bugün

atlet değiştirir gibi her gün sevgili değiştiren kızdır.
duygularıda, vajinası gibi folloş olandır.
özgür kızdır. şeyine sağlık.
hem aşk hem vajina acısı duyan kızdır.
edit: bu entry ye bu kadar eksi veren yazarlara sesleniyorum; sen git erkeğin altına yat sonra hıncını şuku aletinden çıkart. oldu mu şimdi ?
bu kız her gün aşık olmayadabilir.
kötü kızdır, e kızdır, kaka kızdır. aman evladım sen yaklaşma onlara.
her aşık olduğuyla (ki aşk olmasa da olur, kadın olsun da) sevişen erkekle aynıdır.
Ondaki vajina artık vajina değilde başka bir şeydir. (bkz: kara delik)
her sevişmesini içten ve severek yaşıyordur.
göster ama elletme felsefesini kendine ilke edinmiş kızlardan 10 gömlek üstün bir kızdır. helal olsun.
gönül işlerini vagina işleriyle karıştıran kız.
şanslı kızdır. sürekli aşık olur.

(bkz: lolipop)
aşık olmak çok sık olan bir olay olmadığı için sanıldığının aksine folloş olan bir kız değildir. kötü olan, aşık olup seviştikten sonra aşık olduğu erkeğin aslında hiçbir tutulur yanının olmadığını fark etmesidir. aşk böyledir ama. ben de hiçbir zaman elde edemeyeceğim kızlara aşık oldum. aşıkken çok güzeldi her şey ama çabuk bitti... *
aşkın arkasına saklanarak şehvet duygularını tatmin eden,kalbide bedeni gibi yol geçen hanı olan kızdır.
(bkz: şehvetin adını aşk koydular)
sevişmeden aşık olduğunu anlayamayan gayet normal olan kızdır.
ten uyumu olup olmadığını kontrol eden kızdır.
süperegosu çok gelişkin olmayan kızdır. normali de budur bana kalırsa.
sevişmek için aşık olan kızdır.
gerçekten aşık olduğunu düşünecek olursak pek de mantıksız olmayan bir iştir. erkekler aşık olmadıklarıyla dahi rahatça sevişebilirken kızların aşık olduğu erkeklerle sevişmesi oldukça olağan bir hadisedir. abartmamak lazım.
kalbi yalama yapmış kızdır.
aşk acısı denilen şey, cinselliğin aşık olunan kişiyle bir nedenden dolayı yaşanamamasından kaynaklanmaktadır.
bundan mütevellit aşk cinselliksiz düşünülemez, ikisi bir bütündür.

eğer aşık olucaksan birliktede olmak zorundasın, ha eger ben aşık oldum ama beraber olmadım diyosan o tam anlamıyla aşk degildir zaten.

(bkz: bırakın sevişsin gençler)
aşk ile seksi ayırt edemeyen kişidir.
ya ne olacağıdı, senin gibi üstüne para mı vereceğidi.
Asik olduguyla sevismeyip asik olmadiklariyla sevisiyorsa, asik oldugu adam bogaz koprusune davet edilmelidir. Manzara izlemek icin tabi ki canim..
her seviştiğine aşık olan kızdan daha çıtır durumda olan kızdır.