bugün

entry'ler (291)

31 çekerken tansiyonu ölçmek

nerden ölçüldüğü merak konusudur. eğer düşündüğüm şeyse dikkat edin boğmayın çocuğu.

gelmiş geçmiş en erotik cümle

- soyunma, bana bırak.

tanrıya allah deme küstahlığı

özde değil sözde müslümanların dem vurdukları olay. vardır böyleleri. amaçlara değil araçlara takılır bunlar. manayı görmezden gelip, kelimelerde, isimlerde, şekillerde boğulurlar.

sözlük yazarlarının cebindeki para miktarı

hizmetçiyi çağırıp pantolonumu istemem lazım. uzun iş. bi de üstüne bozuk yoksa. görgüsüzlük yapmak istemem. olanı var olmayanı var. bu sefer tekele göndermem lazım. o da sakat iş. hava tam aydınlanmadı. güzel kız. yazık olur. o zaman şöförü uyandırmam lazım. ohooo çok çetrefilli oldu bu. parası neyse veriyim bitsin bu dava.

etme

benim için çok önemli bir ayrılığın sembolü haline gelmiş mevlana dizeleri. o sevgiliye aşıkken dinler dinler ağlardım, o sevgiliden ayrılmak zorunda kaldım, dinledim ve bir başka ağladım. en çok da ayrılabilmek için dinledim, dinledikçe uzaklaştım, ağladıkça ayrıldım. şimdi seneler geçse de üzerinden, onun hasretini duyduğumda yine dinlerim ve yine ağlarım. mantığımda zerre yeri kalmamasına rağmen, aslında hiç var olmadığını öğrenmeme rağmen, onun olabilme ihtimalini, onu varettiğim günleri, ondan şüphe duymadığım anları özler, yine dinler, yine ağlarım.

recep tayyip erdoğan dan aforizmalar

(bkz: gemi var gemicik var)

kız mıdır kadın mıdır bilemem

rte'nin hiç şaşırtmayan başka bir beyanatı. bu adam ne yiyorsa sıç sıç bitiremiyor maşallah.

arkadaşa ödünç kilot vermek

olayın kahramanları erkekse sakat olabilir. yarın bir gün senin külot doğurdu kardeş diyerekten eli sikinde karşınıza dikilebilir.

volkan demirel

manda kasa kaleci. koca götü biraz hantallaştırıyor ama olsun, altı üstü ceza sahası amk nolcak.

3 haziran 2011 roger federer novak djokovic maçı

roger işi bitirdi. herkese geçmiş olsun. sadakallahülazim.

returnleriyle ünlü djokovic'i servisleriyle döven bir federer izliyoruz.

son yılların en iyi maçı olma yolunda ilerliyor. ralliler gerçekten göz kamaştırıyor.

hz muhammed in kuran ı uydurmuş olma ihtimali

(#11968383)

kur an ın tanrı tarafından gönderildiğine inanmak

fazla iyimser bir yaklaşımdır. lakin vekiline fısıldaması 22 sene sürmüş ama 22 sene boyunca bi kere bile "bunları bi kenara yaz" dememiş ve sonunda ortada hiç bir kayıt yokken vekilinin canını almıştır. sen tanrı olsan daha iyisini yapardın be kardeşim, eminim bu kadar sahipsiz bırakmazdın kitabını. sen bütün evreni yarat, sonra da gel bi kitap işinde çuvalla, inanılır gibi değil. gerçi kitabı açıp okusan bu sorgulara da ihtiyacın kalmaz ama neyse.

3 haziran 2011 rafael nadal andy murray maçı

nadal'ın 2-0 önde olduğu maç. murray yerlerde sürünüyor. mucizeler bile yetmez bu saatten sonra. final bileti nadal'ın.

hızır bey

kırklareli'nde cemaatçi bir dersane idi. halen yerinde mi orasını bilmiyorum.

dirk nowitzki

yüzüğü ne kadar istediğini göstermiştir.

her an aşık olabilecek insan

kalbi çok büyüktür, herkese yer vardır.

2 haziran 2011 miami heat dallas mavericks maçı

miami'nin kendi elleriyle verdiği maç olmuştur. son saniye faul yapamama becerisini gösteren chris bosh'un ne mal olduğu bir kez daha ortaya çıkmıştır.

sabah 9 akşam 5 çalışıp maaşını beğenmeyen nankör

(bkz: gözlerin görmediği halde sana iş vermişiz daha ne)