bugün

(bkz: çok içlenmiş yahu)
(bkz: ağlama melis)
bu yazar arkadaşımızın düşünceleri gerçekse çok komik, şakaysa hiç komik değil.
tutarsız, sözünün arkasında durmayan, gaza getirilmiş, hayatı boyunca hep dışlandığı için intikam almaya çalışan ama kendisiyle çelişen insan.

(bkz: hiçbirşeybilmeyenadam)
(#7558840) şerefsizim biliyordum.
dalga mı geçiyor, yoksa yazdıklarını gerçekten inanarak mı yazıyor anlaması zor kişi.
şizofreni şüphesi yüksek olan üyedir.
(bkz: o şizofren değiller)
(bkz: #7558840)

sevinmiştik.

ama bi atasözü vardır hani, osuruklu g.t tövbe tutmaz diye. onu yaşattı bize.

(bkz: #7566785)
içleniyor efenim. tutamıyoruz...
verdiğim ayarlar sonrası içlenip entrylerini silmek zorunda kalan kimse. her sildiği entryden sonra da 'hadi ordan laik' diye msj atmaktadır kendisi.

edit: aklı sıra deniz gezmiş'in kenan evren tarafından asılmasını ti'ye almıştır. deniz asıldığında, kenan'ın güverteyi yıkayan bir denizci subayı olduğunu hatırlatmamdan sonra, silmiştir entrysini. cahil ve yobaz olduğu kadar yalancıymış ayrıca.
gözden kaçamadı. listenin ilk sırası senin tabii şampiyon.
entry silmek meğerse adetiymiş. haha. günün komiği seçildi ek olarak...
(bkz: gene naptın ya)
boş beleş yazı yazan bir elemandır.
ben çözdüm evet ben çözdüm bu adamı

bir yandan hüseyin üzmezlere arka çıkarak, kot giyen kızlara saydırarak, sevişmeyi ahlak dışı görerek bir yandanda erdoğanı peygamber olarak gören erdoğanı öven mikro bir muhafazakar insan profili çizmeye çalışmakta. Bu sayede cumhuriyetçi kesimin bu kesimden nefret etmesini sağlamaya çalışmakta. Ters mantıkla gidiyor anlayacağınız. Kalıbımı basarım bu entrleri girerken şarap şişesi klavyenin yanında duruyodur.
(#7579111) üzerine...
öncelikle, hani sen içlenmezdin boşuna hiçbir şeye? n'oldu da içlendin yavru kurt?

sonralıkla, sebep arayan değil, sebepleri dile getiren yazarlardır o bahsettiklerin. (bkz: sözlükten soğumak için sebep arayan yazar tipi) şimdi bu başlığı açan yazar mesela son 5 entrysinin 5'i de birer cümlelik entryler veya bakınızlar. eee ne anladım ben bu işten? eleştirdiğin kişilerin yaptığını yapmışsın.. ne demişsin hatırlatayım:

--spoiler--
beğenilen yazılarına bakarsanız genel klişe boş bkz yahut saçma bkz'lardır. sözlüğün onun kendini ifade etmesi için ne kadar büyük bir nimet olduğunu unutur bu tipimiz.
--spoiler--

ayrıca,
(bkz: sen şizofren değilsiniz)
gece gece dellendirmiş yazarımsıdır.

efendim ;

sözlükten soğumak için sebep arayan yazar tipi bu başlık hicbiseyebosunaiclenmeyenadam a aittir.
aynı yazardan aynı gece açılan bir diğer başlık, tanım yapmayacak yazarlar başlığıma entry girmesin.

ilk başlığında sözlükten soğutmaya çalışanlara sitem ediyor, sonra diğer başlıkla aynı şeyi kendi yapıyor.

bu adamı ciddiye almalı mı almamalı mı? aynı gece içinde çelişecek kadar sığ bir adam mı bu?

ayrıca itü sözlükte * çaylak bile olamayan bu yazarımsı aynı entrylerle ulu da neden barınabiliyor? sorusunu akıllara getiriyor.

orası mod.ların bileceği iş mi? evet katılıyorum. benden tespiti. nickaltı dolsun değerli trollümüzün maksat.

saygılar.

klasik nickaltı sonrası mesaj kutusunu parlatan edit: hakaret olarak laik diyor. allah razı olsun hocam hiç güleceğim yoktu.
sözlük celebritylerine saldırarak prim peşinde olduğumu düşünen aşırı dinci nesildaş.
bildiğin provakatör.
(bkz: #7587482) hem dini içerikli hem sosyal entryler girebileceğini göstermiş yazar.
(bkz: bosunaeksilenmeyenadam)
bu hızla nick altı entry alırsa, entry sayısında atatürk' ü geçer ve sözlükçe rezil oluruz. (bkz: demedi deme ibrahim)
sol frame'i mesken tutmuş yazar.
beni recep efendi için "keşke babam olsaydı" diyerek düşüncelere salan yazarımsı büyük düşünür. (#7589660)