bugün

son sayisinda albüm kritiklerinin %50'e yakinini a.yelken'in yazdiği pek bulunmaz dergi.
haber kaynaklarındaki bilgileri sözlüğe yükleyen bot. direkt birinci ağızdan aktarıyor.
sözlük karşılama komitesinin unuttuğu 3. nesil yazar. hoşgelmiş nesildaş.
teşekkur ettiğim, tanımadığım ama dışarıya iyi insan imajı veren yazardır.
ortalıkta yeni görmeye başladığım için 4. nesil sandığım fakat 3. nesil yazar. an itibarıyla eski entryleri dahil incelemeye almış bulunduğum yazardır. güzel yazan yazar.
ayıp etmiş yazardır.
kutsal günah.
gördüğüm en objektif sözlük yazarı.
abbas güçlü'yle genç bakış programını satır satır bizimle paylaşan yazar. kapattım tv'yi onun açacağı başlıkları bekliyor der selam ederiz bu değerli yazara.
'yazarı da mı varmış, aaa ' diye tepki doğurtturmuş ** kelime.
(#3122793) entry si ile çok doğru bir noktaya parmak basan uuser.
çok yararlı noktalara değinen , okumaktan zevk aldığım yazar. (bkz: bir yazar okudum bünyem değişti)
askerliğinin nereye çıktığını bile söylemeden uçup gitmiş yazardır. biraz kızgın olmakla birlikte kendisine hayırlı tezkereler dilerim.
benim şakirt olduğumu söylüyor. yok valla değilim yaa diyorum inanmıyor. ben de vazgeçtim. napiyim öyle sansın. herkesin bir fikri var kendince değil mi. kime neyi zorlayalım. iyi çocuk ama en azından saygılı konusuyor bazı denio'lar çok saygısızca konuşuyor.
iyi insan olduğunu düşündüğüm yazar.
http://www.dunyadenklemi....wpage.php?page_id=holysin
art arda açtığı başlıklarla koyu chp'li olduğunu anladığım yazar. bik bik konuşup chp güzeldir demek yerine, partinin hatalarını ortaya çıkartıyor. şüphesiz ki yerel seçimler önce olumlu bir gelişme.
küçükken * juventus'la yaptığı maçta rakibe çok fena geçirmiş yazar. ayrıca karmasına hastayım;

(bkz: kojiro hyuga)
nt mağazalarının rakiplerinin adına çalıştığından şüphelendiğim, şu anda nt'ye zarar verme * durumunda olan yazar. Yarından itibaren nt'nin cemaat dışı pazarında ciddi bir daralma görülebilir.
nt mağazalarını mütemadiyen öven birisi. bu davranışına anlam verememiş vaziyetteyim. kendisi son on entrysi ile nt mağazalarını överek sanırım durmadan nt'den alışveriş yapmanın mutluluğunu mu yaşıyor yoksa herkesin nt'den alışveriş yapmasını istediği için mi birçok nt mağazalarını öven entry girip başlık açıyor anlamış değilim. bir insan durup dururken bir şirketi bu kadar överse bunun neden olduğu pek de anlaşılmaz sanırım.
nt yi bilmeyenlerin veya hazzetmeyenlerin artık ondan nefret etmelerini sağlayan yazar. bu yüzden bir teşekkür borçluyuz kendisine.
nt mağazası yetkililerince kendisi için kırmızı arama emri çıkartılmış yazar.
nt mağzalarını ve işleyişini eleştirmeyi doğal karşılayanların sırf nt oluşumunu övdüğü için doğal karşılamadığı yazar. çok ilginç vesselam bir şeyi yermenin doğal hissedildiği yerde övmenin anormal hissedilmesi.
kitap dostu yazar. öyle saçma sapan şeyleri değil akıl, ilim ve mantığın insanlığa sunduğu altın değerindeki eserleri okumakta. senin izinden gelemiyoruz affet, bize de yol gösterirsen memnun oluruz.
ukte olmadığı halde entrylere ukte diye not düşen yazar.. nasıl bir mantıkla çalıştığını anlamak mümkün değil..

(bkz: sozlukte bulunan gereksiz bilgi kumeleri)
(bkz: yanyana oturan insanlar kavga edemez)
(bkz: morganize isler vs turbanli)
(bkz: seovi nin annesi)

gibi birkaç başlıkta info bilgisi ile görülebilir..

ayrıca 5 ve daha fazlası kelimelerden oluşan başlıklar ukte olarak verilemiyor.. sistem buna müsade etmiyor.. bilmesi gerekir..