bugün

şimdi 2 saattir yanda benzine, domatese, el bezine gelen zamma tepkisiz kalan ak partiliye laf atıyor ya bu cehapeli laikçiler. heh. şimdi soruyorum.

siz napıyorsunuz laikçi kankuliler? siz ne yapıyorsunuz, sonra ne oluyor?

ne sokağa çıkarsınız ne halka inersiniz. anca ülke kötüye gidiyor, ak parti şeriatı getirdi, ülke batıyor, laiklik gidiyor. eee? anca bu. başka bir şey yok.

tekrar soruyorum. ak partililer susuyor. siz klavye başında durmaktan başka ne yapıyorsunuz?

not: laikçi ne yea yazan ilk laikçiyi yarın erbakan'ın mezarına fatiha okumaya götüreceğim.
(bkz: olanları açığa vuran chp li ye laf atan akp li)
laikçi dediklerin sokaklarda sen neredesin asıl. biz eşitsizlikleri protesto ederken sizin ne yaptığınız belli; akp'nin kıçını yalamak.
hiç bi boka ses çıkarmayan akpliden iyidir.
(bkz: laikçi ne yea)

not : ilk önce fatiha'yı öğretmen gerekecek
cahil halka ne inecem lan halk benim seviyeme çıksındır.
(bkz: başbakan anasını bellese alkışlayacak akp li)
hangi sokaklarda bu laikçiler acaba? hangi ya? üniversitede 2 bildiriyi eline alıp 2 bağırışa sokağa indik demeyin ha.

biz mi nerdeyiz? biz hayır diyen kankulileri tespit edip tanımakla meşguluz. il il, ilçe, ilçe kimdirler, neden hayır dediler, nasıl kendi safımıza çekmeye ikna ederiz? biz bunlar üzerinde çalışıp teşkilatlanırız.
şimdi bu laflarımdan 'fişliyorlar bizi auna goyum' yorumu çıkaracak malaklara da selam ederim.

siz hala mal gibi 'cahil halka ne inecem lan halk benim seviyeme çıksındır' dersiniz. sonra 50 yıl daha muhalefette kalıp abalak abalak bakınırsınız.

fatiha'yı öğrenin. ayıptır günahtır.
hiç bir boka ses çıkarmayan akp' liden bin kat iyidir.

chp' li değilim.
bir dakika yahu.

'''hiç bir boka ses çıkarmayan cehapli, hiç bir boka ses çıkarmayan ak partili'den neden daha iyi''' diye bir soruyu akıllara getiren başlık.
muhalefet partilerinin iktidar yetkisine sahip olduğunu sanan zavallı ve çaresiz bir insanın çığırmalarıdır.

zaten bu memlekette de et, ekmek, buğday, el bezi fiyatlarını muhalefet partileri belirliyor.
nerede bu laikçiler hangi sokakta diyenler için gelsin; cumhuriyet mitinglerinde toplanan 1 milyon kişi.

edit:
--spoiler--
biz mi nerdeyiz? biz hayır diyen kankulileri tespit edip tanımakla meşguluz. il il, ilçe, ilçe kimdirler, neden hayır dediler, nasıl kendi safımıza çekmeye ikna ederiz? biz bunlar üzerinde çalışıp teşkilatlanırız.
--spoiler--

akp tarikat olmuş haberimiz yok.

edit2: akplilerin hiç bir boktan anlamadıklarını bir kez daha gördük. adama sorsan referandum da neyi oyladın desen bilmez ama hayır diyenleri tespit edip kendi safına çekmeye çalışıyormuş. neden? çünkü padişah emir verdi. bre heh heh heh...
ne kadar faşistlik eğilimleri de olsa akp'lilerden üstün gördüğüm chp'lidir. adam hiç olmazsa sesini çıkartıyor, bir nebze olsun tepkisini koyuyor.
bence utanması gerekenler, üzerine binenlere ses çıkarmayanlardır..
yavrucuğum sen baykal zamanında kalmışsın. ülke değişti. kaç aydır insan içine çıkmadın sen.
ezberiniz bozuldu harbiden.
chp nin 80 yıllık geleneğini sürdüren chp lidir. seslerinin çok çıkmasının sebebi cukka yapmayı kolaylaştırmasıdır. ipteki cambazı gösterirler cebinden paranı, kalbinden inancını, ruhundan şeref ve onurunu söküp alırlar. 80 yıllık haramilik son bulduysa gerçeklerin sessiz ama dönüştüren gücü yüzündendir. mevzu basittir itler ürür, kervan yürür.