bugün

entry'ler (60)

askerligimi yapmadan ciddi bir iliskiye girmem

zor durumdaki bir abazanın açıklamak hissi ile söylediği paniksel sözler bütünüdür.

vajinasi olanin dini olmaz

gücün yetiyorsa oturt bakalım diye cevaplanabilecek entry lere mahal veren cümladir.

benim fikrim olmayan ama nur cemaatinin üzerinde ısrarla durduğu amı olanın dini olmaz lafının biraz daha ehlileştirilmiş hali.

13 uncu bira

gülünecek entrylerin girilmesini sağlayacak soruya konu olan biradır.

cennette 9 gilmana sahip olacagina inanan kadin

gılman cennette kadınlara verilecek olan hurinin eşdeğeri olan erkektir. 9 adet gılbana sahip olacağına inana kadın ise hayallerle yaşayan ama namık kemalden haberi olmayan kadındır.

soma sotes spor

hangiligde olduğu bilinmeyen tüm araştırnalara rağmen bulunamayan bir spor kulübü.

evet erkeklerin her an kandırılabileceğini ve aldatılabileceğini anlatan nurcuların atasözü.

gote giren semsiyenin acilmasi halinde olacaklar

içinde şemsiyeyi bile açan bu götü tebrik edip halka açmaktan başka çarenin kalmadığı durum.

açmazları çok olan bir durum.

kan revan olarak tarif edilebilecek bir sorunsal problem.

pkk siyasallasmali diyen siyasetci

gör götüm yollar iç soğuk suları felsefesi ile yurdun dört bir yanını gezip nabza göre şerbet verdiğini zanneden siyasetçi.

necati sasmaz a alternatif rol onerileri

ibo show da dansöz rolü zira bu devlet isterse en babasına eteklik giydirir demişti savcı.

güneyliler

adanalı ya da mersinli veya hataylı olup benden yana tarifsiz ve sebeplerle dolu bir nefret kazanan insanlar güruhu.

pkk siyasallasmali diyen siyasetci

siyasetçinin yandan yemiş ve içinde kalmış olanı.

sarı çiçeğe sorulacak alternatif sorular

bakiremisin zira ben bakire olan bir sarı çiçek arıyorum da.

atatürk ve din

şehir efsanesi durumu.

deep penetration

arama dibini bulamazsın lafına inat gecede 5 parti dibini buılmaya çalışmak ama sonunda göte gelmek durumudur.

taraf

bu sabah ilk defa aldığım ama hiçbeğenmediğim bir daha da almamaya karar verdiğim gereksiz bir gazete.

babanin sirket muduru olmasi

şirketteki hatunların suyunun akmasına yarayacak yegane formül.

13 uncu bira

biraysel hamallıktan toplu nakliyat şirketi olmak yolunda atılmış en önemli
adım.