bugün

pollyannayı okumamıştır küçükken onun eksikliğini yaşıyordur.
içi zifiri karanlığa gömülmüştür. güneş olsun, yağmur olsun, onu hiçbir şey güldürmez, sürekli kendi karanlığında boğulur.
etrafındaki insanlara işkence eden ve kendine hayatı zindan eden insandır.
çevresindeki memnuniyet duyacağı varlıkları bir bir yitirmiş olan insandır.
her daim b*k mode is on olan insandır.
etrafındakilere bunu yansıtmaması gibi bir ihtimal yoktur, hele bir de söylenmeyi seviyorsa her ortamın içine eder bunlar.
kendisini memnun etmeyi bilmeyen insandır.
hayatı zindan ederler adama. yanında durmak istemezsiniz.
(bkz: anne). Aşırı mükemmelliyetçi annenin hiç bir şeyden memnun olmayarak kendi cocugunu kocasini mutemadiyen elestirmesi. zor cok zor. evet.
(bkz: kill em all)
Çok derin bir aşk yarası vardır ve onun yerini dolduramamaktadır. Hayattan zerre keyif almaz bu insan. Ölüm onun için bir hediye gibidir.
mükemmeliyetçi olması muhtemeldir. anlamadığım ise mutlu olmadıktan sonra mükemmel olmanın ne anlamı var. bu insanlar şunu kafasına sokmalı bu hiç bir zaman mükemmel olunmaz dolayısıyla mutluda olamazsınız.
En son .mına koyduracak insandır. Ne isterse yaparsınız olmaz bi türlü memnun edemezsiniz.
Memnuniyetsiz.
Müşkülpesent.
eski sevgilidir. sikim çürüdü yeminle.
Amk ben bu insanların.
Enerji sömürücüsü, kafa yedirici, ömür törpüsü...

Ulan aklıma geldikçe çıldırıyorum.
Izdıraplarını dükeyim.
Her daim kendini mutsuz edebilecek potansiyele sahip insandır. Eldeki nimetin kıymetini bilmediğinden çevresindeki insanları da olumsuz etkiler. Şükredecek çok şeyi olduğunu bir ihtimal kaybettiklerinden sonra anlayabilir. iş işten geçtiğinde.
Çevresinin ta a... Kor.
karşısında ki insan, bu durumu fark edince, tam dayaklıksın aslında, hiç mi memnun olacak bir tane bile bir durumun olmaz diyebileceği insan. ya dönemlik memnun olmamaya eyvallahta, sürekliyse sıkıntı.
vurdurması gereken insandır.

o zaman hayattan zevk almasını bilecektir.
Varsa çevrenizde böyle bi insan, atın gitsin.

Benim de iyimser bir insan olduğum söylenemez tam tersine negatifim ama çevremdeki insanlara da bunu bulaştırmaya ne gerek var. At gitsin,at at at.
Muhtemel memnuniyetsizliği kendinden kaynaklanan insandır.
(bkz: Hayat çok güzel lan).

Memnun olacak bir şey yok ki. Evet hiçbir şeyden memnun değilim. istediğim şeyler olmuyor ki hayatta. Her allahın günü yaptığım işler beni memnun kılmıyor. Somurtmadığım her saniyeyi kendime ihanet bilirim. Beni salak yerine koyan bu hayatı sevmiyorum. insanları sevmiyorum. Çünkü her insan kendi içinde biraz da olsa şer duygusu barındırıyor. insanları idare etmeye çalışıyorum. Ama gerçek sevgi bu değil.

Sevgi neydi? Sevgi yalandı.
yavaş yavaş palamarı çözüp uzaklaşılacak insandır.
malesef benim.kodum böyle napayim.