bugün

hocam ;
günde 200 kere boşalıyorum. inanmazsınız ama masa gıcırtısından bile tahrik oluyorum. ne yapmam gerekiyor? ne olur yardım edin.
merdivene vurdurdum , kızlığım bozulmuş mudur? *
*sevgili hocam, eşim mandalinayı düşünerek beni s.kti, portakal hamile kalır mı?
-yavrucum senin derhal y.rakmentalitesyon kliniğine görünmen lazım, aman ha gecikeyim deme.
bugünkü köşesinden bir kuble;
- hocam gecen gün bagdas kurup ders calışırken birden cinsel organımdan kan geldi kızlığım bozulmuş mudur?
"mastürbasyon esnasında evlilik yüzüğümü vajinamda unutmuşum. kocam da günlerdir ilişkiye girmek istiyor ama veremiyorum haliyle. ne yapmalıyım?"
"bir arkadaşım "sperm yüzdeki sivilceleri yok eder" dedi ve ben de erkek arkadaşımdan yüzüme boşalmasını istedim. sizce doğru mu?"
penisimin boyunu size yazıp yollayacağım ama alttan mı ölçmeliyim yoksa üstten mi? lütfen yardımcı olun. rumuz:zorda
hocam benim bir kız arkadaşım var, kız arkadaşım benle ilişkiye girmek istemiyor. senin boyun uzun, şeyin de uzundur diyip benden kaçıyor. ancak benim şeyim küçük. sizce ne yapmalıyım?
Hocam büyük penisli erkeklerle birlikte olmak istiyorum; fakat onları nasıl tanıyacağımı bilemiyorum. Bana kimin ki büyük tarif eder misiniz? şeklinde sorularla yaran hatta sinir bozan bir köşe yazısıdır. Hocanın verdiği cevaplar ise bir o kadar yırtıcıdır.
otobüste fırça sapı girdi sora cinsel organımdan kan geldi kızlığım bozulmuş mudur? *
hocam ciddi bir ilişkimiz var ama erkek arkadaşım cinsellikten bahsedince kızarıp bozarıyor. sizce buna çocukken bişey yapmış olabilirler mi? evliliğim sizin cevabınıza bağlı.
(bkz: haydar dümen i delirten sorular)

http://www.milliyet.com.t...ngal101.asp?prm=0,4760401
hocam;
sevgilim bakire, ilişkiye girmek istiyoruz ama beni kan tutuyor.
sizce ne yapmalıyım?
saygılar.
rumuz:day walker*
karım sevişirken çok bağırıyor bu cinsel bir sorun olabilirmi?Rumuz:Tatlı sert.
hocam, cinsel organıma kaş göz bıyık çizdim kız arkadaşım çok korkup benden kaçtı, ne yapmalıyım? rumuz: mağara adamı
-hocam karım hamileyken ilişkiye girdik. bebek hamile kalır mı? tarzında soru öbekleridir.
Soru son günlerde gazetelerde ve internet sitelerinde sıkça rastlanan bir sorudur. Hatta haydar dümen'i bile hayrete düşürmüştür. Aslında olayı iki açıdan ele almak lazımdır. Birincisi eğer bu vatandaş bu soruyu sırf haydar dümen abimizle başak geçmek için soruyorsa durum hem haydar dümen, hem de bu soruyu buraya koyarak 'ehehe ne salaklar var' dediğimiz için bizim açımızdan vahimdir. Çünkü burada biz de kek duruma düşmüş oluyoruz. Yok eğer böyle değil de bu vatandaş bu soruyu düm saflığıyla, iyi niyetiyle, cahilliğiyle (ne derseniz) soruyorsa durum gerçekten türkiye için vahimdir. Hatta vah vah dır. Efendim olay şudur.

Cezaevinden Haydar Dümen'e bir mektup geliyor.
Soru:
Haydar Bey, ben cezaevinden yazıyorum bu mektubu. Bizim iki muhabbet kuşumuz var. Bunlara hiçbir masraftan kaçınmadığımız halde ön sevişmeyi yapıyorlar ama ilişkiye girmiyorlar. Dişi erkekten 2-3 ay kadar dolgun. Dişi her türlü cilveyi yaptığı halde erkekte bir yaklaşım göremiyoruz. Tecrübenize dayanarak bizi bilgilendirirseniz çok memnun kalırız. Saygılarımızla...
(bkz: yok ebenin permutasyonu)

Cevap:
Değerli okurum, bence kuşlar sizlerden utanıyor! Onca insanın arasında bu işi yapmak kolay mı? Etraf röntgenci dolu ve siz sevişeceksiniz? Yapabilir miydiniz? Zor! Bu arada siz de kuşların halinden biraz anlayın be evladım. Ön sevişmeye başladıklarında çevrelerinden çekilin de işlerini görsünler. Hepsi bir yana, ben insan doktoruyum. Kuştan da muhabbetten de çok iyi anlarım ama muhabbet kuşundan değil!
kesinlikle dalga geçme amaçlı bu tür sorular yolladıklarını düşündüğüm insanlar. çünkü okurken * '' yok artık, bunu beş yaşında çocukta bilir'' diye hayrete düşüyorsunuz, bana kalsa bunlar aslında o soruları orada yazdığı gibi göndermeyen insanlardır, öpüşmeyle hamile kalınacağını sanan insan nasıl yıllardır "y..." diye bildiği şeye penis yazar, ya da "d..." dediği şeyin testis olduğunu nasıl bilir. demekki biliyor çoğu şeyi.
örneğin geçenlerde şöyle bir soru okudum,
"sayın haydar dümen beyefendi, penisimden meni çok az geliyor, geçenlerde kız arkadaşımla sürtünme yoluyla birlikte olduk, testislerimde bir ağrı var, onun vajeni hedehödödö.. ne yapmalıyız haydar bey yardım edin lütfen?"

sanıyorumki 3/5 genç eğlenmek için, veya aslında böyle köşelere hiç soru gelmediği için editörlerin kendi hayal mahsulu olan yazılardır bunlar.
bu efsanelere yenisi eklenmis gay birisi partnerimle anal iliskiye girdim hamile kalirmiyim? cok kopmustum.
sevgülü ayşe teyze;

geçen gün evlendik çok şükür, malum gerdek olayına da girdik çok şükür..! ben önce bi gerildim şöyle, sonra uçaraktan bi giydirdim hatuna caart diye bir ses. sıradan çamaşır suyu sebebiyle böyle olduğunu biliyorum da, merak ettiğim şey bundan sonra benim hatunun temizliğini aceyle yapsam, cartlama sorununu ortadan kaldırabilirmiyiz?

kısaca h.d ; evladım durumundan anladığım kadarıyla cinsel destek dışında senin asıl destek alman gereken kendi haleti ruhiyen. bence sen hanımına ace kullanacağına, kendine yumoş kullan. böylece sende kurtul, dişi ırkta.
haydar dümen'e cezaevinden mahkumlar bir mektup yazmış. besledikleri muhabbet kuşlarını bir türlü çiftleştiremediklerinden bahsetmişler. elveda türkiye, merhaba feza...
soru: hocam boyum 1.90 penisim 18 cm. bedenime göre küçük duruyor neyapmalıyım?

cevap: fazlasını nasıl değerlendirmeyi düşünüyorsun evladım? tarlaya ek de yeni nesillerde faydalansın...

nasıl lan...
soru : 40 yaşında kadınım. Eşim 15 yıldır Almanya'da çalışıyor ayda-yılda bir görüşüyoruz. Geçen yıl ona dert yanınca, Almanya'dan bana kendininkine benzer bir alet getirdi. Eskiden hareket ediyordu, şimdi etmiyor. Eşime soramıyorum, bunu nasıl tamir ettirebilirim?
cevap: Değerli okuyucum bu vibratör konusuna ben sıcak bakıyorum. Kimseye bir zararı olmayan bu tatmin yoluna evet diyorum. Gelelim çalışmamasına. Önce pilini değiştir. Yine çalışmıyorsa miadı dolmuştur. Ola ki Çin malıysa! Eşine yaz, yenisini yollasın.

soru: 15 yaşında gencim, kız arkadaşımın ayağına boşaldım. iç çamaşırını çekerken spermler bulaştı. ikimiz de çok korkuyoruz, sizce kız arkadaşım hamile kalmış olabilir mi?
cevap: Değerli okurum, kızın ayağında ne işin vardı? Her yer bitti de bula bula ayağını mı buldun? Ayak fetişisti misin, yoksa tepişiyor muydunuz? Bakalım daha neler duyacağız. Kızım şimdi sözüm sana: Madem ayağına boşaldı git yıka, sonra giysene kıyafetlerini.

soru:Hocam turizm bölgesinde tezgahtarım. Günde 6 bardak ballı süt içiyorum. Güzel müşteri gördüğüm zaman kendimi tuvalete zor atıyorum. Ama kadınlarla ilişkiye giremiyorum. Ne olur bana yardımcı olun
cevap: Değerli okurum afiyet olsun be! Delik bi su kabına benzedin, yukarıdan giriyor, aşağıdan çıkıyor. Olan Türkiye'nin ekonomisine oluyor. Tüketiyorsun, üretemiyorsun. Ben ne yapayım be oğlum. Allah herkese akıl fikir versin. Elimizden bir şey gelmiyor.

soru:Kendimi tutamayıp sevgilimin yüzüne boşaldım. Kulağına sperm kaçtı. iki gündür duyamıyor, kulak zarı yırtılmış olabilir mi?
cevap: yok!!
eşimle anal ilişki sırasında boşaldım, çocuk yolu bulabilir mi?
abimin donunu giydim, hamile kalır mıyım?