bugün

abim bana vurdu kan geldi kızlığım bozulmuş mudur?
bisiklete bindim kızlığım bozulmuş mudur?
"elimizde olmayan bir sebepten dolayı kızlık zarında küçük bir yırtık oluştu haydar bey, diktirme şansımız var mı?"
6 temmuz 2007 tarihli posta'dan *
erkek arkadaşımın penisine dokundum! hamile kalma ihtimalim var mı?,
hocam habire bilgisayarın başında oturuyorum kızlıgım bozulmuş olabilir mi?*
Haydar bey; kocam içime iki kez boşaldı acaba ikiz çocuğumuz olur mu? Acil cevap bekliyorum.(Acaba bu kadın yedizlerin nasıl olduğunu zannediyor? Tank diil bunlar erkek yahu.)
Soru: Bu köşeyi hazırladığınız için çok teşekkür ederim. Ben bir kamyon şoförüyle nişanlıyım. Uzun aralarla beraber oluyoruz. Bana yatakta çok sert davranıyor. Ona bunu söylediğimde kabul etmiyor. Vajinamda çok ağrı oluyor. Bu durumu nasıl aşarım? Rumuz: Akıncı
Yanıt: Sevgili okurum. Nişanlınızın bir kamyon şoförü olduğunu söylüyorsunuz. Adam ağır işçi. Bütün özelliği gücünü kullanmaya dayalı. Tabii ki o arabayı durdurmak için frene, yürütmek için de gaz pedalına biraz sert basıyor. Bu sertlik onun kimliğine yansımış olmalı. Size kızması da örneğin frene bastı, araba durmazsa arabasına kızabilir. O alışkanlıktan olsa gerek. Sizi de kendisinin bir aracı gibi görüyor olmalı. Eğer böyleyse biraz işiniz zor. Benden söylemesi, sevgilerimle.
ben 15 yaşındayım kız arkadaşım ile cinsel ilişkiye girdim oda 15 yaşında şimdi bizim çocugumuz olursa sakatmı doğar.vede eğer kız arkadaşım hamile kaldı ise dogurduktan sonra sakat kalabilir mi? bunu öğrenmek istiyorum haydar bey?
-benim anlamadıgım cinsel ilişki ile sakat kalma nasıl oluyor.
haydar bey ben 1 ocak 1974 tarihinden beri ssk'tan sigortaliyim. yasim 49,5 ve erkegim. acaba ne zaman emekli olabilrim?
hocam benim penisim çok büyük;ilişki sırasında bi sorun yaşamıyorum ama normal zamanlarda sarktığı için üstüne oturmak zorunda kalıyorum ve tuhaf şeyler hissediyorum acaba penisimin yarısını kestirme gibi bi şansım var mı? teşekkürler.
hocam ben 15 yaşında bir erkeğim kızların ay başısı oluyormuş bana abilerim anlattıda bizimde yılbaşımız oluyormuş benden hala kan gelmedi ne yapmalıyım?
haydar dümenin ve haydar dümene yazanların ne kadar saçma insanlar olduğunun kanıtıdır.
ben bir iş yerinde çalışıyorum. ancak günde en az 4-5 kere masturbasyon yapiyorum, adeta tuvaletten çıkamaz oldum ve bu yüzden birçok kez iş degiştirmek zorunda kaldım. kadın görünce dayanamıyorum azıyorum sizce ne yapmalıyım?(gerçektir)
haydar dümenin katıldığı bir programda canlı yayında geçen bir diyalog:
- haydar bey 24 yaşındayım ve sertleşme sorunu yaşıyorum, ayrıca testislerimden birinde ağrı var, neden olabilir?
- şimdi bak evladım... öncelikle..
- ha bu arada hocam, tuttuğum takım bugün tur atladı burdan kutlamak istiyorum
- bırak şimdi tuttuğunu da, kendi takımlarına bak sen?!
- !? dıt.. dıt.. dıt..
-hocam erkek arkadaşım penisine haydar ismini vermiş, elime alınca hep siz aklıma geliyorsunuz, dayanamıyorum gülüyorum, sizce bi sakıncası var mıdır?
- sevgilim havuza boşaldı. acaba hamile kalmış mıyımdır?
-cinsel organımın büyüklüğü kız arkadaşlarımı tedirgin edip korkutuyor.bu konuda ne yapabilirim? * * * * *
cevaplarının daha fazla yardığı sorular. e, adam muhatap olduğu sorular karşısında dayanamayıp coşuyor haliyle.*
*sevgili haydar bey, arkadaşım sizi düşünerek beni s.kti, sevgilim hamile kalır mı?
"webcamda sanal seks yaptım çocuğumuz olur mu?"
" prezervatifim yoktu, çorap kullandım bir şey olur mu?"
taşakgeç.com
sevgilimin prezervatifi vajinamda kaldı ne yapmalıyım???
Sayın hocam;
ben onbeş yaşında genç bir kızım.* erkek arkadaşımla ilişkiye girdik ama partnerim boşalmadı.* hamile kalır mıyım?
yavrucağım hamile istesen de kalamassın ki zaten bu nedir? Seks yapma yaşı yakında 12 ye kadar düşecek bu gidişle.
haydar hocam ben 16 yaşında bir genç kızım, geçen hafta amcamlarda kaldım ve onun eşofmanını giydim hamile kalır mıyım? *
-haydar hocam karşı binada oturan çocuk camdan bana cinsel organını gösterdi ve o günden beri sürekli başım dönüyor midem bulanıyor hamile kalmış olabilirmiyim?
sayın hocam merhabalar. ilişkiye girerken penisimin boyu eşimi ürkütmektedir ne yapabilirim?
(bkz: turgay şeren gafları)