bugün

entry'ler (643)

en iyi 3 sosyal aktivite

bisiklete binmek, fotoğraf çekmek güzel yemek yapan yerlere gitmek.üçünü birleştrirseniz daha bir güzel olur bisiklete binip fotoğraf çekeceğiniz yere gidip yakınlarda da güzel bir yemek mekanı varsa yemek yemek daha ne olsun.

kpss öncesi saçını boyatan kızın sınava alınmaması

arkadaş derdin ne durmadan tip değiştiriyorsun.Film yıldızları bu kadar değiştirmiyor.Sınava gözetmen olarak giriyorsun sanki herkes tanınmamak için yemin etmiş.Saçlar boyanıyor sakal bırakılıyor.yok yandan fotolar lan biz kriminal ekibi miyiz? ne bileyim kimsin?Normal bir fotonu koy normal bir şekilde gel.hoş görevli işgüzarlığı öyle bir durumda öğrenciyi sınavdan sonra götürebilirdi.hem sınava vatandaş girmiş olur hem de sahtecilik çözülür.Sorunu sadece işgüzar görevlide aramamak lazım kısaca.

yıllar sonra arayan eski sevgili

Aradığını bulamayan ve pişmandır.

the kite runner

Modern romanlardan vicdan konusunu en iyi işlemiş eser filmi beş kuruş etmez kitabı yansıtmakta başarısız.

erkeklerin kadın memesini sevme nedenleri

Sevgi eksikliği göğüs düşkünlüğüne neden olur ilerleyen yaşlarda.ayrıca doğurganlık belirtisidir iri göğüs.

viski içemeyip de rakı ve bira içen fakir insanlar

Viski yalnız iÇilmez diğerleri iÇilir.

seni seveceğime at sevseydim diyen kız

Eyvallah denir.

kaptan pilot sesi

Her haltı yuvarlayarak söyleyip etki bırakmaya Çalışır bir tarz görüyorum.

efesus

Ümit özatın sahibi olduğu marmara forumda üst kattaki mekan.( Nereden biliyorsun? bir kaÇ kez oturuken gördüm ve efeste Çalışan arkadaşa teyit ettirdim) Patates kızarması üzerine harika bir baharat katıyorlar bira patates tavsiye edilir.

kedi alacak yazarlara tavsiyeler

Köpekle karıştırmayın aşırı derecede karakterli ne istediğini bilen bir havyandır.keyfi yetmeden iş yapmaz.

sarai sierra

Fotoğraf makinesiz fotoğrafÇıdır.

drogba formasına 119 lira bayılacak keriz

Adam hem parÇalı hem fil siz neyin kafasındasınız genÇler aÇılın.

köy tereyağsı yiyin diyen profesör

Lan köy tereyağı neredeymiş köylüde Çakal olmuş iÇine katıyor sanayağı veriyor coşkuyu.

parçalı fil

08.02.2013 tarih ve 17.30 -18.00 saatleri arasında Atatürk Havalimanında olması beklenen Drogbaya Galatasaray taraftarının verdiği isim.

yeni başlayanlar için uzak mesafe ilişkisi

Yeni nesil akıllı telefon al ama iki tane biri sana biri sevgiline. Her an paylaşmak istediği şeyler olur.

erkekleri çekici yapan detaylar

Anahtarlık üzerindeki amblem.

lisede iğrenç espri yapan arkadaş

Çok tatlılar bir de öğretmen olarak görünce.

suat kılıç

Spordan anlamadığını düşündüğüm spor bakanı.

maceracı

Ninemin adını macar ağacı olarak bildiği program.

sevgiliden ayrıldıktan sonraki ilk dakikalar

Telefon rehberi kontrol edilir acısını iÇinde yaşayanlar arkadaşlarını arar.Çivi Çiviyi söker diyenler erkek adı ile kaydedilmiş yada kaydedilmemiş kızlar aranır.