bugün

birkaç dersttir hocanın yanlış çözdüğü veya çözemediği soruları düzelten,çözen öğrencidir...o soruları hocanın o an çözmemesi normal karşılanabilir ama sorulan soruların bazıları hocanında evde hazırladığı sorular olunca hocada büyük bir sorun olduğunun işaretidir...

soruları çözen öğrencinin hocaya soruyu anlatırken ki havası ayrı bir mesele...
yanlış düzelttirdikten sonra süper bir göt kalkması yaşanır.
en ufak bir olayda kabak başına patlayabilir. dikkat etmesi tavsiye edilir.
karnede not düzeltmeye çabalayan öğrenci adayı...
Hocanın gözünde annesine küfür edenle eşdeğerdir. Bir de uyurken hocanın tahtaya kaldırıp sorduğu soruyu çözenler var onlar karalistededir, hocanın içinde biriktirdiği kini boşaltamamasıdır, evlat acısına eşdeğerdir.
Bizim üniversitedeki Matematikçi efsane bir akademisyen. Adam, kitaptaki soruyu tahtada çözerken her ders muntazaman yanlış yapıyor, verdiği cevaplı soruların cevaplarını yanlış çözüyor. Hafif de kafa hoş geziyor. Tarzı budur herhalde diye düşünmeye başladık. *
öğrencinin havası olmustur bunun yanında sözlü point kaybetmeside cabasıdır.
görsel
Ego patlaması yaşar. Tabii sonra dersten kalınca bir anlamı kalmaz.
aynı yanlışı farkedip ondan önce düzeltemeyen ögrencinin hayallerinin içine eden, zeki, çevik ve bir o kadar da ahlaksız öğrencidir.
o kişi benim.

üniversiteye gittiğim zaman ingilizce anlatmaya çalışan hocanın yaptığı gramer hatasını söyledim ama kabul etmedi sonra kanıtladım göt oldu bi dahada benle inatlaşmadı.
Hoca ilk başta vaziyeti kurtarmak adına, "Aferin yavrum," demiş olsa da, o andan itibaren onun gözünde son derece sevimsiz ve rahatsız edicidir. Onu her görüşünde tedirgin davranır, tetikte ders anlatır ve ilk fırsatta o sevimsizin bir hatasını bulup, üstüne basa basa düzelterek rövanşını alır. Sözün kısası öğrencinin o tatlı, zafer kazanmış gibi yaşadığı ruh hali pek uzun sürmez.
sabah yürek yiyip gelmiş ögrencidir.
-"Afferin, dersi takip edip etmediğinizi kontrol etmek için bilerek yapmıştım."

Öğretmenlerin %70'i.
her hocanın, öğrencisinden yapmasını istediği; fakat öğrencinin yapması sonucunda ne hikmetse öğrenciye düşman kesildiği eylemdir.
gayet normal olan ögrencidir. hocalar da insan, docent veya profesör olmuş olmasi yanlış yapmayacağı anlamına gelmez.
sanki mezun olunca apartman yöneticisi olacak ibine.
Ukala bir tavırla yapmıyorsa hocanın takdirini kazanıcak olan öğrencidir.
dikkatli öğrencidir eğer ukala değilse adam olacak öğrencidir.