bugün

entry'ler (446)

eşit ağırlıkçıdan matematikte 30 net beklemek

Eşit ağırlık zaten sözelcilerin zekisini seçmek için uydurulmuş bölüm. Sanki diğer eşit ağırlıkçılar güle oynaya matematik çözüyor. Yapabildiklerince bir yerlere geliyorlar.

Bir de şu açıdan bakmanızı tavsiye ederim. Ikiz kardeş arkadaşlarımız var. Biri sayısal diğeri eşit ağırlık bölümündendir. Eşit ağırlıkçı arkadaş matematikte hepimizin eline verir çünkü tüm gün yaptığı tek şey matematik çalışmaktır. Asıl sayısalcı kardeş matematiğe en fazla vaktinin 3te birini ayırmaktadır. O yüzden tek bi derdiniz var onu da yapın bir zahmet.

1 gecede ayt fiziği bitirmek

9.sınıftan tüm ayt konularını bitirmeyen de ne bileyim kendine sınava hazırlanıyorum demesin yani.

şehir dışında okumak

şimdi evde bir ananın olmadığını hesaba katarsak iki türlü de ütü çamaşır bulaşık gibi sorunlarımın olacağını düşünürken acaba dedirtendir.

yeni jenerasyonun chp li olması

Her 2 yazardan 1inin aktrol olduğu ulu boşluğuna bir de ben boş yapmak istemediğimden pek yazı yazmam. Ama madem yeni jenerasyon dedik açılın gayrı 01li kardeşiniz geldi.

(bkz: şaka maka 01lilerin 17 yaşında olması) dimi ben de inanamıyorum.

Her şeyden önce yeni jenerasyon öyle pek siyasetle ilgilenmiyor. Sizde tahmin edersiniz ki futbol, instagram, gratis, vücut vücuuuuut vöcoooooootttt diyen tiplerden eksik olmuyor başımız. Tabi bir de evde günde 6 saat ders çalışan haritada vanı marmara bölgesinde arayan tiplerimiz var. Istisna yaşıtlarımı sevgiyle saygıyla yanaklarından öperim.

Ancak bu siyasetten uzak gençlik de hayatının bir yerinde fark ediyor bir eksiklik. Ya kendisi ya ailesi ya da başka yakını bir haksızlığa adaletsizliğe uğruyor. Günlük yaşam içerisinde bir ton saçmalık görüyor. En basitinden dâhil oldukları/olduğumuz eğitim sistemi bile bu ülkede bir şeylerin yanlış gittiğini oldukça iyi bir şekilde kavratıyor bizlere.

Yani diyeceğim evet bu nesilde bir akp düşmanlığı var Ama onun yerine ben şunu savunuyorum şu güzel dedikleri bir durum yok. Savunacak birisinin olup olmadığını söylemiyorum ben sadece durumu açıkladım.

Ha yine de savunan var mı? Var tabiki onlar da anadan babadan chpli veya başka görüşe sıkı bağlı insanlar.

stalk yerine spor yapan kız

stalklanır.

pencere açık uyumak

(bkz: sivrisinek bunu beğendi)

suriye ordusunun afrine girmesi

suriye ordusunun afrine girme ihtimaline karşılık hazırlık yapması olayıdır. olay hakkında pek bir bilgim yoktur sadece liveuamap de gördüm. meraklılarını bekliyoruz.

ademden geldiysek y kromozomları neden farklı

(bkz: mutasyon) ?

2001 de doğan efsane nesil

06.11.2001 ile efsane nesilde yerimi alıp 6 kasımı farkedip kuduran aslanları izliyorum.

replay tuşuna tecavüz ettiren şarkılar

Lenka - Trouble Is A Friend

araba olsa da camı da sesi de sonuna kadar açıp rüzgarın yüzümüze dokunuşuyla birlikte dinlesek.

bir oturuşta yenilen midye dolma rekorları

2.

1 liram ona yetiyordu.

evet fakirim. öğrenci olanından.

fındık

en kalitelisi giresundan çıkan kuruyemiş türüdür. bakmayın ordu fındığı dediklerine yıldan yıla fark değişmekle birlikte ordunun fındık üretimi daha çok olduğundan ordunun ismi çıktı. yoksa hiçbiri tirebolu fındığını tutmaz.

edit: espiyespor.

meral akşener in cumhurbaşkanı olduğu türkiye

(bkz: kalktı)

pilava ketçap sıkan insan

ne kadar tane tane olsa da kuru olmasa da boğazımdan geçmiyor bu zıkkım. ben de çareyi ketçap sıkmakta bulmuştum küçükken. hala da devam edegelen bir alışkanlık olmuş. sıkıyoruz efendim vazgeçemiyoruz.

2008 yılının tek cümlelik özeti

Kral tv ismail yk bas gaza aşkım bas gazaa.

küçük dudaklı kadınlara öneriler

Soda şişesiyle vakumlayın.

hangi ülke olmak isterdiniz

Gürcistan olurdum ben.

Roma imparatorluğuna boyun eğ
Perslere eyvallah de
Osmanlıya abimsin de
Sovyetlerin kılını yala
Rusya ülkeni 3 parçaya ayırıp gitsin gıkın çıkmasın
Resmen hayata karşı ben işte

Zor lan gürcistan olmak.

astral seyahat

Az önce yaşadığımı ilişkilendirdiğim seyahattir. Bugün 1 de kalkıp kahvaltımı yaptım arkadaşlar. Bi ağırlık çöktü uzandım yatağa şekerleme modundayım böyle sonra uykuya dalıp çıkmalar yaşıyorum. Bu sırada aklıma bu astral seyahat zırvası geldi denesim mi acaba dedim. Denedim. Karnım karıncalanmaya başladı, sustum devam ettim. Karıncalanma ilerledi dayanamadım ve korkarak yataktan fırladım. Sanki kilometrelerce koşmuş gibi nefes nefese kaldım.

Bu seyahate inanmayan birisi olarak birisi bana ne yaşadığımı açıklayabilir mi?

Gerçekten böyle bir şey var mı yoksa vücudun uykuya girerken yaşadığı bir reaksiyon gibi bir şey mi?

ülkeniz için savaşır mısınız anketi

%62 ile evet savaşırım diyen ukrayna şaşırtmıştır. bunların kırımı işgal altında değil miydi?
nerede bu %62?
evde zorla mı tutuyorlarmış. *

27 temmuz 2017 istanbul yağmuru

Hangi bulut kafama tenis topu büyüklüğünde dolu attı hadi söylesin söz kızmayacağım.