bugün

görsel
Kızı direkt nikah salonuna götürecek durumdur.
kızdan ayrılmaya sebep olacak durumdur.
Muhteşem bir olay daha ne olsun şükredin.
görsel
eğer atatürkçü değilseniz. artık o kızdan hoşlanmamaya başlarsınız.
Dünyanın en güzel olaylarından biri olabilir. Hovardanın önde gideni olmama rağmen ciddi ilişki düşünürüm o kızla.. Tengrim artık nasip eyle böyle bir kız.. Sevindir kullarını..
Hoşlantı aşka dönüşür. Biz türkçü erkekler için büyük şanstır. O kızın Hüseyin Nihâl Atsız'ı olunur.
Kürt sevici bir solcu çıkmasından bin kat daha iyi durumdur. Tengrim şöyle bir kız nasip eyle. Sabahlara kadar, milli edebiyat dönemini konuşalım be..
kizlari s*ks objesi olarak gordugumden basima gelmeyecek olaydir.
Yaşasın ırkımız Çin'e bedel kırkımız* düğününüzde böyle bir giriş şarkısı çalsın.

Auuuuuuğğ.
Kızı gözümde x2 yapan olay,öyle parti purtucu siyaset bi tipte değilimdir sadece vatan ve millet sevgisi olmayanla işim olmaz.ha bide hdpliyse barbara palvin olsa bakmam.
Keşke vikingçi olsa sarışın yeşil veya mavi gözlü at gibi var Bi hayalimiz.
Sabahlara kadar nihal atsız okumak mı?

Var bir hayalimiz.
gayritürk iseniz sizi etnik döküntü belleyecek olan kızdan hoşlanılması olayıdır.

düşünsenize çerkessiniz sadece türkler yaşar lan burada falan der.
Muhteşem bir durumdur. Vallaxi basarım nikahı. Böyle yiğit kızlar az yetişiyor..
Gönlünüzü tam anlamıyla kaptırmanıza sebep olur. Türkçü bir kız kolay yetişmiyor, onun sevdiği olabilmek için çabalayın, mücadele edin.
Karşıma çıksa da sevsem dediğim kızdır. Malum, kalbi kürşad olanın, yari asena olmalı...
Daha ne istiyorsun? Kaldı mı bizim gibisi?

Talih kuşudur, iyi şanstır.
Türkiye'de yaşadığımız için çok normal bir şey. tabi ki türkçü olacak yankii sevici olacak değil ya!
Ben erkek olsam kesinlikle türkçü dışında hiçbir kıza bakmazdım.

Vatanini, milliyetini, geçmişini önemsemeyen insan gitsin mervecilik berkcilik oynasın.
iyice aşık olunur o kıza.
keşke öyle çıksa amk.

bizimki anca ateist çıkar.
Türkiye de yaşıyorsa normal durumdur. Sonuç olarak vatanına, atasına, ırkına ihanet etmemiştir.
Ben hoşlanirsam hdpli falan cikar amk.