bugün

yazar burada başına gelen bir olayı anlatmak istiyor.
tabi önce tanışsalar daha iyi olur.
her erkeğin başına gelmesini istediği hoş bir sürpriz.
(bkz: aç tavuk kendini buğday ambarında sanırmış)
yazar rüyasını anlatmış.
başlıkta geçen sevişme fiilinden dolayı iştah kabartan bi durum olsa da değişik açılardan bakıldığında keyifsiz bir durum olabilir..o pamuklara sarılası dilruba facebookta eşe dosta gösterip taş mı değil mi sorunsalına alet etmediğin ahu en nihayetinde kaşarmış işte..ama sevişirsin geçer..
(bkz: organ mafyası)
artık hoşlanılmayacak kızdır.
hoşlanılan kızdan artık hoşlanmamamı sağlayacak olay.
sanal sex kadar boş ver gereksiz bir şey yoktur.Dokunamazsın,hissedemezsin...
Gel gelelim yararlarınaaaa.Ee haliyle hayal gücünü geliştirir.
Ihh ıhh onun dışında acizlikten ötesi değildir.
akabinde uyanıp yüz yıkanır ve kahvaltı yapılır.
beynin ile ürolojik bölgenin yer değiştirmesi sonucu oluşan başlık.
(bkz: derin duygular besliyorum sana karşı)
belki de deneniyor olabilir.
ters takla atma sebebidir. aman bele dikkat!
gel bu gece sakın kalmasın yarına şeklinde bir smsle cevap verilebilecek olan olay.
"nerede öyle kızlar bana niye denk gelmiyor" diye hayıflandığım durumdur.

ulan sözde herkes her hoşlandığı ile sevişiyor, millet çatır çatır (afedersiniz) .ikişiyor, tüm kızlar verici özellikte, ama gelin görün ki beni teğet geçiyor.

ya ben işi bilmiyorum, ya da millet sallıyor, "hayallerde yaşıyor bazı (yine afedersiniz) .bneler" diyorlar ya, doğru galiba.
smsin gelmesiyle erkeğin kızın bulunduğu yere gitmesi bir olur. öyle sms gelsin tel.nun sinyaliyle yerini bile buluruz.
bütün güzel duyguların içine etmiş kızdır. ulan hoşlanıyoruz en azından ilk başta sevgili olsaydık.
kesin bir şey isteyecektir ya da senden alması gereken bişey vardır.
olması mümkün olan ancak rüyalara da gerçekleşecek durum.
hüseyin kaya'yı hatırlamamızı sağlayacak durum,kızında bir an önce bitirici hamleler yapma arayışıdır bu mesaj,erkek olur derse neden olmasın.
olayda kesin bokluk vardır. insan insana sevişelim mi diye mesaj atar mı? dünya burası.
arkadaşlarınızdan birinin telefon rehberinizde kendi adını hoşlandığınız kızın adı ile değiştirdiğine delalettir. ya bi rahat bırak diye karşılık verebilirsiniz gönül rahatlığıyla. eğer gerçekten hoşlandığınız kız ise sizinle sevişmeyi kafasına koymuşsa bu onu daha da hırslandırcaktır.
filiz sevişelimmi
hüseyin kaya
abaza stayla