bugün

- Sen ilksin biliyorsun değil mi?
+ Bugünü benle açtın yarın Allah kerim.

- Sen ilksin Muharrem.
+ Bu haftanın ilkiyim sanırım.

- Sen ilksin Şakir!
+ Anladım anladım ben! Keriz değiliz o kadar!

- Sen ilksin!
+ Sen son değilsin!
erkegini egiten kizdir. yalani anlayan erkek bir daha asla kolay kolay guvenemez. sonraki iliskisinde sevgilisinin kalbini kirar. sonra kalbi kirilan kiz, sonraki sevgilisine sen ilksin der. yalani anlayan erkek bir daha asla kolay kolay guvenmez. sonraki iliskisinde sevgilisinin kalbini kirar. sonra kalbi kirilan kiz, sonraki sevgilisine sen ilksin der. yalani anlayan erkek bir daha asla kolay kolay guvenmez. sonraki iliskisinde sevgilisinin kalbini kirar. sonra kalbi kirilan kiz, sonraki sevgilisine sen ilksin der. yalani anlayan erkek bir daha asla kolay kolay guvenmez. sonraki iliskisinde sevgilisinin kalbini kirar. sonra kalbi kirilan kiz, sonraki sevgilisine sen ilksin der. yalani anlayan erkek bir daha asla kolay kolay guvenmez. sonraki iliskisinde sevgilisinin kalbini kirar. sonra kalbi kirilan kiz, sonraki sevgilisine sen ilksin der. yalani anlayan erkek bir daha asla kolay kolay guvenmez. sonraki iliskisinde sevgilisinin kalbini kirar. sonra kalbi kirilan kiz, sonraki sevgilisine sen ilksin der. yalani anlayan erkek bir daha asla kolay kolay guvenmez. sonraki iliskisinde sevgilisinin kalbini kirar. sonra kalbi kirilan kiz, sonraki sevgilisine sen ilksin der. yalani anlayan erkek bir daha asla kolay kolay guvenmez. sonraki iliskisinde sevgilisinin kalbini kirar. sonra kalbi kirilan kiz, sonraki sevgilisine sen ilksin der...
asıl yalanı kendine söyleyen kızdır.
ve her sevgilsiyle her seviştiğinde "böyle şeyleri ilk kez yapıyorum, çok utanıyorum" ayağı yapan fekat cayır cayır "french kiss" olayına giren kızdır.
(bkz: erkeğin her sevgilisine sen ilksin demesi)
yapılan faaliyet çeşitliliğine göre doğru olması muhtemel cümle.
>sean eelkson'a çok benziyorsun. sana sean eelkson diyeceğim.
<bana adımla hitap et. yoksa osururum. (bkz: osurmakla tehdit etmek)
>sean eelkson! sean eelkson! sean eelkson işte!
<mına koyim tamam ben sean eelkson'ım.
(bkz: ciktigi her erkege sana asigim diyen kiz)* * *
klasik türk kızıdır.

sevgili olduysan ilk gerçek sevgilisisindir. "senden önce bir sevgilim oldu o da çocukluk aşkıydı gerçek anlamda ilk sensin" der.

eğer bakireyse ilk öpen sensindir. "ilk sevgilimle sadece elele tutuştum" der.

eğer bakire değilse gerçek olarak ilk seninle yatmıştır. " yaa ben onu sevmiştim ama
o ise beni sadece yataklık düşünmüş aşk'ın kurbanı oldum" der ve kendini acındırarak
haklı konumuna geçmeye çalışır. ( adam gibi söylese yani yalan atmasa insanın gözünde
daha değeri olacak farkında değildir)

neticede bu tarz bayanlar ( oranı çok yüksek ) bir şekilde sizi hep birşeylerin ilki
yapma çabasındadır muhtemelen sizin gözünüzde değerini arttırmak için böyle bir eylem
içindedirler.

100 den daha fazla bayanı tanıma imkanım olduğundan bu genellemeyi yapma hakkım var diye düşünüyorum.
kimse kızmasın bilhassa bayanlar çünkü 100 bayanın 80 inden bu cevapları aldım.
hiçbir sevgilisinin inanmadığı kızdır. çok kötü yalan söyler. adamlar da inanmış gibi yapar buna. hatta belki de hep sevgililerinin söylediği yalanlara inanmadıklarını verdikten sonra öğrendiği tramvatik ilişkiler yaşadığından hiçbir ilişkisini hatırlamayan kızdır.
(bkz: sevgilinin gecmise ait izleri silmesi)
hain ve yalanci kizdir.
e$ seciminde yeterlilik elementlerinden biri bakirlik olan toplumumuzda bol bol yeti$en kizdir. tarlasi var bunun.
Her sevgilisinde farklı birşeyler deneyen ampirik cins-i latiftir.ilke konu olanlar ve kaç kişi ile yaptığı oldukça mühimdir zira kaşarındaki süt ve yağ oranı buradan anlaşılan kişidir.
(bkz: sen ilk degil son degilsin)
çıktığı erkeklere aşık olmuş kız olabilir. yani ayrı ayrı her çıktığı erkeği sevmiş kız olabilir. bi insan birine aşık olur ihanete uğrar bi başkası çıkar karşısına ilki kadar etkileyici olmasa da aşık olabilir ona da. yanlış değildir, tuhaflık aramak mantıksızlıktır. ama hepsine sen ilksin demek düpedüz çıktığı kişiye baştan ihanet etmektir. o kıza güvenilmez. yanına 10metreden fazla yaklaşmak sizin için tehlike arz edebilir.
birlikte olduğu kızlara, ilksin diyen erkekten farkı olmayan hatun.
(bkz: her sevgilisinin ilki olmak isteyen erkek)
her seferinde hayatına yeni bir sayfa açtığını düşünen kız dır.
toplumsal baskıya boyun eğmiş, erkek arkadaşının ilk olmaktan sevineceğini düşünen kızdır; onu mutlu etmek için söylüyordur. ilginç bir psikoloji.

erkeğin bunu farketmeyeceğini nasıl düşünüyordur, orası da tartışılır pek tabi.
dürüstlüğün ve sadakatin geçmişin eski tozlu raflarına kaldırıldığı popüler dünyamızda, erkeğin içinde bulundurduğu kimsenin sahip olamadığı tertemiz bir varlığa sahip olma, kimsenin el sürmediğine el sürme ve ona egemen olma duygusu gereği, sevdiği insanı kendine aşık etmek isteyen bir kızın hazinli yalanıdır ve gerçek er geç anlaşılacaktır.
*
kız değil tecrübeli bir kaıdndır.
akılsız kızdır. zira masumiyeti aramasınının arkasında kendine güvensizliği yatar.guzel bir beraberlik yaşamamış olsa bile geçmiş geçmişdir diyemeyecek kızdır da aynı zamanda. yeni bir şeye başlamak için geçmişini siler; daha doğrusu sildiğini zanneder. sakladıkça kabarmakta olan anıları bir gün patlak verir bir yerde. ciddi kişilik bozuklukları yaşaması an meselesidir.
bazı saftirik erkekleri, bal gibi de inandıran kızdır.
pratikte nasıl yaptığı çok merak edilen kızdır.*
ıslak odunla dövülmesi gereken organizmadır.
güncel Önemli Başlıklar