bugün

tanıdıklık hissiyatına gark olmamın müsebbibi yazar. ho$gelmi$tir.. kendisinin adını çok duyacağa benzer bu sözlük.
(bkz: geliş ne yandan)*
(bkz: historia calamitatum)
a) çok güzel ve etkileyici bir üslûpla yazdığı entryleri ilgiyle ve zevkle okunan, düşündüren yazar.
b) düşüncelerine her zaman katılmasam da ne yazmış diye merak edip yazdıklarını okuduğumda içi dolu bir entry göreceğimden emin olduğum yazar.
c) yaşamayı unutmamış yazar.
çok harika yazılara imza atan gerçek bir yazar. mesela şu : (#2124502)
yakında bir romanı çıkacak olan gerçek yazar....

(bkz: tevriye)
(#3184526) entrysinden dolayı teşekkürü borç bildiğim yazar.
düşüncelerini ifade etmedeki özgün tarzıyla başka bir diyarda ve başka bir "zaman"da bu satırların yazarının hemen dikkatini celbeden yazardır.

işte o zamanlarda ilk hoş geldin benden olmuştu kendisine.

şimdi bu diyarlarda kendisiyle rastlaşmak kadar beni şaşırtıp mutlu eden az şey olurdu herhalde.

kendisine Cioran'dan seveceğini düşündüğüm bir alıntı takdim etmek istiyorum.

"Bu evren o denli geniştir ki, biz bir kum taneciğinden daha ufak kalırız... En büyük problemlerimiz bizle birlikte hiçliğe karışır... Biz basitçe, Tanrıların oyuncaklarıyız, yine de Tanrılar oyunlarına bizi layık görmüyorlar bile..."
akli dirayet, fikri rusuhiyetten peyda olmuş fikr-i infiradisi ve tasavvur-u şahsisini idrak edebilenin büyük bir cuş-u huruşla takdir edesi bir yazardır. malum-u ilam ile abesle iştigal etmeyen ama jakoben tadında perfect çeken, kendisinde bir winner ön prototipi gördüğüm yazar...
hemşerimdir.
abimizdir.