bugün

bakire olursam herkes benimle evlenir diye bakan kizin hemcinslerini surukledigi yoldur. bir toplumda ne kadar fazla bakire kiz varsa o kadar fazla da orospu vardir. cunku doga gibi toplumlarda kendini dengelemek zorundadir.
orospu olmaması için herkes orospu olsun gibi bir garip anlayışın yansıması. mantığını seveyim heyt be. gece gece beni de kötü kötü konuşturdun cık cık, bak şimdi.
ilk once cinseligi yasayan kizla orospuyu birbirinden ayirmak gerek. orospu demek para karsiligi sex yapan insanlara denir.

ayrica turkiyedeki orospu ve genelev sayisi dunyada hicbir yerde yoktur. simdi ulkemizde kendi parasini kendi kazanan kendi ayaklari usutunde durabilen toplumun muhafazkar kesiminden bir sekilde kendini soyutlayabilmis cevrelerde zannetmiyorum ki kadinin cinseligini yasamasi orospuluk diye taninsin.
(bkz: türkiyede fazla genel ev olmasının sebebi)
biri çıkıp bütün bakireleri öldürse memlekette orospu kalmayacak o zaman.

(bkz: daha namuslu bir dünya için bakirelere ölüm)
(bkz: neden küçük kızlar orospudur)
Hiçbir bakire sokaktaki orospudan sorumlu değildir.
Söyleyin Hanginiz ellenmiş okşanmış bir kızla evlenirsiniz?!
Adam Yanınıza gelse, ya senin eşin yatakta süper dese, hanginiz tevazu gösterecek??

Bir de şu var, hangi orospu istemeyerek bu yola düşmüştür? zorla mı orospu oluyor millet? Para hırsı olmasa insanoğlunda bakın orospu kalıyor mu?
Erkeğin nefsi hastalıklıdır evet, ama 15 yaşında cinselliği yaşadıktan sonra, ne gizemi kaldı onun?
ilk sex yaptığınız kızı unutuyormusunuz hiç?
ilk yaptığınız sex eşinizle olsun o zaman...

Şu bekaret beyindedir diyen arkadaşlar, asıl bekaret hastaları onlardır, çünkü onlar bekaretlerini bozdukları kızlarla yaşadıklarının aynısının yaşandığını bilirler o kızlada...

Edit: Eksileyen arkadaşlar, Allaha Havalesiniz...
bu tezi savunan arkadaşlar eğer bakire bacınız varsa gönderin bana bir orospu daha kurtulsun bu şekilde.
(bkz: kime göre neye göre)bırakın artık bu işleri.*