bugün

Az rastlanılan bir durum olmakla beraber çok şanslı biri olduğunuzun göstergesidir. Biz ne zaman bi kızdan hoşlansak ya solcu yada lgbt çi çıkıyor amk.
türkçü ne tüpçü gibi. önemli olan homo saphien olması.
(bkz: allahın kıyak geçtiği kullar)
sizin için her gün bayramdır, kutlu olsun.
edit:kominik kızlar isyan ediyor. hani bana hani bana diyor.
Olabilirdir. Burasi Türkiye burda kürde yer yok. Burda hersey türk'e.
Sizin ülkünüzde bu yöndeyse çok şanslısınız demektir. En azından hümanizm yavşaklığı adı altında oto boka üzülmezler.
Benim kız arkadaşım türkçü olsa bırak havalara uçmayı, kalbim pır pır eder, büyüklerin ellerinden, küçüklerin gözlerinden öperdim.
Delikanlı kızdır, bohta çıkabilir. Yaşadım.
Türkçülük adı altında osmanlıya sövmemek, osmanlılık adı altında türklüğe sövmemektir asıl erdem.
Neden o kızdan hoslandiginizi gosteren durumdur.
denk gelmediğimdir. hep saçma saçma görüşleri olanlara denk geldim.
beklenen gelişmedir. akabinde allah mesut etsin inşallah dediğimdir.
dudak kenarlarından sarkan bıyığı vardır
kızımız devlet kursun, oğlumuz ordu kursun, öyle bir nesil ver ki türk yurdu turan olsun diye serenat yapılıp ömür adanabilecek kızın hoşlanılan kız çıkma durumudur.
Türkçülük ile Ülkücülük arasındaki farkı da biliyor ise tadından yenmez.
(bkz: ben)
Çok aşırı ya kaçmaması şartıyla ekstra bir çekicilik katabilir.
"ırkçıyız n'olacak?" diye böğürmesiyle anlaşılandır. beyninizi saçma fikirlerle kurcalamasına izin vermeden uzaklaşınız o kızdan.
Aşık olunmasına sebebiyet verir.

Daha ne olsun lan? Bilinçli, gerçeği gören ve sol popülaritesine kapılmamış bir kız. Onu yetiştiren anaya babaya helal olsundur.
iyidir. Pek masraflı olmaz. Kahvehaneye çay içmeye götürebilirsiniz. Özel günlerde de hediye olarak türk bayrağı kafi gelir.
kürtçü çıkmasından iyidir.
iyidir hoştur. Aşırı uç fikrileri Zaman'la törpülenir.
eğer tengri biz menemen ci değilse
ulu orta kurt işareti yapmıyorsa
faşistik gardaş nolcak ? demiyorsa
oturup türkçülük, günümüz türkiyesi, kendi ideolojisi ve genel bir görünüm adına tatmin edici konuşabiliyorsa, en azından neyi savunduğunu biliyorsa,

evlenilebilecek kızdır belki de.
ülkenin durumu dışarı çıksanız gözüküyorken düşman olmanız gereken en son ideolojiye saldırıyorsunuz. salaksınız.
Ben hoşlanirsam hdpli falan cikar amk.
Türkiye de yaşıyorsa normal durumdur. Sonuç olarak vatanına, atasına, ırkına ihanet etmemiştir.
keşke öyle çıksa amk.

bizimki anca ateist çıkar.
iyice aşık olunur o kıza.