bugün

Hoslanilan kizdan, aninda buz gibi soguma ve tiksinme sebebidir. Lcw nedir arkadas bu kadar mi deger veriyorsun tenine. Tamam gelir durumun kotudur, burberry den veya bir armani den giyinemiyor olabilirsin. Bari guess ten felan giyin, biraz feminen ol. Net.
orta direk sınıfa özenen alt sınıf mensubu kızın çabasına işarettir.
hemen harekete geçilip taşımasına yardım edilmelidir.
Halbuki eline çöpten Zara poşeti geçmiş olsa,marka takıntılı gerzek avından boş dönmeyeceği garanti olan kızdır. (bkz: bir bilse)
Belki de kızın saçma egolarının olmadığının kanıtıdır, kim bilebilir ki. Yine de kötü bir durum be.
mümkündür, hemen soğumak gerekmez. biraz zaman tanıyıp işin aslını çözmek gerek. belki de küçük kardeşi, yeğeni, kuzenine falan hediye almıştır veya annesine, teyzesine, babasına fln. heyecanlanmaya gerek yok. kızın ne giydiğine bakacaksın, hangi poşedi taşıdığına değil.
yahu bütün türkiye ayda 2000$ ve yukarısı maaş alıyor da benim mi haberim yok arkadaş? bu ülkenin çoğu yoksulluk sınırında. anlamadım ki siz nerede yaşadığınızı sanıyorsunuz? çok lüks yaşıyorsunuz da villalarınızdan çıkıp halkı mı göremiyorsunuz? yoksa aldığınız maaşın hepsini kıyafete verecek, bir de üstüne aç gezecek kadar mal mısınız?
illa da tanım gerekiyorsa: normal bir durumdur, bunu kafana takıyorsan anormal olan sensindir. ve sana önerebileceğim tek şey komplekslerinden kurtulmak için bir psikoloğa danışman.

eklemeden edemedim, çok merak ettim baktım ''bari guessten..'' dediği şeye: size de gösteriyorum ki
http://www.raffaello-netw...47/Guess-Bayan-Giyim.html bu mal t-shirt 388 TL
bence kız böyle birşeye 388 tl veriyorsa, koşarak uzaklaşılmalıdır. maliyeti ne ki lan bu t-shirtün?
saçmalığın daniskası olan olaydır.

isteyen istediği yerden giyinir. insanları giydikleri ile aşağılamak, sadece kompleksli insanların yapacağı şeydir.
mesela durumum iyi olduğu halde kesinlikle lüks markalardan almıyorum. hatta mavi jeans'den 699 tl'ye kot alana kıçımla gülüyorum.
enayi diyorum kısacası.
hoşlanma seviyesi bir kat daha artar. çünkü mango değil lcw'dir, halktandır o poşet. sevilir o kız öpülür.
sadece baba parasıyla geçinen yazar başlığıdır.
daha bir sıkı bağlanmayı sağlar, beraberce bim'den alışveriş yapacağınız günleri hayal etmenize vesile olur.
en azından kızın içi dışı bellidir.

siz kızları ne zannediyorsunuz? en kaliteli markaların poşetlerini çöpe attıklarını falan mı?
ne elbiseler gördüm içinde insan yok, nice insanlar gördüm üzerinde elbise yok...
güzeldir...

hiç hoşlanmadığı kızın elinde mavi ya da ne biliyim mango poşeti görünce de hoşlanmaya başlar bu şimdi. poşete mi aşıksın olm ? poşeti mi inceliyosun. benim hoşlandığım kız ortaokulda bi yıl aynı poşetle beden dersine geldi. ben ses ettim mi. etmedim. her seferinde bi daha sevdim amınakoyim. şimdiyse kirli sakal bırakmış geziyormuş.
kızlara yakışmıyor ABi sakal. yeminle ya..

edit : o poşet de mesela eflatun giyim gibi bi poşetti hatrımda değil ama öyleydi işte. mesela arzuhal tekstil gibi. evet.
ayda 700 küsür liraya insanlarin ev gecindirmeye calistigi ülkede yasadigini unutmus yazar basligi ya da kendisi esasen isvicre'den falan.
yemeyip icmeyip kendi aylik gelirinin kac kati parayi hayatini degistirecegini düsünüp telefona veren, 600 tlye aldigi kotun kendini daha güzel ya da yakisikli yaptigini falan zanneden insan bakis acisi iste. demezki ben mal miyim bunun maliyeti ne olabilir ki bilmem ne markaya bu parayi veriyorum. baskalarini da kendince ezer. markalar ürün degil hayat tarzi satar ama sadece reklamlarda... gercek hayatta neysen onunla kalirsin. o koca göbek de göt de hala senin. cocuk degilsin ya ögren canim.
kizlarin etegini indirmeyi hayat felsefesi haline getirmis erkeklerin bol bol bulundugu bu populasyonda, erkeklerin kizlarin nereden giyindigine onem vermeleri deli sacmasi.
bir zamanlar benimde elimde oldugu icin hic yadirgamadigimdir.
2012 senesinde, hala bu tür başlıkların altına ciddi ciddi entry giren yazarların varlığını görmeyi sağlayan düşünce.
e ne var bunda dedirtir.kiz gitmis kendi iradesi ile alisveris yapmis istedigi yerden yapar kimene.
genellikle elbisenin kalitesine bakmaktan ziyade kişinin kalitesine baktığım için pek dikkatimi çekmeyen bir durumdur.
rock n roll store diye bi dükkandaki yazı bu başlık için yazılmış olsa gerek "markasız giyin ama kişiliksiz giyinme".
önemli olan içi içi * ya kız güzel değilse * poşetle mi sevgili * *
içtiği suyu adidas'tan alan kişiler dışında kimse için soğuma sebebi değildir, olmamalıdır.
sakin olun gençler. Uzun yazılcak bir şey yok. O sadece bir troll.

Tanım: kızla tanışılmalıdır.
poşetin ne önemi var. mühim olan insanlıktır. poşetle ilişkiye girilmeyecek kızla girilecek sonuçta.