entry'ler (806)

kedilerin sevilme sebepleri

sebep olarak bişey diyemem ama tahminimce ve deneyimlerimce zor zamanlar yaşamış kişiler kedilerle hayata tutunuyorlar, bunu çevresine hissettirmeden yapıyorlar.
özete gelecek olursak, kedi seveni cidden sevin; sizin birgün ona ihanet edeceğinizi bilse de sizi sonuna kadar sevecektir -sonrasını düşünmeden- . saygılar.

sözlük yazarlarının itirafları

hayatım boyunca birçok hata yaptım, hataya maruz kaldım. sevdim, sevildiğimi hissettim, öfkelendim, sinirlendirdim, ağladım, ağlattım. ama hiç birinden pişman değilim, şuanki beni evet tam şuanki beni bu yaşadıklarım şekillendirdi. hayatıma giren çıkan herkese, herşeye tam anlamıyla artık huzurlu bir şekilde "canı sağolsun" diyebilecek hale geldim. sanırım sonunda başardım tam anlamıyla. canınız sağolsun, iyi ki varsınız, iyi ki vardınız.

anın görüntüsü

görsel

kalbim ege de kaldı

dizideki kemanla çalınan müziğe bitiyorum.
http://tinyurl.com/oofsn4r aha linki bu.
bi de ilk bölümde mustafanın kızlarla arabaya bindiği sahnedeki sarışın en öndeki kız filiz değil mi layn. oyuncu mu bulamadınız olum.
http://tinyurl.com/olzymrx al bak 7. saniye fln

nvidia geforce experience

açılmayarak insanları kanser eden program.
hadi benden size kıyak canlarım;
windows 8.1 için yol göstercem diğerleri de benzer şekilde halleder inşallah. *
denetim masası > saat dil bölge > bölge
açılan pencereden biçimler sekmesi altında
Biçim: bu kısmı ingilizce amerikan olarak seçin ve çalıştırın experience i.
işinizi gördükten sonra eski haline getirebilirsiniz. *
gerektikçe çevirin işte böyle. öptüm canlarım bay.

mustafa ceceli

Şuan konserinde bulunduğum sanatçı. Her ne kadar akpli olduğu için antipatik de gelse şuan adam resmen koparıyo piyasayı. Ceceliyi basit bi şarkıcı sanardım da adam işini biliyomuş. Helal olsun.
Jahrakal donanma Komutanlığı ndan bildirdi.

coverı daha güzel olan şarkılar

dangerous - robert mendoza

the elder scrolls online

ep'de dunmer nightbladeimle takıldığım oyun *. henüz v14 gelemedim * ama oyun bi harika dostum. tereddütü olanlara g2a dan bi key * alıp denemelerini tavsiye ederim. isterseniz beraber de takılabiliriz canlarım *.

edit: an itibariyle v14 oldum. endgame takılma vakti. yeni yetmeleri ve veteranları bekliyorum.
edit2: race change gelmesiyle redguard nb ile ve veteran levellerin silinmesiyle 561 champ point ile takıldığım oyun. avrupa serverındayım varsa oynayan yeşillendirsin.

il divo

Regresa a mi şarkısına hasta olduğum grup.

geceleyin dinlenebilecek en güzel şarkı

Bir zaman hatası.

2014 yılının son hatası

Fazla meze almaktır efendim. Evet evet közlenmiş patlıcana gerek yoktu.

ben bu yazıyı sana yazdım

iyi geceler.

telefona su kaçması

Sikimde olmayan durumdur.
Sony wins.

empati kuramayan insan

Hayata 1-0 yenik başlayan insandır.

maddie ziegler

Sevimlilik ve yetenek abidesi sıpa. Klibi tekrar tekrar izleyip gülümsememi sağladı. Şarkı zaten iyi. Bu kız ilerlemeyi hakediyor. Helal olsun sıpacım.

üniversitede hep yalnız takılan erkek

Maldır. Millete cool gözükcek diye en güzel yıllarını çöpe atan malakdır. Net.

beygir denince akla gelenler

Mustang. Ne uğraşırdık tamelemek için bee.

gecenin şarkısı

Bir zaman hatası. Outlet centera uğradım bi teknosaya bakayım diye *. Tam arabayı park ettim. Bu şarkıyı duyup google amcama sordum ve müptelası oldum. Bu da böle bişi.

ben bu yazıyı üst kattaki komşuma yazdım

Olaydın keşke de oklavayla tavana vuraydım. Tepinmekten topuklarım ağrıdı.

sözlük yazarlarının şu anki durumları

Kendine güveni tam, iyi bir gelecek, istediğini elde edebilme inancı vs. Seviyorum kendimi. Ayrıca eski sevdiceğimi arayıp hal hatır sorma cesareti de medeniyetimdir. Ahahaha.