entry'ler (66)

en faydalı icat

dizustu bilgisayar. Tablet bilgisayar. Internet vsvs.

bir kızın namuslu olduğunu anlamak

gerçek namusun ne olduğunu bilen. kız veya erkek fark etmez. sonuçta sadece kızların namusları vardır diye bir şey yok. her neyse. bilen birisi gözlerinden anlar.

gay gülüşü

geçen metroda bir gay gördüm. hayattan soğudum resmen. bildiğiniz travesti. bilmediğiniz travesti olması gerek. her neyse. metro bekliyordum kızlara bakarken, lan bir baktım kafayı dikmiş, üstünde sıfır kol, altında mini etek, ayakkabısı topuklu. allah'ım sana geliyorum dedim ya. bu nedir arkadaş. kınıyorum. kırmızı çizgi.

ampulün etrafında dolaşan sinek

ampül:akp
sinek:chp

= amnek

sonuc olarak ikisi bir bütündür. ikiside boktur boklaşmıştır.

ali ağaoğlu reklamındaki skandal hata

normal şeyler. kim fark ettiyse iyi etmiş. ancak adamda para bok. bu hata olsa ne olmasa ne be dostum.

en iyi arkadaşın olmaması

şu ölümlü dünyada iyi arkadaşların olsa ne olur be dostum. sonumuz belli. hazırlık yapmak lazım.

et döner yerine tavuk döner yiyen insan

kesin bir öğrencidir. Harçligi az olan kitleler yer. Mecburdur çünkü karnı açtır. Ne var bunda lan.

baktık ki ses yok

baktık ki ne söylersem yiyorlar, devam ettik sömürmeye.

1000 beleş sms kazanıp sevgilisiz olmak

sürekli toplu mesaj yollayan bir nevi insan çeşididir denilebilir.

lisede bile sevgilisi olmamış ezik insanlar

kendini bir halt sanıp sevgili yapmayan insandır. Üniversitede bulacağım umuduyla evde kalan bir nevi insan çeşididir.

pkklılara acıyan insan

halkın gözünde beş para etmez itoğlu ittir. Vuracaksın kafasına gideceksin. O koltuk ona helal değildir.

sofra kurmaya yardım etmeyen kız evlat

hayırsız evladın ta kendisidir. anneler sürekli yapar. ve evladının da buna alışması gerek. ancak evlat çok uzaktır böyle şeylere. evlenince kocasına bir şey veremez. koca bunu boşar. sonuçta evde kalır. masturbasyona devam aga.

cüzdan seven kız

erkek nasıl ilişkiye girmeyi seviyorsa kadının da cüzdanı sevmesi hiç te ilginç değil.

samanyolu tv ve kanal 7 arasındaki farklar

samanyolu hem akpci hem de chpcidir. kanal 7 sadece akpcidir.

kürtçe öğrenmenin gerekliliği

gereksiz bir uğraştır. önümüzdeki 15 sene sonra kürt diye bir şey kalmayacak.

bekaret kadının namus simgesidir

bütün kızların namuslu olma dileğiyle. bakalım nerelere gidecez.

osmanlı devleti vs türkiye cumhuriyeti

devlet-i aliye. dünyanın en güçlü ordu ve halkına sahiptir.

türkiye nin üniversite çöplüğüne dönmesi

üniversite okuyorsun da ne oluyor. Yine işsiz millet yine işsiz. Gelişmekte olan bir ülke için durum içler acısı.

akasya durağı özet

Surekli aynı saçmalıklarla devam eden saçma dizilerden sadece bir tanesi. Bozuk plak gibi maşallah. Gerçi eskiden Bende izlerdim.

akraba evinde kalan üniversiteli

acınması gereken bir insan yaşamıdır. Ama sokaktaki bankta yatmakta iyidir değil mi.