bugün

zilyon tane boş sınıfla bezeli bir okulda okuduklarından dolayı, boş bir koridordan geçerken hermione'yi gördüklerinde affetmeyecek olan kişilerdir.
+hişşt olum akıllı ol benim karanlık ormanda 3 tane leşim var ona göre
-lan bas git daha avada kedavra'yı bilmiyon ibiş

+snape hocam şöyle kızları azdırıcı bi iksir yok mudur ya?
-sayfa 53 ü aç ahmet
ardından iksir hermione'ye içirilir ve olaylar gelişir.
hogwarts' ta her 5 metrede bir "burada sigara içmenin cezası 65 galleon" yazılmasına sebep olan öğrencilerdir.
(bkz: erasmus)
(bkz: hogwarts taki türk öğrenciler)
uzun eşek oynaması muhtemel kişilerdir.
(bkz: yastık kim olcak lan)
hogwarts'tan ziyade daha çok durmstrang da bulunan türk öğrencilerin victor krum'ın çenesindeki o küçük sakaldan tutup tavana asacağından ve sonra imperius lanetiylen şimdiler de rahmetli olan igor karkarov'a sarkmasına neden olacağı düşüncesindeyim..
Veli: -geçirin bu sene kuruldan. bi daha gelmicek zaten, babası tornacıya vercek bunu.
Dumbledore: -Hogwarts'a Türk alan kafamı sikiyim.
"şşştt harmoniii, hepsi senin mi yavruuuuum" veya "hayrola birader, mevzu mu vardı? tarlabaşı çocuğuyuz akıllı olun" şeklinde konuşmaları kaçınılmaz yapan kişiler.
(bkz: artiz misin lan potır)
(bkz: hayri pıtır)
Disiplin Defteri.

kişiler ve suçları:

semih sırlar odasında doğruluk mu cesaretlik mi oynarken yakalandı.
tahir aynasıyla yakalandı (ali şan ve arkadaşları)
coşkun kırmızı converse'leriyle filch'in kedisine tecavüz ederken yakalandı.
cem elinde testere ile şahgaganın kafasını keserken yakalandı.
nuri dambıldoru dolandırdı (aliterasyon gibi oldu diye yazdım)
yine tahir` ikizlere ayar verirken yakalandı

editto: yaratıcılığım bu gece üzerimde değil pek yazamadım halbüse.
hogwarts'ın ağzına sıçarlar. duvarlar hep graffiti ve ilan-ı aşk dolar.
-lan oğlum bu snape'e kıl oluyorum ha!
+valla ya birader. mezun olunca dövelim lan şunu.
-dövelim lan. hak etti ibiş.

-dumbledore! dumbledore!
+efendim minerva?
-türk öğrenciler kendilerini muggle araştırmaları sınıfına kilitlemişler. televizyon denilen alette kurtlar vadisi denilen bir şeyi izliyorlar.
+yine mi? geçen gün de dvd player denilen alette emmeli gömmeli film izliyorlardı.
-emmeli gömmeli?
+ııı... forget it.

-allahını seven defansa gelsin. ne biçim oynuyorsunuz alüminyum! harry, gelsene lan defansa!
+ne diyorsun süleyman? bu oyunu bildiğinden emin misin?
-lan ben mahalle takımının kaptanıydım. artiste bak. dün boktun bugün koktun mu lan?

-mehmet, oğlum benim asa kayıp. napcaz şimdi?
+nası kaybettin oğlum ya? namustur oğlum asa. ne demişler? testral, avrat, asa.
-büyücü dünyasına bu denli adapte olman gözlerimi yaşarttı mehmet. daha iki sene önce kuran kursundaydın lan!
(bkz: slytheriniz lan biz)
(bkz: ya yolunuzu keseriz ya kolunuz)
(bkz: slytherin gençlik full time piçlik)
(bkz: ibne gryffindor orospu çocuğu dumbledore)*
-lan malfoy! o asayı alırım, monte ederim sana, akıllı ol!
mezun olduktan sonra hogsmeade'e kerhane açarlardı. sonraki kuşaklardan iyi para koparırlardı.
ben tüm harry potter kitaplarını okudum bir tanesine bile rastlamadım ama büyük eksiklik tabii çünkü kitaplarda envai çeşit ırka mensup çocuktan bahsedilir.
-lan pıtırcık, nedir senin bu olayın, her sene mutlak karanlık bişiler geliyo başına, bizse gayet mazbut yaşıyoruz, revamı lan bu, hayır aynı eğitim öğretimi biz de alıyoruz, aynı gudubet suratları biz de görüyoruz, aynı sikimtrak bitkisel özütleri biz de içiyoruz, aynı sopayı biz de kullanıyoruz mına koyim
+abi otur hele bi soluklan
-skerim olm seni, okula ilk geldiğim günden beri tiltim zaten sana. ağız burun girerim bak.
+abi inan iyi bişey değil bu başıma gelenler.
-bak hala vıdıvıdı yapıo, allahıma yerleştircem şimdi kafayı tutmayın lan
+alohamoraaaaa
-ananskiii, fare oldum lan, adaletini skeym hagvırts
(bkz: hogwarts ta kızlar teklif ediyormuş)
+burası hristiyanların kardeşim!
-tamam kardeşim bişey mi dedik?
(bkz: istavroz çıkarmak)
quidditch maçı için hogwarts deplasmanına gitmiş öğrencilerdir.
malum serinin bir kitabında(6 yada 7) türk takımıyla yapılan quidditch maçından bahsediliyordu.

quidditch maçlarında takıma göre muamele yapacakları muhtemeldir. yani harry'nin takımı ile gayet centilmence maç yapıp, sylitherin(böyle yazılıyordu herhal) ile yaptıkları maçta ise quidditch dünyasının en çirkef takımı olmaları muhtemeldir.

onun ötesinde ise zannımca quidditch maçı öncesinde buldukları ilk fırsatta tüm hogwarts kızlarını kadın yapabilirler.

ziyaretleri uzun ise eğer, kesin haremlik selamlık olan okulun kızlar yatakhanesini gizliden basabilirler.(malum adrenalin doğamızda var, ormana götürmek yerine illa yusuf atarak götürülür hatun)

boş sınıflarda ne kadar yasak eylem varsa götürülür/görülür.(ot,bali, tiner, bong, striptiz poker vs vs.)

şimdi aklıma geldi, şu ihtiyaç odası vardı ya hani, bizimkiler ha babam hatun isterse odadan, oda hatun bulur mu bunlara?
"bize bir şey olmaz" diyerek birbirlerine kadavra laneti yollayabilecek, şaka olsun diye millete crusio yollayabilitesi de yüksek olan öğrencilerdir.
kendilerini hemen belli edecek öğrencilerdir. küfürlerde değişecektir haliyle. anana kedavra, sana bi Furnunculus yaparım boş otobüste ayakta gidersin, bulanığın evladı, gelirsem g*tüne sokarım o asayı vb. bilumum üretken, sadece türk öğrencilerin aklına gelebilecek küfürler kullanırlar.
-uçan süpürgeye bismillahirrahmanirrahim yada maşallah gibi sözleri yazmak,
-kavgalara asadan ziyade jilet ile girmek
-quidditch'te kavga çıkarmak ve en önemlisi hemen herkesin işine (dumbledore ve voldemort da dahil.)
mani olsalar bile ortama farklı tat katan öğrencilerdir...

ha bide en önemlisi şu;

hayri: boru gibi sınavdı amk.
harry: sınav zordu, doğru. ben iyi birşey alırım her halde. sen kaç bekliyorsun?
hayri: oğlum iksirlerden sıçtım ya kesin 45 alcam:S

sınavlar okunur;

harry:85
hayri:95

bir türk öğrencinin asla vazgeçemediği olay.

(bkz: hiç çalışmadım dediği sınavdan 100 alan öğrenci)