bugün

görsel
"Uludağ sözlükte hiç kız yok. Acaba ibnemiyim?"
hocam okulda kizli erkekli merdivenlerden sinifa ciktim acaba hamile kalirmiyim...
soru:sevgilimle 3 yıldır düzenli bir ilişkimiz var ama kız arkadaşım son 1 yıldır çok değişti boşaldığım zaman bana "Adam boşaldı ,adam hıçkırarak boşaldı" gibi sözler söylüyor. acaba benimle sevişirken başkalarınımı düşünüyor kafayı yemek üzereyim ne yapacağım

cevap:"adam boşaldı..."Değerli okurum gülmeye başladım "adam boşaldı" sanki adam mağazaya girdi, üst üste iki pantolon giydi, kaçıyor. biride onu gördü bağırıyor "adam kaçıyor, adam kaçıyor " gibi bir şey bu. ben de öyle şimdi şaşkın şaşkın bu maili okuyorum. boşalmak için başladı bu işe boşalmayacaktı da ne yapacaktı, turşusunu mu kuracaktı yoksa salamurayamı yatıracaktı? bence kız ilişki uzasın istemiştir. ona az geldi, ilgililere yani kaderine sesini sesini duyurup dikkatlerini çekmek için bağırıyor. şanslısın ulen! seni adam sanıyor sen bu yollarda adam olana kadar kaç tekne ekmek yiyeceksin hesap et, banada bildir. delinin aklına taş getirme kızın senden başka kimseyi düşünecek hali yok. en heyecanlı yerinde sazının teli kopuyor olmalı. bunu da hesaba katmalı, aranızda bir uyum sağlanmalı.
soru: sevgilim büyüklüğün hacim ile olacağını söyledi. acaba penisimin kaç santimetreküp olduğunu nasıl ölçebilirim?

cevap: erekte olmuş penisini dolu bir kabın içine koy. taşan suyu, 50 ml lik bir enjektöre çek...
iliskiden sonra vajinama camasır suyu doktum. acaba namusum temizlenmis midir?
penisime isim koysam ve kız arkadaşıma söylesem ayıp olur mu?
Bizim köyde prezervatif satılmıyor. Oğlanın sünnet düğününden kalan balonları kullanıyoruz. Acaba bir zararı olur mu?
- ben gece sevgilimi rüyada gördüm hamile kalır mı?
gerçek olmadığını, insanların ilgisini çekmek için hazırlanmış olduğunu düşündüğüm sorulardır.
(bkz: prezervatif yerine çocuğumuzun sünnet balonunu kullansak olur mu)
bunu da gördü bu gençlik.
posta'da gördüğüm beni gülmekten yaran sorudur. '' hocam eşimle motorun üstünde ilişkiye girdik, çocuğumuz motor sevdalısı olur mu?''
hocam sevgilimle arabada sürekli ilişkiye giriyoruz çocuğumuz iyi şöför olur mu?
Dün gayri ihtiyari okuduğum sorudur. Şöyle ki: sayın dümen bülbül uzun zamandır ötmüyo sevgilimde öttüremiyo bi el atsanız siz başarabilirsiniz yanılıyor muyum yoksa?
(bkz: sevgilime oral yapıyorum hamile kalır mıyım)
kocaminkini emiyorum önemli değil de sevgiliminkini emersem o da ağzıma boşalırsa hamile kalır mıyım ?
pek akilda kalmamis okumalardir fakat en etkileyicisi bu olmustur : -Haydar bey, biz hanimla cocogun sunnetinden kalan balonlari kullaniyoruz uzun zamandir bir sakincasi var midir?
--spoiler-- ohannes. icimdeki renk gitmisti, balon gibi sonmustu yemin ederim.--spoiler--
haydar amca, lipsoz; " ben kızoğlan kızım " dedi inanak mı ?
penisimi yeşile boyadım, sevgilim salatalık sanıp ısırdı. bir şey olmuş mudur?
Okur:

Sevgili Haydar Hocam.Ben 17 yaşında bir kızım internette kendime yeni bir erkek arkadaş edindim. Onu çok seviyorum Oda beni seviyormuş. Bana seni ailemle tanştırıcam dedi. Buna çok sevindim. Beni evlerine davet etti. Ailesiyle tanştırmak için. Evlerine gittiğimde evde kimse yoktu. Bana birazdan gelirler dedi. Onları beklerken birer kola içelim dedi. Ben de olur dedim. Odasına geçtik, kolamızı içerken erkek arkadaşım birden uyumaya başladı. Haydar Hocam sizce erkek arkadaşımın hastalığı ne ???

Dümenden haydar:

Kızım seni anan Kadir Gecesi doğurmus. Dua et Colalar Karışmış.

Kaç yaşında adam. Ayıp bide taşşak geçiyorlar..*
namusumu kirlettim ozonla yıkarsam temizlenir mi hocam?
kuşum yem istiyor ne yapayım.
28 yaşındayım, evliyim. geçen yıl evlilik yıldönünümüzde kızlık zarımı diktirmiştim. eşimin çok hoşuna gitmişti. bu yıl yine istiyor. bunun bir zararı var mı? en fazla kaç kez yaptırabiliriz?

el cevap:
sevgili okurum, sen ittir ittir, sonra git diktir. ittir ittir git diktir. o diktirdiğin yer ince bir zar. kocana ne oluyor? sen tecrübe tahtası mısın? ileride şımarır vajinayı da darattıralım derse ne yapacaksın?
23 yaşında genç kızım. akşam eve gelirken otobüse bindim. yer olmadığı için ayaktaydım. birinin elinde saplı süpürge vardı. otobüs sallanınca sapı sert bir şekilde cinsel organıma denk geldi. iç çamaşırımda kan vardı. acaba kızlığım bozulmuş mudur?

el cevap:
sevgili yavrum, senin süpürge sapını literatürüme ekledim. süpürge sapıyla olanını ilk defa görüyorum. korkma, kızlık zarın duruyor. o kanama başka nedendendir.
haydar hocam rüyamda sevgilimle ilişkiye girdiğimi gördüm hamile kalır mıyım?
güncel Önemli Başlıklar