bugün

evliliklerinin monoton gittiğinden şikayet edip etraflarındaki erkeklere mesaj veren ve sayıları her geçen gün artan kadınlardır.
genel anlamda vererek heyecan bulacağını zanneden ama heyecan yerine başka bir şey bulan kadınlardır.
heyecandan kasıtları ne olduğunu anlamadığım bayanlardır. bana göre heyecan veren şey, onlara göre de heyecanlı mıdır acaba?

(bkz: neye göre kime göre)
kocalarını alıp raftinge gitmek isteyen kadınlardır.*
(bkz: aldatan kadınların itirafları)
(bkz: turbanlı seks)
(bkz: kocasını 300 erkekle aldatan kadın) (bkz: sebnem berrak)
(bkz: ara beni uçurayım seni)
BEYAZ ATLETLi AŞK SAVAŞCISINI, BEYAZ ATLETLi ALA GEYiK YAPAN KADINLARDIR.
en büyük çelişkiyi taa evlenmeyi düşünürken yaşamış, "madem heyacan arıyorsun ne demeye evleniyorsun?" diye sorulası insan.
gittikçe battığımızın işaretidir.**
ilişkilerinde heyecan kalmadığını iddia ederek ayrılmak isteyebn kadınlardır.
m10, tempo tv, iplay gibi kanallara yatalak fotolarını yollayıp altına numaralarını yazan ve evliyim ama heyecan arıyorum diyen kadınlardır.*
bir sürelik heyecan için başlarını belaya sokacak olan kadınlardır. sadece heyecan uğruna başkalarının oyuncağı olacak kadar kendilerine saygısızdırlar.
heyecanı sadece aldatmakla bağdaştıran zihniyetin lekelediği kadın. bu kadın illa ki aldatmalı mı heyecan için? kocasıyla farklı şeyler yapmayı düşünüyor olamaz mı? mesela yamaç paraşütü ya da bungee jumping. bunlar evli bir kadın için heyecanlı şeyler bence. (fazla iyimserim sanki). neyse. aklımız bir tek sekse çalışmasa keşke. fantezi dünyasına fazla kaptırmayalım kendimizi.
çaresiz (desperate) evkadınları (housewife)'dır. heyecan merakı pek iyi değildir. insanın başına dert ya meraktan ya da maraktan gelir.
aldatmasına ramak kalmış kadındır. içindeki bastıramadığı yanlış yönlere kılıf uydurmaktan başka bir şey değldir. ne bekliyordun amına koyim evliliği lunapark mı?
heyecanını kaybetmiş kadın tipidir erkeği tarafından ilgilenilmez ise uzaylılar tarafından da kaçırılabilir.
heyecanını eşinde araması gereken kadındır. diğer türlü arıyorsa heyecanı eline verilmesi gereken kadındır.
Sözlükte ve nette fazlaca bulunan kadınlardır. Bu ahlaksız kadınlar gece kendileriyle ilgilenmeyen eşlerini uyutup sabaha kadar nette takılarak hayatına heyecan katacak erkeği ararlar.
kocalarını genç baby face çocuklarla aldatırken dikkatli olmalılar hem kendilerini hem çocukların hayatını tehlikeye atmasınlar.

not: bana mesaj atabilirsiniz demiyorum ama atın siz. atın demiyorum ama atın.

not 2: buradaki ironiyi anlamayanlara söyleyeyim, burada ironi vardır.