bugün

seni beğenmiyorum tadında cümleler insanı çok üzer.
(bkz: sie go)
sana birini bulalım ya demesi.
hayvan.
(bkz: senin gibisi tonla var) *
(bkz: tam bir hayvansın)
yaşamın ortaklığından dem vurup her işinde yardımcı olduğun (temizliktir bulaşıktır yalaşıktır) kadının herhangi bir kavga anında "bana bir kere bile yardımcı olmadın " lafı. derler ya; adam 39 gün tavuk getirmiş 40. gün getirmemiş. kadın daha hiç tavuk yemedim demiş o hesap.
sen kendini bana nasıl yakıştırıyosun?
aynaya baktın mı hiç? Ya da şu giydiğin eskimiş kot pantalona? Senin babanın aylık kazancını ben kendim kişisel harcıyorum. Acından ölüyorsun. beni nasıl mutlu edeceksin? iğrenirken senden nasıl hayatına girmemi bekliyorsun?
seninle ben sence diye başlayan her cümledir.
- hocam başlığı kısıtlı mücadele açmamış

+ off bu çok ağır oldu be.
(bkz: sana değil kardeşine)
bas git.
(bkz: ha siktir diyoruz ha siktir)
sen çok iyi bir dostsun.**
-adın neydi?
-ahmet.

ve akabinde kız olmadığını öğrenmenizle kafanızı allak bullak edecek laftır.
hoşlanılan kişiden duyulacak en ağır laf sizinle konuşmamasıdır. yani umrunda bile değilsinizdir. konuşsun da ne derse desin diye beklersiniz. en ağırı konuşmaması.
negatif olan her lafın herbiri birbirinden ağırdır.
+ bir dakika / iyiyim aşkım senden naber?

- ?!?!?!

(bkz: intihar)
bi arkadaşım senden çok hoşlanmış.
kayseri lisesi 2003 yılında yaşanmıştır.

- murat abi bakarmısın?
+ (hay abinin aq) ne abisi sevda? Aramızda 1 yaş var.
- olsun ben seni abim gibi görüyorum.
-sende gelsene dogum gününe
tabiki gelirim süper olur, kimin ve nerde ?
-sevgilimin, onun evinde.
bang bang.
-en yakın arkaaşın olan mehmeti bana ayalarmısın?
(bkz: ay senin boyun kısa)*
uzaktan (hergün görülen ancak tanışmamış olan) hoşlanılıyor ve açılmaya karar verildiğinde küfür yeme ihtimalinin %35lerde olduğu %65lik kısmının ise açılan delikanlının 1 ay üzerinden atamayacağı psikolojsini yerlebir edecek "tipe bak!" "ben..! seninle!?" "benim sevgilim voar taaammıı" efendime söyleyim "ığğğ" "bööğ" diyip delikanlının yanından arkasına bakmadan hızlıca gitmesi muhtemeldir.. lakin kız, delikanlıyla kanka modundadır, delikanlı ise cayır cayır aşk diye kıvranıyodur. delikanlı kıza açılınca duyabileceği en ağır laf;
-"seni çok seviyorum ama arkadaş olarak"

zavallı delikanlı kızı artık arkadaş olarak bile göremeyecektir(arakadaş ayaa göt ayaa..)