ekran karti var. yil olmus 2015 hala gigabayt megabayt hesabiyla is yapiyosunuz. benim grafik kartimda iki gb ama 228. sirada. var sen hesap et birinci siradaki ekran kartini.
i7 de 8 gb ram ne arar la diye merak ettirendir. en az 16 olur.