bugün

flight filmini izlemesi gereken insandır.
ihtiyaç duymamış insan .
Çok şey ka kacirmiyordur hatta şanslı bile denebilir. O yastığa başını konduğunda dünyanın Asena oluşu ve ertesi gün yaşanan akşamdan kalma durumunu yaşamadığı için şanslıdir. Dipnot:iciciyim dipnot2:yobaz değilim
sarhoş olmadık diye, boşuna yaşıyorsak...

" aşk ile sarhoş olmuşum, yaradana.."

- evet biz boş yaşıyoruz..
aklı başında olduğu için tam tersine bir şey kaçırmayan insandır. sarhoş olup hayatı dolusuna yaşadığını zanneden ergenler olabilir tabi. onların da cahilliğine vermek lazım tabi.
belki de arkadaşlarının sevgililerinden ayrılıp evlerinde sabaha kadar içip sonra düştükleri acınası durumu görüp içmekten vazgeçen insandır.
benim o. içmeye başladıktan bir süre sonra uykuya yenik düşüyorum. hatta ben içmesem sadece içilen ortamda bile bulunsam uykum geliyor ve uyumaya başlıyorum. bu bir vücut koruması olabilir mi acaba.
Yarın olacak insandır. Olmayacaksa da olmalıdır.
hic dusunmemistir.
hiç alkollü içecek içmemiş bir insan daha kötü değildir.. ayrıca haram olan birşeyden uzak olan bir insandır.
olmamoş değil, olamamış da olabilir. * ne kadar uğraşsa da aklı başından bir türlü gitmeyen, hep ne yaptığının farkında olarak geceye devam eden kişidir. ertesi gün kalktığında da, önceki geceyi her ayrıntısına kadar hatırlamaktadır.
Olunca bir daha bırakamaz.
Hiç sarhoş olmamış insana kıyasla, Ben rüyamda bile içip sarhoş olabiliyorum. Baya baya, level atlamış durumdayım bu konuda..