bugün

senelerce kız arkadaşı isteyip de edinemeyen kişinin düşüncesi. aynı zamanda şu an itibariyle içinde bulunduğum ruh hali. yok arkadaş yok, bu yaştan sonra da olacak değil. kızlardan umudu kestim. trilyonlarım olsa da artık kız arkadaşım olmaz benim. eminim.
(bkz: sözlük bana kız bul lan allahsız)
tek çıkar yolu (bkz: genelev)
çiftleri görünce bakışlarını hemen kaçırmıyorsan ve için burulmuyorsa, 1+1 evini nasıl döşeyeceğini hayal etmemişsen, düğünlerden ve akrabalardan köse bucak kaçmıyorsan, bir gün çocuguma şunumu bırakıcam cümlesi aklına gelip ağzından da çıkıyorsa, ikili ilişkilerden ümidini henüz kesmemişsin. (bkz: yalnızlığın anlaşıldığı anlar)
tanışmak istediği kızlardan hiç bir yanıt alamamış kişilerin verdiği karardır.
erkeklere meyletmek veya erselik olmak riski taşıyan karamsarlık tablosudur.
hiç kız arkadaşı olmayacağı konusunda düşünüp bunu hazmetmek, kabullenmektir.*
(bkz: ben güzele güzel demem güzel benim olmadıkça)
(bkz: durum vahim)
mümkün olmayan şeydir esasında gereksizdir de...
bir rahatlama halidir. bunu kabullendikten sonra kızlara daha düzgün davranırsınız.
masturbasyonu bulan kişinin ta kendisidir.
kız arkadaşı olmayan erkek hep ulaşamayacağı kızlara aşık olan erkektir.halbuki biraz daha kriterleri düşük hatunlara asılsa onlar pek zorluk çıkarmıyor.
Standardı Adriana Lima olarak belirleyen kişidir. Bunun altını kabul etmez ise işi zordur yani... Hem kız arkadaşım olsun diye bir çaba içine de girilmez ki hocam. Birine seversin o da seni sever hooop bir baktın kız arkadaşın olmuş.
terkedilmişliğin ve yalnızlık hissinin dibine kadar yaşanmasıdır. bu kişi bir stadyum dolusu kız olsa yine içlerinden birisi bile bakmaz diye düşünür. hiç adım atmaz. çekilir kenara ve tükenir.
paso istediği için olmuyordur. belki de üstüne düşmese olacaktır ya da olmuştur da farkında değildir.
(bkz: felsefik konular)
sürekli bununla yaşayan bir erkek için artık huzura geçiş basamağıdır. büyük bir stres kalkmıştır üstünden.
(bkz: boşversene)
--spoiler--
trilyonlarım olsa da artık kız arkadaşım olmaz benim. eminim.
--spoiler--
emin olma trilyonların olursa olur.*
gerçeği idrak edebildiğimizin göstergesidir. ikili ilişkiler deneme yanılma mantığıyla yaşanamaz zaten. kaldı ki hayat sadece, erkek ya da kız arkadaş edinmek için meydana gelmiş bir ortam değildir. herkesin yetenekleri farklıdır. tori amos bir röportajında der ki; "yemek yapmada dünyanın en beceriksiz kadınıyım ama konu müzikse, 8 ayrı notayı tek seferde ayırt edebilen kulaklara sahibim."
aslında olaya iyi yanından da bakmak lazım büyük bir masraftan kurtulmuş olmakla beraber kişinin kendi için ayıracak zamanı da boldur.
(bkz: daha önce hiç sevgilisi olmamış erkek)
(bkz: sevgilisi olan kıza aşık olmak)
(bkz: 27 yaşında olup hiç sevgilisi olmamış erkek)
manyaklık.
bir gay aforizmasıdır.
depresyon, isyan ve kabullenme sürecinin 3. basamağında olandır.
rahattır. artık azgın nehirler kurumuş, ağacın dalı asıla asıla yamulup, soyulmuştur.