bugün

(bkz: kaşar)
her sevgilisinin ilk erkeği olmak isteyen adamların sonucu ortaya çıkmıştır. birbirlerini bulup b güzel kandırırlar sonra ayrılıp telefonda şarkı dinletirler. kız biraz zekiyese herifi kapaklar, herif biraz zekiyse kızı parmaklar. yok ikiside aptalsa farklı isimde ama aynı seviyede yeni birer sevgiliyle şanslarını denerler.
Boyle kızlar yoktur neredeyse. Piyasadaki toplam kız güruhunun %76.3 ünü oluşturan kız tipi sen ikincisin mottosunu benimseyenlerden oluşur. *
yalan kötüdür, iğrençtir, bir gün doğrular ortaya çıkar* vs. dışında burada asıl önemli olan hatun kişinin neden böyle bir yalan söylediği hususudur.

toplumdaki erkek zihniyetinin bu yalana katkısı azımsanamaz. neden genellikle erkekler değil de kızlar bu yalanı söylerler ki?

bir türk erkeğiyle* yakınlaştığınızda ilk olarak "bakire misin?" diye sorar oysa ki batıya doğru ecnebi memleketlerinde ise erkek kişi en fazla "korunuyor musun?" diye... fark buradadır işte, sanki bakireysen daha bir değerlisindir. oysa değerle değil de erkeğin düşünce yapısıyla daha ilişkilidir.

bir de şunu hiç anlamam; erkek kişilere sorsan onlarca hatunla birlikte olmuşlardır, hatun kişilerin ise eline erkek eli değmemiştir, acaba kiminle yatmakta bu erkekler*?

bir şeylere bakış açısı her iki tarafta da değişebilse hiç gerek kalmayacak bu tür saçmalıklara.
karşısındaki elemanın egosunu tatmin etmesi için uğraşan arkadaşımızdır.
ilk olduğunu anlayamayan erkeğe her şey müstahaktır. ayrıca " sen ikincisin " demek daha bir inandırıcı olduğundan daha çok tercih edilir kızlar tarafından.
"e bakire değilsin ama" diye sorunca da genellikle, "çok sarhoştum, isteğim dışında bana tecavüz etti" yanıtını verirler hep.
daniskalı yalandır,herkesi kendisi gibi aptal zanneden kızmıdır? karımıdır? artık her neyse.

edit:* üstü kalsın.
önce gaz ve toz bulutu vardı denilerek düzeltilmesi gereken kız.
söylediği kişinin ben olması durumunda ' muhtemelen son da sen olmayacaksın ' cevabını alacak kızdır.
(bkz: torpa)
(bkz: poşet)
(bkz: süzgeç)
(bkz: kumbara)
ne ilk ne de son yalanını söylemiştir.

böyle birisini tanıdım, sevgilisini de bilirim. çocuk hiç önemsemedi ilk mi son mu diye, ama kız ilksin demekten vazgeçmedi. malesef hepimiz biliyorduk ne ilk ne de sondu o çocuk.
birde bunun arkadas modeli var, evet gecen yakin bir arkadasimin sevgilisi ile tanistim, bi kac resim gösterdi, bi kiz arkadasi varmis daha önce hic sevgilisi olmamismis, ha bende kektim zati demi.
eh hangi klasmanda ilk olduğunu demediğine göre doğru söylüyordur kesin.
bunu her sevgilisine söylüyorsa yalancıdır. ama sadece ilki olacak kişiye söylüyorsa alnından öpülecek kızdır.
düpedüz yalancıdır.
siktiren ama diktiren kızdır.
eğer erkeğin yaşadığı her şeyde ilki değilse kızın yalan söylediğini anlaması zor değildir. en kolay anlayacağı durum öpüşme zamanıdır.
vardır. *
Geçmişte kalan her şeyi yaşanmamış kabul edecek kadar geniş kızıdır.

Not: erkek versiyonları kızlara nispeten daha çoktur.
herkes hakettiği muameleyi görür.
Geçmişine hakaret ederek, yaşadığı her şeyi anlık bir durumda siliveren kız tipidir. Karşısındaki şahıs da gün ilerledikçe silinmeye mahkumdur.
baktı erkek bunu yemeyecek bu sefer elimi ilk tutan veya ilk öpüştüğüm erkek sensin yalanını söyleyecek olan, amı götü folloşa çevrilene kadar sikilip bir daha kimseye yalan söyleyemeyecek hale getirildikten sonra terk edilmesi müstehak olan kızdır.
Ne güzel işte hepsiyle yeni bir başlangıç yapıyor.
hakkı yenmemelidir. belki de o günün ilkisinizdir.