bugün

entry'ler (921)

ilköğretim öğrencisine kasedin çıkmasın demek

hüseyin üzmez denen zat-ı muhterem orda 8 yaşındaki kıza tecavüz edecek, yurdumn yavşakları ise gelecek " abooo kılıçdaroğlu ne dedi öyle " şeklinde tepki verecek. alayınızı toplasak bir adam etmezsiniz ve umarım ki çocuklarınız hüseyin üzmezlerle karşılaşır. (bkz: şeriatın kestiği parmak acımaz)

ilköğretim öğrencisine kasedin çıkmasın demek

(bkz: hüseyin üzmez)
(bkz: müslümanların abaza olması)

temel isminin sadece fıkralarda olması

(bkz: hepimiz temeliz)

komünistlerin yobaz saygısız ve ahlaksız olması

(bkz: padişah olmak için kardeş katili olan komünistler)

(bkz: 4 kadınla evlenen komünistler)

(bkz: kız bebeklerini gömen komünistler)

uludağ sözlük

aptal aptal reklamlarıyla kendi kredisini düşüren tek sözlüktür.

infertilize

karşıt : fertilize üreme yetisini kaybetmiş.

salpenjit

kişinin infertilize olması ile sonuçlanabilecek bir hastalık.

pid

(bkz: pelvic inflammatory disease)

neisseria

gram nagatif, okzidaz pozitif, aerop, aynı zamanda kok, serbest yaşayan bir bakteri türü.
menenjit PID salpenjit rektal infeksiyonlar, kabızlık, ağrılı dışkılama,Waterhouse-Friedrichsen sendromu.. hepsine bu yavşak bakteri grubu ssebep olabiliyor efendim.
(bkz: sınava yazarak çalışmak)

daum kontrol hapı

limon deliğinden karpuzun çıkmasıdır aynı zamanda.
(bkz: normal daum)

muhammed den önce başka bir muhammed olmaması

uçan spagetti canavarından önce hiçbir uçan spagetti canavarının olmayışı ile alakalıdır.

yerinde duramayan gençlerin festivali

gecenin bir vakti, yerinde duramayanlar şeklinden evi ayağa kaldırmış aptal bir reklamcılık örneğidir. aynı zamanda sözlükten soğuma sebeplerinde hızla yükselmektedir ve yerini sağlama almaktadır.

terliğinin ayağından çıkışını izlemek

(bkz: insanlık nereye gidiyor)

hicbiseyebosunaiclenmeyenadam

(#11478120) hemisferektomi gerçirdiğinden süphe ettiğim sima.

milyonlarca hasta varken grev yapan düşüncesizler

tamamen beyinsiz olmanın önkoşulu cümle dizimi.
efenim ortada bir grev varsa, bir sorunda var demektir. Sonuçta kuş beyinliler şunu unutmamalıdır ki, hastalara bakacak olan hekimlerdir. hekimlerin istedikleri olmazsa, bu ülkede kimse sağlıklı bir şekilde sağlık hizmetlerinden faydalanamaz.

26 yaşında bir hekim jipe kendi kazançlarıyla binemez. Durum ortadadır, mal mal konuşmak gereksizdir. Maaşları bellidir bu adamların, işleri bellidir. uzaylı değildirler zira.şimdi bu adamın ailesi zenginse jipi olabilir. benim okulumdada var jipli öğrenciler. bu gidişat ile aynı beyinsizler;
- ohaa adam öğrenciyken bile jipe biniyor, ne diye grev yapıyorlar!
şeklinde düşünebilir. Zira beyin fakiri olmak zordur, kolay değildir.

Diğer bir konuya gelelim. Hekimler kazandıkları parayı son kuruşuna kadar hak ederler. Orda burda apaçi bölümlerde millet zik sallayarak geçerken, bu adamlar zorlu bir 6 yıl eğitim alırlar. En düşük hekimlik eğitim süresi bakımından diş hekimliğidir ve o bile son kanun ile toplamda en az 8 yıla çıkmıştır.
Sen gideceksin apaçi bir bölüm okuyacaksın, ders yok ( olsa ne yazar; bir tahta olsa yeter ders yapmaya), yoklama falanallahlık durumda, kimin eli kimin imzasında belli değil, alttan yandan ders alacaksın sınıf geçeceksin..
hekimler devam zorunluluğu olacak, hayvan gibi çalışacaklar, alttan yandan alma hakları yok ( tek bir dersten kalırsın sınıfta kalırsın, haydi bire kaldığın tek dersi 1 yıl oku.) en az 2 yıl bedava hekim olarak çalıştırılacaklar hastanelerde, doğu görevi şudur budur diplomayı almak için kıçlarını yırtacaklar, sonra sen, evet sen apaçi ! geçeceksin bilgisayarına olmayan bir organdaki düşünce elektromanyetiklerini geçireceksin dünyayı saran internete..

Bu olmadı,hatta (bkz: bu sefer güldürmedi).

bir boka benzemeyen minimal şiir

beni çekemeyenler varmış,
anten taktırmak pahalıymış,
al o zaman bunu eline,
haydi gidek evine.

nisan 2011 in tek cümlelik özeti

(bkz: bir alex değil)

maçları fenerbahçe kazanana kadar oynatmak

tipik ağlayan beşiktaş ve galatasaray söylemi. son 3 yıldır fenerbahçe şampiyon olmasın diye ağlıyorlar, aziz başkan tınlar mı tınlamaz. Ağlasınlar, daha çok ağlıyacaklar.
Gol 90+4 de atılmıştır mesela ama bu arsız ve yüzsüzler yine de ağlar..
(bkz: bank asya 1 lig)