bugün

güzel günlerdir. ilk başta konuşacak konuyu bulmak muhabbeti sardırmak ve karşı taraftan gelecek mesajı beklemek filan.

birde o kişide bir şekilde sizden hoşlandığını ifade ediyorsa tadından yenmez.
Ya bu ne resmiyet kardeşim dedirten mesajlaşmalardır.
Deli gibi güldürme çabası vardır. O atılan ilk mesajlar ilişki başladığında değişir ve eğer ilk mesajlar duruyorsa okunarak itina ile utanılır.
1 anda durabilir.
aynen öyle, tabii, bende, teşekkürler yada * cevaplarıyla kesintiye uğrayıp için için akmıyorsa muhabbet, olur o iş ;)
eğer sakladıysanız her okunduğunda gülümsetir. şöyle deseydim daha mı iyi olurdu diye düşünülür. fakat kendinizi olmadığınız biri gibi gösterirseniz sonrasında sıkıntı olabilir sizin için.
ilki çok zevkli sonrasında kendini sürekli aşmanı istediği için karşıdaki sıkıcı hatta bazen buğucu olan. 500 kelime yaz ve bilmem belkilerle dolu cevaplar al.
Kalp spazmı sebebidir.
genelde gayet standart mesajlar olur. konuştukça, mesajlaştıkça hoşlanırsın, aşık olursun hatta sevgili olabilirsiniz.
+ya uykun geldiyse lütfen uyu bak... inan çok üzülürüm yoksa... kıyamıyorumki sana hiç bennnn...
-yaaa yokk uykum dedim yaa... hem seni bırakıp gitmem işte... uykum gelsede gitmem...
bir sene sonra...
-aşkımmmm çok uykumm var nolur yatayım ya...
+lan dur bir dur aq bir şey anlatıyozzz...
-aşkım nolur lan çok uykum var...
+tamam la si...tir git aq... yat zıbar!
-allah belanı vermesin şerefsiz...
+get aq !
keşke sinirlenince silmeseydim, saklasaydım.
denizler dalgalanmadan durulmaz.
Genelde bana gelenler şöyle oluyor:
Slm
Evli misin
18 cm, benimki
Cevap yokmu?
??
iki tarafın da hoşuna gitmelidir.
+Slm
-?
+nbr
-sanane
+KiB by.

Edit:Evet gene olmadı sizin iş arkadaşlar.*
yanlış kişiye atılmış süsü verilmiş mesajdır. birinin kıvılcımı çakması gerek değil mi?
Zevkler uyuşuyorsa tadından yenmez.
Heyecan dorukta olur. Acaba ne diycek diye merak edersiniz. Hiç bitmesin istersiniz. Sabırsızlanırsınız. Görüşmeyi daha da çok istersiniz.
Hep en güzelidir. Sündürdükçe sündüresi gelir insanın. Çünkü ilerde hiç kalmayacak öyle bir şey. Tadını çıkarmak lazım tAbii.
içi kımıl kımıl eder.
ilerde okuyup büyük saçmalamışım diyeceğiniz diyaloglar zinciridir muhtemelen.
Nokia 3310 da yaşadığım romantizm bir daha gelmedi.
bissürü trip ve atışma içerir.

akıllı insanlar ilişki büyüyüp gelişirse, hangi sebeplerden ötürü kavga edebileceğini analiz edebilir.

dünyadaki herşey gibi bunun bile birşeylere faydası vardır...
ilk hoşlandığım çocuğa msndeki buz devrine özel göz kırpmaları göndermiştim, o da öpücüklü olanı atmıştı. Hatırlayınca duygusallaştırır.
Hoşlandığım yok.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar