bugün

entry'ler (319)

kafka okur

Frida kahlo'yu kapak konusu yapıp Wikipedia dan öteye geçmemiş yayın.

yitik ülke yayınları

Kapak tasarımları psikoloji bozan yayin evi.

sercan yıldırım

Kişi ne oldum değil , ne olacağım demelinin en bariz örneğidir kendisi.

radyo park

106.5 frekansında bursa yayın yapan bir radyo olup, dinlenilmesi tavsiye edilir .
müzikte en yeniyi değil, en iyiyi yayınlar. klasik müziğin yanı sıra, yabancı ve türk pop müziğinin en seçkin sanatçılarının parçalarına yer verir. teknik altyapısı en yeni teknolojik cihazlarla dizayn edilmiştir ve üstün ses kalitesiyle dikkati çeker.
yayınına başladığı günden bu yana dinleyicilerden yoğun ilgi gören radyo park, bursa’nın ulusal markalara açılan mecrası olma yolundadır.

http://www.radyopark.com.tr/index.htm

tarkan

şarkılarını ezbere bilen meksikalılar ile tanıştım. daha nolsun...

hasan şaş

meksikada tanınan iki türkten biridir. diğeride tarkan. gittim gördüm, şahit oldum. malum dünya kupası.

ricky martin

bursa'da verdiği konser ile neden ricky martin'i bu kadar övdüklerini anlayabildim.Adam * bildiğin gösteri ilahı.

ateist

iddaa oynar gibi din tutmayan insandır.

-Ya gerçekten varsa murtaza abi?
-Lan recep osasuna-madrid maçı mı bu?
ya 2 den bir olursa...

mann

50 cent ile düet yapan yeni bir rapper.

http://www.youtube.com/watch?v=yfybivazo9s

dünyanın gelmiş geçmiş en iyi beş futbolcusu

1-george best
2-Ferenc Puskás
3-Alfredo di Stéfano
4-Lionel Andrés Messi
5-Eric Cantona

yazarların dinlediği parçalar

Far East Movement - Like A G6 ft. The Cataracs, DEV

insanın büyüdüğünü anladığı an

hava alanında yalnız kaldığı zaman.

air france

yemek acısından klm den daha iyi fakat asık suratlı host ve hostesleri ile bu farkı kendi aleyhlerine kapatmayı başarabilmişlerdir.

klm

12 saatlik amsterdam-mexico city ucusunda konserve gibi koltuklari ile beni ayar etmis firmadir. 15 kisilik turk kafilesi ucakta bira birakmayinca hostesler afallayip nerelisiniz romanya mi diye sorunca ustune turk oldugumuz cevabinin alip 2 kat daha dumur olmuslardir. ama siz turkler musluman alkol ne ayak .....mavi ekran.....

guadalajara

iki aydan bu yana ikamet ettigim meksikanin nadide bir sehri. oldukca turistik bir sehirdir. bu hali ile bir cok hediyelik esya dukkanina ev sahipligi yapar. yabanci oldugunu anladiklarinda ki ispanyolca bilmiyorsaniz, zaten yabancisinizdir 50 pesoluk tisorte 200 peso deger bicerler.ayrica kizlari guzel, degil cok guzeldir. gezilip gorulmesi gereken bir yer. guvenlik acisindan meksikanin tum sehirleri gibi gece guvenli olmadigi soylenir. ama sehir merkezi her daim canli ve kalabaliktir, tenha yerlere yaninizda bir meksikali yoksa gitmeyin derim ki zaten meksikali arkadsinizda size tavsiye etmez. ulasimda taksiler cogunluktadir. ilginc bir olaysa ayni yere giden iki otobus olmasi fakat birinin daha ucuz olmasi ve fakirlere hitap etmesi digeri ise daha pahali ve kaliteli insanlari tasimasi.

atatürkle rakı balık yapmak

(bkz: fantazinin dibine vurmak)

uzun ömürlü ilişkinin altın kuralları

iyi bir iş.

sözlük yazarlarının bugün öğrendikleri

Yalnızlık, insanın çevresinde insan olmaması demek değildir. insan kendisinin önemsediği şeyleri başkalarına ulaştıramadığı ya da başkalarının olanaksız bulduğu bazı görüşlere sahip olduğu zaman kendisini yalnız hisseder.

piramitler bitiminde mısırlıların ilk tepkisi

-öf be hacı cam koynayı unuttuk iyi mi?

işkalci tc kürdistan dan defol

(bkz: tutmayın küçük enişteyi)