bugün

Bütün kötü tepkilere karşı 2 - 3 yıldır bütün elektronik alışverişimi yaptığım site.

Ve belki de şansıma ne 2 hafta dan fazla gecikti ürün ne de arızalı bir ürün gönderildi.
rakip olarak (bkz: http://www.hepsinerede.com) açmayı planlıyorum. aha burayada yazdım. çalarsanız mark zuckerberg gibi haşat ederim. *

(bkz: mark zuckerberg e özenen sözlük yazarı)
an itibariyle aradığım şeyi bulamadığım ve "hiçdehepsiburadadeğilnoktakom" dediğim,

bir de 100 tl alt alışverişe kapıdan ödeme imkanı tanımayan, dolayısıyla belgesel cd.leri satın alamadığım site...
siparişleri bazen 10 - 15 gün geç gönderen, hem pahalı, hem de sikko bir alış veriş sitesidir.
(bkz: bedava verse almam)
eskisi gibi müşterilerini önemsemeyen alışveriş sitesidir.
batıyor hurafesi ortada dolaşan site.

899 liraya cep telefonu sipariş edip tam 2 hafta sonra stoklara girip 2 gün sonra elime cep telefonunıu ulaştırmıştır kendileri.. sanki küçük toptancılar lan.
verilen siparişin havalesi yapılmasına rağmen gönderilmeyip üstüne iptal edilmesi, paranın kaynaması.
sözlükte başlığını her gördüğümde yine ne yaptılar amq dediğim alışveriş bazende bir önceki entryde görüldüğü gibi sadece veriş sitesi.
Ürün yelpazesinin tatmin edici olduğu fakat bir sahinibden.com ya ada gittigidiyor.com kadar geniş olmadığı ve ürünlerin pahalı piyasa fiyatında satıldığı site.
ne zaman ki 50 lira altına taksit yapmayı kaldırdılar işte o zaman benim gözümde de bittiler..
(bkz: bir daha da girmem o siteye)
güvenilir bir sitedir, ankstre seti alan arkadaşım olmuştu bir hafta içinde evine gelip montaj yapmışlardı.
günün teklifi menüsünde açılır menü ile beni mest etmiş site.

görsel

görsel

görsel

not: uygulama sadece explorer9 da çalışıyor.
hepsi orada olmayandır. hepsiburada dese de inanmayın arkadaşlar, var olarak gösterdiklerini bile temin edemeyebiliyorlar.
çok ucuz olmamasına rağmen sanal alemin güvenilir sitesi olma özelliğinden dolayı tercih edilen site.
siparişlerinizi çizilmiş, kırılmış, yırtılmış; ama fabrikadan çıktığı gibi paketlemiş de göndermiş lanet giresice online alış-veriş sitesi.
*
Bim'de 79.90 tl. ye satılan ürünü; (intex şişme yatak -67738)
[http:// http://www.bim.com.tr/akt...-kisilik-sisme-yatak.html]

230,10 TL. ye satan online alışveriş sitesi.
[http:// http://www.hepsiburada.co...738&categoryId=367176]

unutmadan bu fiyata bu ürün kaçmaz diyerek altı sayfa yorum yapan üyeleri mevcuttur.
internet aleminde yayılan reklam filmi ile evlilik teklifi açılımını gündeme getiren site.
Uzak durulması gereken alışveriş sitesidir. Kargoya verdiği siparişi istanbul içine 8 günde ulaştıramayan sitedir. Sebep adres yetersizliğiymiş. 5 yıldır sistemde kayıtlı olan bu adrese sayısız siparişi ulaştırabiliyorsun da şimdi nasıl yetersiz oluyor? Müşteri olarak ben ne yapabilirim, adresime ekstradan 3-5 cadde isimi daha mı eklemem gerek, yoksa uydu fotosu mu göndermem gerek yeterli hale gelebilmesi için, bilemedim.
işin kötüsü iptal ya da iade de kabul etmiyorlar, verdiğimiz paranın üzerine soğuk suyu içmek zorunda bırakan site. Şahsıma pahalı bir ders vermiş olan sitedir. Demek ki neymiş, bir daha yanına yaklaşmamak gerekmiş.
aldığı siparişleri sürekli geciktiren lanet olasıca site.sipariş ettiğim telefonumu 3 gün içerisinde size teslim edeceğiz deyip bir hafta sonra ulaştırmıştır.
adana'dan sipariş verdiğinizi düşünürsek, kalkıp istanbula yürüyerek gidin, ürününüzü alın, yürüyerek memlekete geri dönün, sizin için onların kargoya vermesinden daha hızlı olacaktır. güç bela müşteri hizmetlerinin telefonunu bulursunuz, 10 dakika telefonda bekletip siparişinizi inceleyip size haber vereceğiz derler. siteden mesaj atarsınız, tenezzül ederlerse sanki msn bot'uyla görüşüyormuşsunuz gibi otomatik bir cevap atarlar.
yani parayı veya kredi kartınızı koyun cebinize, şöyle bir çarşı pazar dolaşın, alacağınızı alın, hem dışarda bir orta kahve içersiniz, hepsiburada'nın sizi çıldırtmasından iyidir. hele hele öyle bir çıldırtırlar ki benim gibi şu sözleri sarfedersiniz ;

based on a true story

- hepsiburada müşteri hizmetleri, size nasıl yardımcı olabilirim.?
- madem hepiniz oradasınız benim ürünlerimi kargoya verin artık. çaaaat.
doğru kullanılması gereken site, aksi takdirde kabusunuz olabilir. size site hakkında bir kaç ipucu.

-süper hızlı gönderi seçeneği olan ürünleri tercih edin. diğer ürünler kesinlikle hepsiburada.com un elinde direk olarak bulunmayan ürünlerdir. siz sipariş verirsiniz, onlar diğer taraftan sipariş eder, ellerine gelince size hepsiburada ambalajıyla gönderirler.
-süper hızlı gönderi seçeneği ile dahi 2-3 gün sürer çoğu zaman teslimatları.
-beyaz eşyalardan uzak durun, özellikle vestel ürünlerinden. bunun sebebide vestel ürünlerini çok geç teslim eder. kurulum vs. derken bir ömür bekleyebilirsiniz.
-anneler günü, sevgililer günü gibi özel günlerde kesinlikle bu siteyi kullanmayın, hele son dakikaya kaldıysanız ve hepsiburada yetiştirir gibi bir hayaliniz varsa o işi direk geçin.
-müşteri hizmetlerini arayarak çoğu şirkette olduğu gibi hiçbir şey kazanamazsınız. telefon ettiğinizde anlarsınız zaten ne kadar çaresiz olduklarını. sadece para iade vs. işlemleriniz varsa bu zamanlarda kullanın size tavsiyem. diğer sorunlarınızı sitedeki iletişim bölümüne yazın, boşuna 15dk. telefonda beklemeyin.
-son olarak aldığınız üründe bir sorun çıkarsa, yine kayda değer bir süre işlemlerle uğraşıcaksınız.

(bkz: bir dost)*
Gittikçe güvenirliğini yitiren alışveriş sitesidir.
ürün teslimatı hızlı, müşteri hizmetleri iğrenç ötesi rezil bir hizmet veren alış veriş sitesi. sakın ha sakın çabuk bozulma riski olan (bkz: elektronik) tarzı ürünler almayın. çok pişman olursunuz.
oldum oradan biliyorum.
ama gecen gün demonte masa aldım. sorunsuz ve hızlı teslim ettiler. sonuçta 5 parça tahta yani. müşteri hizmetlerine işim dusmeyecegini bildigim için aldım.
ödeme yapamadığından mütevellit tedarikçileriyle ciddi problemler yaşayan bu sebeple teslimatları geciktiren ya da hiç yapamayan ticari site.
facebook sayfası ayyıldız tim tarafından hacklenen site.

http://www.facebook.com/hepsiburada