entry'ler (169)

çanakkale savaşı nda vermişlerin yardıma gelmesi

tabii uludağ sözlük'ün en ezik on ismi için de başvuru refaransı olarak kullanılabilir. illa t.c. vatandaşı olmak gerekmiyor. kutuplardan bile gelseniz şanısınız var o konuda.

askere moral vermek de önmelidir böyle savaşlarda.

uludağ sözlük ün en ezik on ismi

liste dolmak üzere olduğundan iddialı arkadaşların elini çabuk tutması lazım. mesela elini çabuk tutma 31, değil 30'dur. bak ek bilgiler de önemli...

tabii maddi durum da bu listeye girmek için önemli bir etken. zengini alacak halimiz yoktu ya.

greenplastic tüm iyi niyetine ve gösterdiği enerjiye rağmen listeye girememiştir. pes etmek yok tabii. yine deneyebilirsiniz... ama ek kontenjan falan olur bak o ayrı.

hicbiseyebosunaiclenmeyenadam

entry silmek meğerse adetiymiş. haha. günün komiği seçildi ek olarak...

tabii boşuna hiç bişeye içlenmemek gerekir diyerek adaylara tavsiyede bulunuyorum şimdilik. deney esnasında hiç bir kobay kaçamadı. labirent faresi, kendi isteğinle geri dön.

hicbiseyebosunaiclenmeyenadam

gözden kaçamadı. listenin ilk sırası senin tabii şampiyon.

ayar denemesi başarısız olanlar tercih sebebidir tabii. iyi demeydi mike. şimdilik listenin bir numarası belli oldu gibi.

bugün bir kaçını "çanakkale savaşı nın troya dan basit olması" başlığında buldum. gerisini de bir iki güne saptarım gibime geliyor. birazdan bizzat müracaat edecek olanlar da vardır kesin.

her balıkçıya söylendiği gibi rastgele "rhmn" diyorum, ağın bir uçunu da ona veriyorum.

geliyorum gidiyorum ayni

yıllar evvel söylediğim şeyin tekrarı. aslında tam da tekrar değil, geriye gitmeli falan...

intihar edemeyen adam

yunanlılı. ne demekse artık ondanmış...

typo yapan insanı kültürsüz zanneden tatlısu genci

bugün gördüğüm şirinlik muskası. gnctrkcll özentisi bi de.

yzrczr

şimdi hazır ortam müsaitken ayarın daha hasını verebilirdi lakin yine de nemalandığı kişinin ağına düşmez diye dua etmekteyim kendisi için. hem de kendime. bak düşün olduğum yerde tek dua edilen benim. gerçi bi ateş, yakma tehdidim yok ama yine de akılda bulunsun.

yüzde 99 ergen. 99 demişken 99 ismim olduğunu da hatırlatayım buradan.

kültürsüz kız

türkiye ortalamasında %'de 90 sıradan bir kız.

diyeceksin ki erkeklerde oran nedir böyle atıp tutuyosan bizde de olsun olsun '80 olsun. o da sana ha..

dolmuşta sevgiliyi erkeklerden yalıtmaya çalışmak

kişi kendinden bilir işinin ispatı. demek ki bunu yapan arkadaş sevgilisi olmadan önce otobüslerde, tramvaylarda... ona buna sürtmeye çalışan toriğin biriymiş. eliyle götüne açmak bu olsa gerek..

105 yaşında yeniden gençleşen adam

eğer 30 kişi daha kendisini benjamin button'a benzetirse türk gencinin iq seviyesini kendine dert edip bi kaç güne ölebilir.

105 yaşında yeniden gençleşen adam

benjamin button'ın türkiye şubesi anlaşılan.

izmirli kızlara takmış basit insanlar

"izmir'de kızlar teklif ediyomuş" enformasyonuyla hareket etmişlerse başarılı olmuş insanlardır. ben daha izmir'de bir erkeğin bir hatunun peşinden gittiğini görmedim. erkekler, karşıyaka'nın, göztepe'nin peşinden gider zira.

bunun dışında gelelim basitlik olgusuna:

şüphesiz ki her insan kendini değerli bulur ama özümüzde buraya entry giren insanlar ortalamanın üstünde olabilmekle beraber basit insanlardır. tek paparazzileri facebook'ta takip edilmek falandır. sanki bir icad, bir fikir peşinde ömür çürütüyormuşuz havasına girmek oldukça komik. en azından basitliği kabullenmek de bir erdemdir. ve erdemli yaşamak başkalarını basit bulup kendini değerli olmaya inandırmaktan daha evladır.

netice şunu da ekleyeyim: izmir'in denizi kız, kızı denizdir..

altıncı nesille uğraşan en az 10 000 kişi bulurum

az önce kurulan facebook grubu. ilk üye olanlara budaklı kalanlara ince söğütten odun veriyolarmış.

izmirli kızlara takmış basit insanlar

içlerinde bulunduğum grup. siz de takın çok zevkli oluyor..